Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak tylko wejde to Strefy Kwarantanny to od razu mi ja zalicza a Bansai mowi ze tam powinienem miec skrzynki z dropow itd -___-

 

Gra jest swietna ale jak sie takie rzeczy glit(pipi)a to troche ochota do grania mi odchodzi ;(

 

No dokładnie. Gra jest prze kozak, ale kurcze poświęcać trzeci raz tyle czasu póki co mi się nie chce. Zwłaszcza, że nowy Save jak się okazało nie gwarantuje sukcesu. Znajdźki i misję poboczne trochę czasu zajmują więc jak wspominałem wcześniej na razie pauza. Wyjdzie kolejny patch to wrócimy z kumplem do tematu platyny.

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Wyszedl dzisiaj ciekawy dropkick jak gralem z Ukyem, zamiast skoczyc to wybilem sie od Ukya w powietrze jak robil dropkicka i wtedy dopiero zasadzilem temu samemu zombiakowi kopa jak juz lecial, w efekcie polecial 2x dalej niz powinien. :D

 

Ekran zolty bo mialem kamuflaz z zombiaczych bebechow nalozony na postac :P

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Panowie jest plotka, że dziś ma wyjść kolejny patch. Nie wiem jak wersja na płycie ale elektroniczna ma w tej chwili wersję 1.02 i ponoć to jej dotyczy. Ma ona więcej zglitchowanych trofeów.

 

 


Ja też czekam na patcha, a grałeś new game plus? Czy zupełnie od nowa?

Grałem od nowa i nic to nie dało. Na chwilę obecną mam zglitchowane 4 trofiki: za znajdźki, strefy kwarantanny, misję poboczne i wyzwania. Próbowaliśmy też na nowym Save ale od wczytania rozdziału. Też nic. Na forum Techlandu jest info jakoby chcą zrobić tak by nie trzeba było grać od nowa tylko np. zaliczyć jedną dowolną misję lub np kwarantanne i to ma pomóc. Nie wiem tylko jak to ma wyglądać że znajdźkami skoro wszystko zebrane. No nic musimy poczekać i zobaczyć co wymyślili.

Odnośnik do komentarza

Tak powinno to wygladac:

 

 

My jak gralismy u Ciebie to wlasnie nie mielismy tego "drops retrieved", a powinno byc.

 

 

Eh a po otwarciu drzwi wystarczyło rzucić jeden koktajl i po problemie, ludzie to lubią robić sobie pod górkę;] Ja jak tylko zobaczyłem przez okienko taką zgraję długo się nie zastanawiałem co zrobię:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...