Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Średnia niezła jak na grę z obowiązkowym serialem. Dal wielu, tak jak i dla mnie, to pewnie spory minus. Bądź co bądź wolę w gry grać, a nie oglądać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubił Alana Wake'a albo ogólnie twórczość Remedy, to na pewno się nie zawiedzie. Został mi jeszcze ostatni akt do zaliczenia i nadal jestem zachwycony. Świetna singlowa odskocznia od tych wszystkich otwartych światów i tytułów pod multi. Może niektórych to zdziwi, ale jeden z moich zarzutów to... za mało walki. Łączenie ataków, wykorzystywanie mocy oraz bawienie się z przeciwnikami jest świetne, ale nie ma za bardzo gdzie i kiedy się wyszaleć. No i jeśli ktoś będzie leciał przez grę bez zbierania znajdziek i czytania ich (warto), to bardzo szybko ją skończy.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

wrog napisz jak skonczysz jak sie ma sprawa z fabula(bez spoilerow oczywiscie) i czy w grze ma swoj udzial pierwotny protagonista( napisz w spoilerze tak lub nie),ktorego podmienili na maslaka z xmenow.

 

Jak może mieć skoro go podmienili? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Gdy Paul Serene (w tej roli Aidan Gillen) oprowadzał nocą Jacka (Shawn Ashmore) po uniwersyteckiej pracowni, w której zbudował swój wehikuł czasu, trudno było mi opędzić się od dalekich skojarzeń z Half-Life. Wiedziałem, że za moment wszystko pójdzie w diabły. Ale – i to bardzo dobra wiadomosć – nie mogłem przypuszczać jak bardzo. Nie ma sensu nazywanie Quantum Break hybrydą gry i serialu. Te elementy są tu od siebie mimo wszystko zbyt mocno oddzielone, by zaprzątać czytelnikowi głowę taką konstrukcją. Ale fakt, że Remedy dążyło do takiego mariażu wzbogacił grę o kilka ważnych elementów.

 

Czyli jednak Half Life. 

 

Tutaj cytat z recki Eurogamera i 9/10

 

 

Quantum Break okazuje się znacznie większym eksperymentem niż mogliśmy wstępnie podejrzewać. Prowadzenie fabuły w grze oraz poza nią było ryzykowne. Podzielenie rozgrywki skutkujące tym, że mamy wrażenie obcowania z efektowną przygodówką z elementami strzelanki, również jest czymś godnym pochwały.

 
Efekt końcowy jest bardzo zadowalający i zdecydowanie można powiedzieć, że Quantum Break to gra wyjątkowa. To najlepszy serial w jaki grałem, oraz najlepsza gra, którą mogłem oglądać niczym serial. Twórcy spisali się na medal.
Odnośnik do komentarza

 

wrog napisz jak skonczysz jak sie ma sprawa z fabula(bez spoilerow oczywiscie) i czy w grze ma swoj udzial pierwotny protagonista( napisz w spoilerze tak lub nie),ktorego podmienili na maslaka z xmenow.

 

Jak może mieć skoro go podmienili? ;)

 

Remedy mowilo jakis czas temu jak ludzie mieli o to pretensje,ze bedzie mial on swoja wazna role w grze, tylko jako inna postac.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Jestem troche zawiedziony ocenami ale gra juz do mnie jedzie i mam zamiar ograc ja bardzo dokladnie zeby nie przegapic zadnego smaczku. Ogolnie kazda recka powyzej i ponizej 8-8.5 mnie dziwi bo ludzie pisza ze gra jest fajna ale serial jednak nie kazdemu podpasowal a to chyba to mialo stanowic o unikalnosci tej gry. No coz, MS potrzebuje tytulu action adventure i QB takim moze byc tylko niech skupia sie bardziej na widowiskowych walkach z uzyciem mocy kontrolwoania czasu, a nie robia kameralny spektakl teatralny z serialem od niespelnionych tworcow filmowych.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ale to było wiadomo od początku, że to nie każdemu się spodoba. Serial w grze to kiepski pomysł jakby na to nie patrzeć. Gdybyś miał w grze 20 min cutscenki, to też by Cię szlag trafiał :) Od samego początku pisałem, że to głupi pomysł i nie mam pojęcia co ich tam w Remedy podkusiło żeby go sfinalizować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...