Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Troche jestem przypalony na to DL ale boje sie ze dopadnie mnie nuda jak w kazdym innym sandboxie ;(

 

Jesli sandboxy, wszystkie, Cie nudza, to lepiej sobie daruj, mamy tutaj sporo typowych dla sb aktywnosci.

 

A skoro juz przy aktywnosciach, odkrylem przed chwila nowa, o dziwo gra nic o niej nie mowila, podszedlem do supermarketu, musialem wcisnac kwadrat na zwyklych drzwiach (przewaznie takie sie mija z automatu bo nic sie z nimi nie da zrobic, ale podszedlem blizej bo na tych drzwiach zombiak wyladowal z lootem) wlaczyla sie rozmowa przez radio ze to strefa kwarantanny, boom, mozna wejsc do srodka i mamy kolejny level, przed chwila udalo mi sie znalezc jakis apartamentowiec rowniez oznaczony ta ikonka kwarantanny, jest tylko jeden problem, sporo zombiakow w zamknietej przestrzeni - piekna rzez sie tam odbywa :reggie:

 

Wiec pro-tip, jesli widzicie jekies wozy z radioaktywnymi substancjami, zolte tasmy lub pelno workow z trupami, zainteresujcie sie budynkiem kolo ktorego te rzeczy sie znajduja.

 

Ciekawe ile jeszcze jest takich miejscowek, muzyka w nich jest genialna, niczym z filmu Romero, w ogole muza w DL stoi na calkiem wysokim poziomie. Ok, wracam do grania, over and out.

 

Edit: Zapomnialem jeszcze, parkour w tej grze ciagle sie rozwija, teraz moge wspinac sie wyzej po scianach oraz odbijac sie od nich niczym w ME, a nawet lepiej niz w ME, dodaj do tego otwarty teren i ... :fsg:

Przez ostatnie 2 godziny wspinalem sie po blokach (nie szalasach w slumsach, tylko po normalnych blokach mieszkalnych, kolejny pro tip, na dachu mozna fajne rzeczy znalezc).

 

Okej, teraz over and out. :D

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bansai jak już wrócisz to powiedz czy idzie złapać dobry suspens podczas nocnych misji ogrywanych w ciemnym pokoju. W takich warunkach nosiłem 1.5 roku temu drabiny - i dało się miejscami zaszczuć, a za parę miechów zamierzam zwiedzać tunele moskiewskiego metra w 1080/60 i być może właśnie Dying Light i taki news byłby miodem na moje uszy. 

Miałeś już jakieś dobre spotkanie z ogarniętym randomem w skórze super zombiakia? :kaz:

Odnośnik do komentarza

 

No ja też z odbiorem w sklepie moze sie postaraja i będzie przed weekendem. Brał ktoś u nich preordera?

Ja wziąłem z kurierem i na razie cisza z wysyłką. W sumie mogłem brać z odbiorem w sklepie lepiej :(

 

 

ja wziałem z odbiorem w sklepie (z Dragon Age 3 było ok) ale też jakoś nie jestem mega spokojny że pojade jutro o 10 i gierka będzie czekać... lipa będzie jak się okaże, że trzeba będzie czekać na maila kiedy "przywiozo"

Odnośnik do komentarza

Ta recka sterlinga to dziwna jakas jest, daje grze 5 glownie dlatego ze nie ma w niej nic oryginalnego, czyli wg niego jesli gra nie jest oryginalna to automatycznie nie moze byc juz dobra? Nie wiem, dziwnie sie to czyta.

 

Nastepne oceny:

 

Cheat Code Central - 94/100

Softpedia - 9/10

Attack of the Fanboy - 8/10

 

PS. Uwielbiam znecac sie nad zombiakami w tej grze, najpierw odcialem mu rece a potem :reggie:

 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Jesli komus Dead Island nie podeszlo, to watpie ze Dying Light zmieni jego opinie o 180 stopni, ale jak pisalem w moich pierwszych relacjach, ta gra to jest ogroooomny krok w przod wzgledem DI wiec warto moze sprobowac.

 

Gdy zaczynalem myslec ze traversal w tej grze nie moze byc juz lepszy, odblokowalem grappling hook, kolejna cudna zabawka do tej piaskownicy, swietne akcje mozna z nim wyprawiac w polaczeniu z parkourem.

 

Bansai jak już wrócisz to powiedz czy idzie złapać dobry suspens podczas nocnych misji ogrywanych w ciemnym pokoju. W takich warunkach nosiłem 1.5 roku temu drabiny - i dało się miejscami zaszczuć, a za parę miechów zamierzam zwiedzać tunele moskiewskiego metra w 1080/60 i być może właśnie Dying Light i taki news byłby miodem na moje uszy. 

 

Mozna sie zaszczuc i to mocno momentami, doczytaj nizej wrazenia ze jednego questa ;)

 

Misje poboczne to w wiekszosci typowe fetch questy, ale jest w nich troche roznorodnosci i niektore naprawde maja swietne momenty jak na questy poboczne, wczoraj mialem np kozacka misje, <male spoilery> mialem za zadanie wspiac sie na jeden dupny most i wykrecic zarowki UV ktore sa potrzebne do wzmocnienia ochrony przed tymi dzikimi posrancami co noca tylko wychodza, brzmi latwo cnie? Nie, problem polegal na tym ze niektore byly wypalone i trzeba bylo w nocy isc zeby zobaczyc ktore sa sprawne, pomyslalem sobie, nie moge wykrecic wszystkich i wrocic? No ale kij ide, przez jakies 10-15 minut wymijam dzikusow na moscie, dosc ograniczony teren do manewrow jak latwo sie domyslic, wiec bylo troche napiecia, w koncu udalo mi sie wspiac, z ciekawosci wykrecam popsuta zarowke zeby sprawdzic czy gra ma dauna i co sie stalo? Porazil mnie prad, spadlem jakies 15 pieter w dol :dafuq:   ... Szybko wrocilem na most, bo wyzej mialem odblokowana kryjowke, wykrecilem odpowiednie zarowki, wspialem sie na szczyt mostu (w nocy przeeeeezayebisty widok byl, ale taki przeeeee przeeee zayebisty) a po chwili dalem nura ze szczytu prosto do wody nizej (za co wpadl mi trofek, pro tip :D) - genialna misja, a bylo kilka podobnych.

 

Polecam tez bawic sie w challenge, spotykamy smiesznych ludzi, np typka ktory przyjechal do miasta tylko po to zeby:

 

film o zombie nakrecic, w jego challengach dostajemy bronie palne i nieoganiczona amunicje :fsg:

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Forum>>>> AJ >>>>>>>>>>>>>>>> Gamerankings >>>>>>>>>>>>>>>>>> Recki sterlingów i innych gówien obesranych.

 

Wystarczył wczorajszy stream aby mnie przekonać do zakupu. Tak więc dzięki ci Bansai, dzięki tobie w weekend będę się dobrze bawił mieląc zombiaki na 1000 pieces  :lol:

 

Tak czytam forum i tam takie kwiatki jak Tomb Raider z 2013 super gra albo AC IV Black Flag najlepszy assasyn od czasów dwójki. Także tego ufam tylko sobie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...