Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jak ktoś chce na szybko uzupełnić całaka, to nie ma co zaczynać od zera tylko wracać do poszczególnych rozdziałów i na timeline znajdziek są kolejno wskazane w którym momencie powinniśmy coś znaleźć, a do tego jest lista czego ile jest i czego nam brakuje. Wybory, których dokonuje Paul też można w ten sposób zrobić.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawno żadna gra nie przeszła mi tak obojętnie, jak Quantum Break.

 

Nie porwała mnie historia, nie porwał mnie serial, nie porwała mnie sama rozgrywka. Najlepszą częścią gry były dla mnie easter eggi (np. scenariusz, jaki znajdujemy podczas szperania w komputerach; czy zmyślone programy telewizyjne w samej grze) i efekty wizualnego pomieszania z poplątaniem wynikające z załamania czasu (np. początek 4 aktu na moście). Szkoda tylko, że nie poszli w tą stronę jeszcze dalej.

 

Może nie byłem w odpowiednim nastroju (bo kupiłem żeby zabić nudę w czekaniu na Dark Souls), może zawinił brak jakiegokolwiek hype'u przed premierą, ale przeszedłem w sumie na siłę i chciałbym zapomnieć. Po skończeniu zamiast satysfakcji czułem się jak balon, z którego ktoś powoli, przez 12 godzin powoli upuszczał powietrze pozostawiając pustkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Remedy ma związane ręce, to nie była ich decyzja o takim porcie tylko MS zawinił. 

Co? Przecież Sam Lake - szef Remedy naciskał na port na PC.

 

No ale to nic nie zmienia. On sobie mógł naciskać natomiast wydanie gry na spierdolonej usłudze to inna sprawa, a to już zasługa MS. Przecież większość tych wad moderzy by naprawili fixem jak w Dark Souls, ale przez wydanie gry w sklepiku moderzy nic nie mogą zrobić. 

Odnośnik do komentarza

 

Microsoft has said Quantum Break is now the best-selling new Microsoft Studios IP this generation, as well as being the best-selling boxed game in the UK this week.

 

Myślę że nie stracą pracy.

A jakie są jeszcze nowe IP od Microsoft Studios tej generacji oprócz Sunset Overdrive i Ryse? Bo te wysoko poprzeczki nie postawiły.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

 

 

Microsoft has said Quantum Break is now the best-selling new Microsoft Studios IP this generation, as well as being the best-selling boxed game in the UK this week.

 

Myślę że nie stracą pracy.

A jakie są jeszcze nowe IP od Microsoft Studios tej generacji oprócz Sunset Overdrive i Ryse? Bo te wysoko poprzeczki nie postawiły.

 

 

Sunset Overdrive i Ryse to nie są Microsoftu IP.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Microsoft has said Quantum Break is now the best-selling new Microsoft Studios IP this generation, as well as being the best-selling boxed game in the UK this week.

 

Myślę że nie stracą pracy.

A jakie są jeszcze nowe IP od Microsoft Studios tej generacji oprócz Sunset Overdrive i Ryse? Bo te wysoko poprzeczki nie postawiły.

 

 

Sunset Overdrive i Ryse to nie są Microsoftu IP.

 

 

Ale zostały przez nich wydane a to w tym newsie chodzi, 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pierwsze miejsce w kwietniu w UK tak naprawdę nic nie znaczy, bo w tym okresie sprzedaż softu jest tragicznie słaba, więc nie zdziwię się jeśli w rzeczywistości było jeszcze gorzej niż z Alanem, a podobno tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Pierwsze miejsce w kwietniu w UK tak naprawdę nic nie znaczy, bo w tym okresie sprzedaż softu jest tragicznie słaba, więc nie zdziwię się jeśli w rzeczywistości było jeszcze gorzej niż z Alanem, a podobno tak właśnie jest.

 

Jest. Alan miał 36k, QB około 27k. Wyprzedzili drugie Dirt Rally o.. 139 sztuk. Oby Ameryka mocno pocisnęła, bo się sprzeda gorzej niz The Order..

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobrze, że gry takie jak Division czy Pacz Psy robiły analogicznie po 300-400 tys. W UK. Niedługo nie będzie dla kogo robić dobrych gier. Dobrze, że IP należy do MS i to oni poniosą koszty, bo gdyby Remedy samo finansowało taki projekt, to mogliby już walizki pakować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...