Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

A właśnie, bo miałem się dopytać, serial faktycznie jest rozgraniczony w ten sposób, że przedstawia wyłącznie wydarzenia z punktu widzenia głównego antagonisty i nie ingerują w tym zakresie w samą historię Joyce'a?

Odnośnik do komentarza

Możesz być nieomal pewien, że tak uczynią tj wstrzymają. Oni są bardzo rygorystyczni pod tym względem...

Nie tym razem ;) Bezproblemowo odebrałem paczkę z grą i właśnie instaluję QB na mojej konsoli. Oczywiście z fanfarami poczekam do uruchomienia gry, bo Microsoft mógł coś poblokować na serwerach. Póki co mogę już pobrać premierowego patcha o wielkości 4,2 GB.

 

EDIT: Działa wszystko poza osiągnięciami, które jeszcze nie są dostępne. Ale chrzanić to, szykuje się kwantowy weekend :D

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Ja zagram dopiero w Środę : / 

 

Recenzje są kopią tego co się działo przy premierze Alan Wake. Czyli albo ktoś pokochał, albo stwierdził, że jest "tylko" ok. Więc przeczuwam kolejny klasyk od Remedy :obama: Średnią natomiast psują dwie czwórki od Time i GB. Na Gameranking jest liczona tylko jedna czwórka i QB tam ma średnią 80%. 

 

 

ehejHeB.gif

 

Te oczy, jak życie w filmie. 

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

czy ktoś wie jak ściągnąć ten episode pack? Znalazłem to w Xbox Store, kiedy próbuje ściągnąć to jest on tylko w "pakiecie" z cyfrową wersją Quantum Break, what the fuck? Jak mam pudełkową wersję to nie mogę zawczasu ściągnąć tego pliku?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to wszyscy powinni mieć wy(pipi)ane na meta i wojenki konsolowe. Mnie obchodzi czy gra jest dobra i jakie są jej słabe punkty.

 

Tak więc CW off, bycie 100% ultra botem off i chcę słyszeć tutaj opinie graczy, jak gra jest słaba to piszcie, jak przebija HL2 to wiadomo :sir:

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Traktowanie metacritic powaznie po tym co sie dzialo w poprzedniej generacji, ze kazda gra AAA dostawala 85 a cody po 94 xD oczywiscie, ze fajnie jakby bylo wiecej, ale to tylko glupie cyferki. Poki co czytalem pare recenzji i wszyscy pisza ze sama gra - gameplay i historia (przede wszystkim) sa bardzo dobre. W sumie jak ktos cos wiecej poczytal, to moze napisac, co recenzentom sie nie spodobalo, bo widze glownie narzekanie na serial. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bronicie tej gry jak kod-wcy "demokracji",ja oczekiwałem gry genialnej,recenzje,opinie grajacych,pokazują, ze taka nie jest,co uwazam za delikatny skandal,przecież to miał być mega hit,a wychodzi na to że gra ocenami zblizona do Until Down,The Order,In Famous.Miało być(-10 minimum:) No nic,podjade za chwile do empiku(gra dstepna w wiekszosci sklepów) i zobacze co to jest.

Edytowane przez Tabak1234
Odnośnik do komentarza

Jestem już po pierwszym akcie i pierwszym epizodzie serialu. Gra ma swoje mocniejsze i słabsze strony, ale jedno muszę przyznać - wciąga jak bagno :) Jeśli ktoś zwraca uwagę na fabułę w grach, to nie powinien poczuć się rozczarowany. Więcej napiszę po przejściu całej gry, bo nie chcę jej oceniać tylko pod kątem pierwszego aktu.

Odnośnik do komentarza

wlasnie opinie grajacych sa w wiekszosci bardzo pozytywne, nikt tutaj nie broni to ty masz jakies urojenia, a sugerowanie sie srednia ocen to niezly lolek 

Nie napisałem że nie są,zresztą szkoda żeby było inaczej,masz racje coś mi się uroiło,po prostu czesc uzytkowników jest zawiedziona srednia ocena 78%,w dodatku te niektore efekty w 720p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...