Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

No niektóre misje poboczne potrafią rozbawić jak ta z "gazem" w tle lub misja dla pewnego polityka na wózku. Do tego niektóre są bardzo długie i mają kilka wątków.

 

Są też smutniejsze questy jak poszukiwanie insuliny. Niby zwykłe przynieś zanieś a zmienia się w smutną historię.

 

Zadania poboczne stoją na naprawdę wysokim poziomie ale historia główna też daje radę w drugiej połowie.

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanko o side quest dla Guziego.

 

 

Trzeba zdobyć film DVD i czekoladę dla niego. Ale za cholerę nie wiem jak wejść do budynków gdzie te przedmioty się znajdują. Próbowałem otwierać drzwi - zamknięte. Obszedłem budynki ze wszystkich stron i też nie ma wejścia. Jak tam się dostać?

 

 

 

Nad jego domem jest most. Wspinasz się na niego, od jego spodu, wchodzisz na te widoczne barierki i żółtymi rurami wspinając się podchodzisz pod dach domu Gaziego. Wejście jest na samej górze.

 

 

 

 

 

Ale i nie chodzi o to jak się dostać do domu Guziego, tylko jak wejść do budynków gdzie jest czekolada i film DVD.

 

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie nie ogralem tytułu ale z materiałów to wygląda to swietnie. Drzewka umiejetnosci, rozne klasy zombie, dzien/noc itd. Multi tez wyglada fajnie. Ogladalem (na kanale Rock & Rojo na youtube) wprawdzie tryb polowania gdzie łowca polował na ludzi a ci niszczyli gniazda i naprawde fajnie to wygląda. Na pewno znajdzie sie w kolekcji po kupnie ps4.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam pytanko o side quest dla Guziego.

 

 

Trzeba zdobyć film DVD i czekoladę dla niego. Ale za cholerę nie wiem jak wejść do budynków gdzie te przedmioty się znajdują. Próbowałem otwierać drzwi - zamknięte. Obszedłem budynki ze wszystkich stron i też nie ma wejścia. Jak tam się dostać?

 

 

 

Nad jego domem jest most. Wspinasz się na niego, od jego spodu, wchodzisz na te widoczne barierki i żółtymi rurami wspinając się podchodzisz pod dach domu Gaziego. Wejście jest na samej górze.

 

 

 

 

 

Ale i nie chodzi o to jak się dostać do domu Guziego, tylko jak wejść do budynków gdzie jest czekolada i film DVD.

 

Też się chwile z tym bawiłem.

 

Okazało się że to roleta, która jest lekko uchylona, wystarczy podejść i otworzyć

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam pytanko o side quest dla Guziego.

 

 

Trzeba zdobyć film DVD i czekoladę dla niego. Ale za cholerę nie wiem jak wejść do budynków gdzie te przedmioty się znajdują. Próbowałem otwierać drzwi - zamknięte. Obszedłem budynki ze wszystkich stron i też nie ma wejścia. Jak tam się dostać?

 

 

 

Nad jego domem jest most. Wspinasz się na niego, od jego spodu, wchodzisz na te widoczne barierki i żółtymi rurami wspinając się podchodzisz pod dach domu Gaziego. Wejście jest na samej górze.

 

 

 

 

 

Ale i nie chodzi o to jak się dostać do domu Guziego, tylko jak wejść do budynków gdzie jest czekolada i film DVD.

 

 

 

Podchodzisz od frontu do żaluzji po oczyszczeniu zombiaków i ciskasz  :x: / :square18x18:

 

 

#Kermit weź edytuj posta z tym gifem bo mi się chrome wiesza.

 

Gram już 25h , 70% story oraz prawie połowa zadań pobocznych, jest miodnie jedyna rzecz na którą mogę narzekać to

 

Brak zrzutów zaopatrzenia, najlepszą rzeczą w grze był właśnie nerwowy bieg do punktu po usłyszeniu czterech silników C130. Druga lokacja byłaby idealna do tego ale musieli wyciąć ten ficzer. EH :/ 

 

Odnośnik do komentarza

Ja się w ogóle zastanawiam i zapytuję czy ten główny bohater będzie takim Niemrawym Czesławem do końca gry? Męczy się ten mistrz parkouru po 50 m biegania a potem żeby skoczyć, nie ma szans i ginie chłopaczysko. Bronie mimo, że coraz lepsze, znaczy coraz mocniejsze, zombiaki muszą dostać dalej tyle samo w łepetynę by paść. W przypadku nogi od stołu rozumiem ale siekiery? Jestem na etapie wqurwienia bo na razie muszę z byle dziadostwa uciekać a walka nastręcza tylko rozgoryczenie, ginę często i szybko. Słabo mi się ta postać rozwija albo nie ogarniam kuwety. Tak na oko jestem w połowie gry.

Odnośnik do komentarza

Dobra jest też Katana z trzema perkami :) ścina za jednym razem tworząc nie powtarzalny spektakl śmierci :). Albo maczeta jednego z przeciwników pod koniec gry. Oburęcznych używam tylko siekier.

 

Obecny zestaw z jakim biegam:

 

Broni główne:

- maczeta

- katana

- pistolet

- karabin

 

Dodatkowe:

- gwiazdki zamrażające

- dynamit

- koktajle

- toporki miotane

Odnośnik do komentarza

Recenzja Angry'ego Joe:

 

 

 

No rzadko sie zdarza zebym sie z jego opinia nie zgadzal, tutaj wg mnie wyszedl z niego wewnetrzny Janusz co placze ze mapa mu nie pokazuje gdzie isc.

 

 

Pisałem już na którymś forum, że Recenzje hamburgerów i ich oceny są no cóż specyficzne... jeden element potrafi zaważyć na całym odbiorze/ocenie gry - patrz umiejscowienie skoku pod r1, a nie pod X'em. Sterling narzekał na poziom trudności w W2 i nawet go nie skończył wystawiając grze 5/10. Najgorsze jest to, że teraz wychodzi taki evolve, który nic nie wnosi do gatunku, jest totalnie odtwórczy a recki same 8/10 +.

Odnośnik do komentarza

I dobrze, że nie ma żadnych strzałek i całego tego syfu co zapycha hud, lubię minimalizm. Trzeba troszkę samemu poszperać co czasami daje w kość bo musimy np. szukać po wagonach danej rzeczy a przeszkadzają na, zombie, nadaje to klimatu zadania a nie tempoty. Bardziej realnie się gra w tą grę i dla mnie to jest plus a nie minus!

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Kurna robie wszystkie poboczne misje i mam 95% ukończenia osiągnięcia,na mapie nie mam juz znaczników subquestów a tej misji nie miałem.  Ale dużo osób ma problem ze zdobyciem 100% misji pobocznych jakiś bug czy coś.

Ta gra ma mocno zglichowane trofea. Ja zabezpieczylem wszytskie bezpieczne strefy, oczyscilem punkty kwarantanny i osiagniecia nie wpadly.

Odnośnik do komentarza

Tak, zreszta na sieci wiele przypadkow zglasza problemy z osiagnieciami, punktow kwarantanny jest raptem 8 - wszytskie mam zaliczone, bo nawet nie moge do nich wrocic i tez nie wpadlo.

Gra ma sporo innych bledow, jak brak mozliwosci rozwiniecia postaci do konca (chociaz tutaj niektorzy twierdza, ze trzeba miec zrobione 100%)  - tylko jak skoro w wielu przypadkow misje poboczne sa takze zgliczowane... Troche szkoda, bo mialem ochote ta gre scalakowac.

l5wcCBZ.jpg

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...