Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd polega prawdopodobnie na tym, że w kodzie achievementow zostały wyszczególnione side questy, które nie znalazły się w wydanym kodzie gry, niemożliwe jest wykonanie questów, których nie ma w grze :D

 

tak jak napisałem, info insiderskie ;) w zakupach growych już pisałem, że mam znajomego, który tworzył silnik tej gry :)

Odnośnik do komentarza

nie jesteś silniejszy w miare odblokowywania perków. A ostatni perk agility to możliwość biegania jak robot non stop :D

No ale jednak mimo wszytsko mocno pomagaja, wraz z rozwojem praktycznie nie giniesz spadajac z duzych wysokosci, masz linke jak Bionic Comando, z ktora poruszanie jest znacznie szybsze, do tego mozesz rozpychac sie miedzy zombiakami, wykanczac je po cichu, atakowac z gory, zabijac jednym przyciskiem, deptac glowy - im dalej w las tym na pewno jest latwiej, zwlaszcza, ze bronie pod koniec gry maja taki dmg, ze sam mozesz nie jeden plac oczyscic.

Odnośnik do komentarza

40h na liczniku, zaraz kończę grę z wszystkimi pobocznymi. I nie chcę!! Od dawna nie miałem takiej zajawki na szpila. W pracy o niej myślę, siedze na kibelku i to samo. Podoba mi się wszystko, od muzyki ( imo, jedna z najlepszych )do radości z rozwalania zombiaków czy skakania po dachach. Swietna gra, nie spodziewałem się aż tak dobrego kodu.

Nawet jeśli gra ma tam jakieś drobne wady, to całość wszystko niweluje. Podoba mi się też że Techland nie ma graczy za idiotów i czasem trzeba trochę pokombinować, aby coś znaleźć czy gdzieś wejść.

Dobrze że kupiłem edycję premium, bo była droższa o TYLKO 50zł od podstawki, a bluza czy steelbook to fajne dodatki i miła pamiątka po tej grze.

Techland dawać część drugą!

Odnośnik do komentarza

34 h i wczoraj ukończyłem. Nie zrobiłem tylko questów pobocznych typu przynieś roślinki. Tak wszystkie poboczne i główna fabuła. Świetna gra.

 

Pod koniec gry to już bohater jest jak robocop:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...