Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj przeszedłem grę i mam mieszane uczucia. Zacząłem w nią grać zaraz po ukończeniu fc4 i wbrew większości opinii w tym temacie to w DL odczuwalem często znużenie. W fc4 potrafiłem "postnowic" jeszcze jedna misja i wyłączam konsole, a po misji jeszcze odbije strażnice, po strażnicy zaczynało się polować i czasem cieżko było mi się oderwać od gry a w dl rzadko zdarzały mi się takie sytuacje. Ogólnie może być to spowodowane faktem ze nigdy za bardzo nie jaralem się tematyka zombie, ale muszę przyznać ze mimo wszystko gra sprawiła sporo funu choć często przeplatało się to z duża ilości frustracji np. Nie podoba mi się ze często gdy ginie się podczas misji, gra respawnuje nas kawał drogi od celu, czy tez często frustrujace etapy parkurowe podczas misji. Grafika tez nie daje po oczach, fc według mnie bije na głowę dl. Ogólnie dałbym grze takie mocne 6.5/10. Dla fanów zombie można dorzucić nawet 2 oczka więcej ;) a niebawem zabieram się za evil within, wiec odskocznia od groma sandboxow;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Miałem jakiegoś Questa w Tower z ikonki "!" że coś tam mam ponaciskac a jak zrobię w nocy to zabije kilka zombiakow bla bla bla palilem sobie fajkę i nie akceptowalem go przez naciśnięcie góry od razu i po chwili opcja zaakceptowania znikła.

 

Pytanie czy to przepadlo na amen? Czy będę mógł to jeszcze zrobić?

 

Pytanie drugie czy drzewka umiejętności da się rozwinąć na maksa? Czy muszę myśleć jak rozwijać postać?

Odnośnik do komentarza

No to gitarka, czyli gimber dobrze doradzil :obama:

 

Zobaczysz jak fajnie bedzie po odblokowaniu najmocniejszych perkow, szczegolnie te z egzekucja, stompem i grappling hookiem sa wyborne. Laduj tez jak najszybciej we "freerunning adept/expert" znacznie skracaja czas animacji wspinania sie, wszystko jest bardziej plynne, bo poczatkowo nasz bohater sobie troche ciezko radzi z trudniejszymi skokami czy wspinaczkami, dzieki tym skillom calosc wyglada bardzo gladko, jak taki typowy pros w parkourze.

Odnośnik do komentarza

W(pipi)ia mnie zle wymierzony skok tzn ogolnie niby skaczesz dobrze ale kamere zle ustawisz i jak (pipi)iesz zwlokami o glebe to smierc. Udalo mi sie przezyc jedna noc w sumie nie ma jakiejs tragedii odblokowalem robienie wiekszej ilosci przedmiotow a i tak pewnie wymaxuje wszystkie drzewka umiejetnosci

Odnośnik do komentarza

Z tym skakaniem to dziala tak ze musisz sie patrzec w miejsce za ktore chcesz sie zlapac i trzymac przycisk skoku (mozna tez nacisnac przed sama krawedzia skok bez koniecznosci trzymania zeby sie zlapac, ale mozna latwo cos spieprzyc i spasc).

 

Drzewka mozna spokojnie wymaksowac jak sie pogra sporo w gierke.

Odnośnik do komentarza

Ile jest dokładnie zadań pobocznych do aby dostać puchar na liczniku mam 46. A na mapie już nie widzę żadnych wykrzykników. Aha i czemu nie mogę grać z nikim w Be the zombie co wyszukuję jakąś grę a próbuje od 10 minut mam komunikat- Inwazja nie powiodła się. Spróbuj z inna grą albo poczekaj na lepszy moment- zaczynam dopiero przygodę, samouczek już przeszedłem.

Edytowane przez scoobydoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...