Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra jest miodna w co-opie!! Pytałem kolegi, czy ogarnia DL, bo ponoć zacna gra... A on, że nie, bo tematyka zombie go nie interesuje. Dwa dni później zakupił grę i się oderwać nie może :D Inny kolega musiał mu też powiedzieć, że gra jest miodna i poleciał po swoją kopię :)

Odnośnik do komentarza
najlepsze bronie w busach policyjnych, ale trzeba się namęczyć z otwieraniem i mieć dużo petard ;)

 

Wystarczy umiejetnosc kamuflaz, wysmarujesz sie bebechami zombiaka i spokojnie sobie otworzysz wszystko :)

 

A propos, wg NPD Dying Light w styczniu sprzedalo sie najlepiej ze wszystkich gier w stanach. :D Techland pewnie ma powod do zadowolenia w tym momencie.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak wam się gra kooperacyjnie.

Wczoraj próbowałem gry z przypadkowymi gostkami i miałem wrażenie że wcale nie ogarniają tematu. Myślałem że jak się ma te 22% postępu to wypada jakoś grę ogarniać. A niestety przypominało to granie z moim psem. Bieg bez ładu i składu, na jednego mistrza w czasie misji czekaliśmy 15 min żeby ruszyć dalej, masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to zła gra ale wybitną też bym ją nie nazwał. Fabuła szczątkowa, mnóstwo biegania i mało momentów radosnej eksterminacji.
Ja wiem, że to gra o przetrwaniu a nie festiwal z zombiakami w tle ale jak wspomniałem wcześniej bohater jest totalnym kapiszonem i w  żadnym razie nie można na nim polegać. Ma problemy z łapaniem się krawędzi, skokami i bieganiem. To irytuje najbardziej i najczęściej w momentach ważnych dla przeżycia.
Poza tym mimo wielkości otwartego terenu jesteśmy co i raz zmuszani do błądzenia w ciemnych podziemnych tunelach. Przydałyby się jakieś akcje relaksujące bo gra ma raczej dołujący feeling. Wielokrotnie też gra testuje Twoją cierpliwość, czasami jesteś z góry skazany na śmierć, jest kilka takich momentów, że nie ma opcji byś jej uniknął. Zombiaki przepompowane mocą i chęcią pozbawienia Cię życia. Nie trafiła mi się też jakaś super broń, no może poza shotgunem ale on mimo czterocyfrowego dmg ma zaskakująco niską siłą rażenia. Ponadto po troszę rozumiem narzekania hamburgerów co do braku czytelności gry.  W finale uciekałem co tchu a tam wcale nie chodzi o ucieczkę. Niestety większość decyzji podejmuje się na czuja i płaci za to zazwyczaj frustrującą kilkakrotną, jak dobrze pójdzie,śmiercią.
Kilka szlifów i taki Far Cry 4 mógłby tej grze buty czyścić.

Edytowane przez da$io
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma licznika misji pobocznych (na XOne jest tylko systemowy % postęp danego achievementa). Wszystkich misji pobocznych jest 51. Niestety musisz policzyć w menu Quests/Misje ile masz już zrobionych aby zobaczyć ile jeszcze zostało.

 

Mi brakuje już tylko It's All In the Writing/Papier zniesie wszystko - dzisiaj wpadnie calak :)

 

Edit: Calak :sir:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...