Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ale PC nie ma tu nic do rzeczy. Na samym Xone powinno zejsc ze 3x lepiej. Do tego obalamy kolejny mit, ze gdy malo gier wychodzi to te lepsze maja wieksze szanse. Ciekaw jestem czy ktos teraz dalej bedzie wieszal psy na MS ze wydaja gry tylko pod koniec roku, jak widac Q1 i 2, to niemal pewny wyrok smierci.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tylko, że gry ND schodzą w mln, a tu będzie kolejna klapa, która na siebie nie zarobi, a MS ciężką kasę wydał na aktorów i promocję gry w krajach "cywilizowanych", więc porównanie chybione.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jezli gra byla nr1 w UK i nr1 na Digital Sotrze Xboxa to chyba tak slabo sie jednak nie sprzedalo.Nie dajmy sie zwariowac chyba ze chcecie grac w same tasiemce Ubi czy EA bo to to sie sprzedaje zayebiscie co roku.

 

Ale sprzedaż w UK jest tragiczna, gorsza od Alana, a nr 1 na storze to żaden wyczyn na konsoli. TR który sprzedał się tak sobie zrobił 2x więcej niż QB :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tylko kiedy wyszedł QB, a kiedy TB. Jesli gra dobije do dwóch milionów to uznam to za sukces. Nie wiem ile kopii muszą sprzedać by im się gra zwróciła. Liczę raczej stosunek posiadaczy do sprzedaży.

 

2 mln? :D Jak będzie 1 mln to będzie sukces z takim startem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No jeżeli nr1 to tragedia to co sobie muszą myśleć gry na kolejnych pozycjach, Codemasters już pewnie pakuje manatki bo nowe wyścigi też się sprzedaly tragicznie.

 

Nr 1 o tej porze roku nic nie znaczy bo sprzedaż gier jest bardzo słaba. No a nowa gra Codemasters to faktycznie tragedia, bo tyle to oni sprzedali na 3 platformach :P Jeśli dobrze pamiętam to Horizon 2 zrobiło 2x tyle na Xone.

 

Dla porównania, to pod koniec roku hry które wychodzą i są nr 1 w UK sprzedają się w nakładach 200-400 tys. kopii, a tu masz 26 tys. Liczą się liczby, a nie miejsce na liście.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Wiele pewnie będzie zależeć od tego, jakie QB będzie miało "nogi", ale w pierwszym tygodniu gra osiągnęła lepszą sprzedaż niż Sunset i Ryse. Globalnie ; ) Szczerze, przed premierą nawet nie obstawiałbym, że QB wykręci lepszy wynik niż Ryse, które sprzedało się mimo przeciętnych ocen całkiem solidnie. 

 

 

Skończyłem 4 akt :obama:

 

Niestety muszę odłożyć grę na kilka dni z powodu braku czasu i żałuje, że nie zrobiłem tego wcześniej, bo po akcie czwartym jest straszna męczarnia, rozmyślam co się wydarzy dalej, a tu zagrać nie mogę :/

 

Ktoś już o tym wspominał i sam dochodzę do takich wniosków. Uwielbiam Alan'a Wake'a, moje top3 poprzedniej generacji, ale aktualnie mam wątpliwości, za co następne Remedy powinno się zabrać : O 

 

W każdym razie niech robią dalej swoje, bo wychodzi im to świetnie. Czy to z QB, czy z AW. Oby tylko wujek MS dał dolary : >

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

ej Don ale co Microsoft miał zrobić, nie wydawać gry wcale? czy wydać pod koniec tamtego roku żeby gra przepadła jeszcze bardziej?

 

teraz takie są czasy, że jak gra nie ma multiplayera, społeczności, nie jest pochodną MMO albo RPG ani nie ma odpowiedniego zainteresowania wśród właścicieli największych kanałów na youtube to gra zaginie. Żeby gra się super sprzedała to musi mieć to wszystko co wymieniłem. Zobaczcie na The Division - gra tak naprawdę bez ogromnego hype'u a i rewelacyjnych recenzji a i tak sprzedał się świetnie bo youtube i twitch ją pociągnął.

 

Porównując QB do Alana trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że w 2016 roku sprzedaż cyfrowa jest o wiele wiele większa niż w 2010 roku, dodatkowo jest obecnie sporo mniej XONE niż X360 w tamtym czasie. QB nie sprzedał się super, ale tragedii też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie ma co się oszukiwać, że dystrybucja cyfrowa zrobi jakąś dużą różnicę. Co bym wolał? Wolał bym jednak żeby wydali parę miesięcy później kiedy ludzie zaczynają więcej kasy na gry wydawać i będzie większa szansa na kontynuację. Co mi po kolejnym nierozwiniętym cliffhangerze jak z Alanem?

Odnośnik do komentarza

Branża casuali, co zrobisz, jak nic nie zrobisz.

QB już za mną. Świetna historia, świetna gra. Kolejna perełka od Remedy. Strach pomyśleć co też następnego wymyślą, szkoda, że zapewne będzie trzeba na to czekać do następnej generacji, jeżeli ich następna produkcja miałaby być równie ambitna jak QB.

Odnośnik do komentarza
 

Exy na ps4 też jak zrobią 2mln to jest święto przy 40mln konsol. To jest jakiś żart ogólnie

No sprzedają się podobnie do exów XO którego jest prawie 2x mniej, co do sprzedaży QB obstawiałem wynik dużo gorszy niż Ryse czy SO a tu jednak miłe zaskoczenie, gra bez multi, nowe ip które nie jest dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Branża casuali, co zrobisz, jak nic nie zrobisz.

QB już za mną. Świetna historia, świetna gra. Kolejna perełka od Remedy. Strach pomyśleć co też następnego wymyślą, szkoda, że zapewne będzie trzeba na to czekać do następnej generacji, jeżeli ich następna produkcja miałaby być równie ambitna jak QB.

 

Jesli sequel QB, to na bank jeszcze na Xone. Wiekszosc czasu to pewnie zmajstrowanie tej technologii im zajelo.

Odnośnik do komentarza

Kurde blaszka, opinie na poprzedniej stronie kosmiczne, aż chciałoby się już w to pograć...

Dlaczego ten port na PC musi być tak s(pipi)y, liczyłem że jak to Remedy, to jednak lipy nie odstawią patrząc na ich przeszłość :/

Rozumiem jakbys mial laptopa z biedry, ale nie swojego smoka!

Jak masz cisnienie, to kup sobie kod na allegro (po 90 zl ludzie sprzedaja) i graj!

Ta gra jest zle zoptymalizowana, ale skoro na GTX 960/970 chodzi w tych 30-40 fpsach na ustawieniach medium, to u Ciebie spokojnie pojdzie na wysokich z podwojna liczba klatek!.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...