Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze jest to, ze w temacie ani jednej sredniej recenzji, zadnego zawodu, nawet u ludzi ktorzy z grami techlandu maja stycznosc po raz pierwszy. Kazdy, kto mial jest zachwycony i spedza przy niej minimum 40-50h, po czym poleca innym, ale co ktorys post musi wejsc uzytkownik pokroju Czezkyego czy Jeroma, przytaczajac ocene jakis randomow, ktorzy widocznie z gra do recenzji oczekiwali darmowych tabletow, nie dostali, wiec wystawiaja takie noty i probuja kogokolwiek przekonac, ze gra widocznie jest sredniakiem... Nie jest! i mam nadzieje, ze tytul sam sie obroni, a sprzedaz bedzie na wysokim poziomie, bo to absolutnie kapitalna gra!

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

B9lHZjBCEAEemff.jpg

 

Grubo, chetnie sobie sprawdze ten Hard Mode :D

 

najlepsze jest to, ze w temacie ani jednej sredniej recenzji, zadnego zawodu, nawet u ludzi ktorzy z grami techlandu maja stycznosc po raz pierwszy. Kazdy, kto mial jest zachwycony i spedza przy niej minimum 40-50h, po czym poleca innym, ale co ktorys post musi wejsc uzytkownik pokroju Czezkyego czy Jeroma, przytaczajac ocene jakis randomow, ktorzy widocznie z gra do recenzji oczekiwali darmowych tabletow, nie dostali, wiec wystawiaja takie noty i probuja kogokolwiek przekonac, ze gra widocznie jest sredniakiem... Nie jest! i mam nadzieje, ze tytul sam sie obroni, a sprzedaz bedzie na wysokim poziomie, bo to absolutnie kapitalna gra!

 

@easye

 

Ty sie nie znasz, edż dal 6/10, znaczy ze sredniak!

 

Cieszy mnie ze ludzie sie nie zawiedli, ciagle mialem te obawe jako pierwsza osoba rzucajaca opinia w temacie, ze moge byc jedynym ktory chwali tak gre a potem przyjdzie lawina hejtu ze ich wpuscilem w maliny :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

EDGE - 6/10

 

Czyli jednak sredniak. 

 

A Game Informer i IGN dały po 85/100. Eurogamer 7/10. Extrim 9-. Polygamia napisała że Warto ograć. 

Skąd u ciebie ten bul dópy o tę grę to ja nawet nie.

Jakiś klanowy konflikt w Soulsach z jednym z pracowników Techlandu czy co?  :Coolface:

 

Ps Dragon's Crown też dostał u nich 6, a dla mnie to gierka na 9+ t.j. RDR i Batman AA. Sunset Overdrive 7, choć śr. wynosi powyżej 80%. Weź ty może czasem sam zagraj zamiast obrzydzać innym gierki i wystawiać ninja minusy. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dopiero rozpoczynam zabawę z tytułem i muszę przyznać jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem, że to będzie pusta gra bez wyrazu, a tu niespodzianka, fabuła jest wciągająca i z każdą chwilą chce się więcej, zadania poboczne nie nudzą a eksploracja daje mnóstwo frajdy. Graficznie również jest pozytywnie, Techland stworzył produkt, za który nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Świat jest ogromny tak jak i możliwości, które mamy, czasami zastanawiam się czy chcę ciągnąć fabułę, czy po prostu pobiegać dla zabawy i pozbierać trochę materiałów i rozwalić kilka głów. Jak dla mnie póki co gra na mocne 9/10, tak właśnie powinna wyglądać gra, upchana możliwościami po brzegi na długie godziny.

 

ps czy tylko mi się wydaje czy zagraniczni wydawcy bardziej dostrzegają polski rynek? Co raz częściej wydaja nasze rodzime produkcje i co ciekawe prawie każda produkcja to hit:)

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam tematykę Zombie. Przez to zakupiłem gówniane tfu TWD Season 2, czego bardzo żałuję, ale Daying Light jest po prostu rewelacyjne. Po 6-7 godzinach mam cały czas syndrom "jeszcze jedna misja", lub szukania broni czy zasobów do jej stworzenia. 

Co do ocen przez pisma czy AngryJoe, to jestem bardzo zdziwiony i zawiedziony (AJ), że dostaje tak średnie oceny przy rewelacyjnym odbiorze graczy. Widać pismaki podążają tą samą drogą co branża.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Nienawidzę tematyki zombi. Przejadla mi się dawno. Ostatnia dobra gra z zombiakami (gra nie interaktywny film) to dodatek do rdr:). Dead island mnie znudził po godzinie dead rising 3 po 4. Tutaj 30 h grałem do skończenia fabuły a potem jeszcze 5 h aby porobić co ciekawsze questy które jeszcze mi zostały. Czyli 35 h i 0 nudy. Taki far cry 4 nadal czeka na ukończenie bo co się zabiorę to po 2 h zapał mi na kilka dni znika:)

 

Dla mnie dying light wpada na listę top 5 gier obecnej generacji. Nie wiem ile czasu się utrzyma ale obecnie to najlepszy fps w otwartym świecie na next geny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...