Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe w PL da się nawet grać, bez krzywienia co chwilę. Ale trzeba pamiętać żeby nie przełączyć się na wersję angielskąbo wtedy czar pryska i nie chce się wracać. Jak się tego nie zrobi człowiek sobie spokojnie gra i żyje w błogiej nieświadomości.

Xymek przypadkiem trafiłem na twój fejs bo udzielałeś pod postem kosa hehe, nie mówileś, że pracowałeś w techlandzie  8)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dying Light na razie wyrasta na czarnego konia. Brawo dla Techlandu, pomyslec, ze gra powstawala niedaleko mnie we Wroclawiu (oczywiscie jeszcze prace trwaly w Warszawie ale who cares :P)

 

I tak z pozycji ktora obserwowalem wyrosl must-buy.

 

Pytanie odnosnie singla. Pierwsze Dead Island zajmowalo ok 18 godzin na przejscie glownego watku. Riptide jest krotszy, bo ok 11. Ale wg danych na necie Dying Light zajmuje ok 6.5 godziny. Naprawde tak krotko? I czy misje singlowe sa zagrane tak jak w Far Cry 3 i 4 gdzie cutscenki rozgrywaja sie z widoku z pierwszej osoby i tam gdzie skonczyla sie scenka zaczyna sie gameplay? Jak z aktorstwem? Jednym z podstawowych zarzutow z mojej strony do poprzednich gier Techlandu jest to, ze w Dead Island i Riptide (wg YouTube) aktorstwo jest na poziomie filmow z koszyka w Biedronce. Jedno z gorszych w grach jakie widzialem w zyciu.

 

O, Roger Craig Smith w roli glownego bohatera. Nice :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

 

Co ciekawe w PL da się nawet grać, bez krzywienia co chwilę. Ale trzeba pamiętać żeby nie przełączyć się na wersję angielskąbo wtedy czar pryska i nie chce się wracać. Jak się tego nie zrobi człowiek sobie spokojnie gra i żyje w błogiej nieświadomości.

Xymek przypadkiem trafiłem na twój fejs bo udzielałeś pod postem kosa hehe, nie mówileś, że pracowałeś w techlandzie 8)

Pracowałem ale do Dying Light niestety ręki nie przyłożyłem.

Dying Light na razie wyrasta na czarnego konia. Brawo dla Techlandu, pomyslec, ze gra powstawala niedaleko mnie we Wroclawiu (oczywiscie jeszcze prace trwaly w Warszawie ale who cares :P)

 

I tak z pozycji ktora obserwowalem wyrosl must-buy.

 

Pytanie odnosnie singla. Pierwsze Dead Island zajmowalo ok 18 godzin na przejscie glownego watku. Riptide jest krotszy, bo ok 11. Ale wg danych na necie Dying Light zajmuje ok 6.5 godziny. Naprawde tak krotko? I czy misje singlowe sa zagrane tak jak w Far Cry 3 i 4 gdzie cutscenki rozgrywaja sie z widoku z pierwszej osoby i tam gdzie skonczyla sie scenka zaczyna sie gameplay? Jak z aktorstwem? Jednym z podstawowych zarzutow z mojej strony do poprzednich gier Techlandu jest to, ze w Dead Island i Riptide (wg YouTube) aktorstwo jest na poziomie filmow z koszyka w Biedronce. Jedno z gorszych w grach jakie widzialem w zyciu.

 

O, Roger Craig Smith w roli glownego bohatera. Nice :)

Nie mam pojecia jak ta gra mogła komuś zająć 6,5h. Ja dopiero co skończyłem prolog i mam na liczniku już grubo ponad 2h a to z tego co mi pokazują statystyki 2% gry.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, dla mnie to NIGDY nie są "przeciętne czasy graczy". Jak w grze z otwartym światem można w ogóle zobaczyć napisy końcowe po 6.5 godziny, jeśli nie speedrunujesz? Ja np bym w życiu nie potrafił się oprzeć pokusie zabaw z zombiakami, eksploracji, którą uwielbiam, podziwianiu widoków i ogólnemu "lizaniu ścian".

Nie umiałbym w takiej grze lecieć od jednego questa do drugiego, totalnie olewając wszelkie poboczne atrakcje, a tak należałoby grać, żeby wykręcić taki czas - stąd piszę o speedrunerach. W takich grach należy sobie przeplatać wątek główny z innymi zabawami - inaczej po co w ogóle kupować taki tytuł? Nie lepiej Killlzone 3 odpalić, albo jakiegoś innego corridor shootera, w którym nie mamy za grosz swobody? :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

grac w polska gre po angielsku :reggie:

 

No chyba normalne, że jak akcja nie dzieje się w Polsce, a główny bohater ma na nazwisko Crane, a nie Nowak, to nikt przy zdrowych zmysłach nie odpali tego tytułu po polsku.

Jak z dubbingiem w Battlefield - Rosjanie i Amerykanie, a obydwie strony drą mordy po polsku - gdzie tu sens? Gdzie logika? Gdzie klimat?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czezky, ale zdajesz sobie sprawę, że dialogi, historia i wszystko było tworzone w języku angielskim, a potem to zlokalizowano na Polski z niestety miernym skutkiem? (lokalizacja jest bardzo kiepska) :(

 

Glowny powod przez ktory nie gram w gry po polsku, jedyny wyjatek to Wiedzminy.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

No dlatego Wiedzmin jest u mnie wyjatkiem, a tak, we wszystko inne gram po angielsku.

A propos czasu gry (robione na szybko ziemniakiem, sry):

P3SHsBb.jpg

Nie moge sie oderwac od tej gry, zwroccie uwage na "story progress" ;)


Bede za chwile robil questa pobocznego w nocy, gdyby ktos byl ciekaw: http://www.twitch.tv/bansai_

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ponad 13h i 12% story? Grubo, ale ja pewnie miałbym podobnie :)

Uwielbiam sandboxy i  pamiętam, jak w takim RDR, zaraz po trafieniu na rancho Bonnie, spędziłem ponad 15h na wypadach do lasów, polowaniu, skórowaniu i sprzedawaniu zdobyczy w miejscowym sklepiku :)

Jak gra ma sporo atrakcji do zaoferowania, to nie wyobrażam sobie przechodzić jej w 6.5h :)

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie na streamie przezyc cala nocke, pod koniec nawet wlaczylem gruby poscig i w nagrode dostalem ok. 15k doswiadczenia do Survivor, co jest dosc duzym wynikiem, wiec oplaca sie o tej porze czasem polatac, nie dosc ze dobry exp do survivor, to jeszcze podwojony agility oraz power.

 

Ladnie posladki sie napinaja podczas niektorych nocnych akcji :reggie:

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...