Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie ta gra to najlepszy tytul na next geny do tej pory (mocne słowa ale tak jest), sa gry lepiej dopracowane, z lepsza fabula itp. ale taka rozrywka na konsoli po prostu leży mi w 110% (pewnie dlatego, że ziomki z wrocka wiedza co lubie xD)

 

z mych oczu:

 

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

 

Naprawione.

Ale trofea dalej zgliczowane :/

 

A kolekcjonerka niezła chociaż bardziej w tym reklame widzę. Zresztą też mogę wybudować dom stylizoway na jakąś grę, tylko niech ktoś przeleje 1 mln :)

 

No to jeśli tak to zaatakuj kickstarter, proponuje Zelde lub Mario. I polecam to zrobić na terytorium Wielkiej Brytanii , a ja od razu składam kandydaturę swoją na dekoratorke, tapety, kafelkowanie, cyklinowanie podłóg ( bejca zielona lub deep red no problem ), stolarka. Nasza metalistyczna ekipa z Londynu jest zawsze w pogotowiu. \nn/ . Pozdroo :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To mogła być świetna gra, ale kilka rzeczy nie zagrało. Gameplayowo duży krok wstecz względem Dead Island. W DI dało się ustawić sterowanie analogowe dzięki czemu przy ciosach bronią białą trzeba było poruszać prawą gałką, dawało to +100 do funu. Tutaj klikasz niczym w jakimś Diablo. Grafika to kolejna rzecz która nie do końca zagrała. Nierówne tekstury, tragiczne filtrowanie anizotropowe a od bluru i aberracji chromatycznej momentami to aż bolą oczy. Zadania poboczne to kompletna porażka. Duży minus za brak możliwości szybkiej podróży. Podoba mi się główny wątek, cały ten parkour i muzyka. Ode mnie jak na razie 6/10.

Odnośnik do komentarza

 Nierówne tekstury, tragiczne filtrowanie anizotropowe a od bluru i aberracji chromatycznej momentami to aż bolą oczy.

Saaay wut? Rozumiem, żeś pan blacharz, bo ja gram na konsolach ponad 20 lat i za cholerę nie wiem, o czym pan prawisz :D

Co do kroku wstecz względem Dead Island to się zgadzam - ciosy wyprowadzane analogiem były mega i pogłębiały wczuwkę - jak po Dead Island wróciłem do takiego Skyrim to praktycznie nie czerpałem frajdy z walk.

Odnośnik do komentarza

 

 Nierówne tekstury, tragiczne filtrowanie anizotropowe a od bluru i aberracji chromatycznej momentami to aż bolą oczy.

Saaay wut? Rozumiem, żeś pan blacharz, bo ja gram na konsolach ponad 20 lat i za cholerę nie wiem, o czym pan prawisz :D

 

Wrong, na PC to ja ostatnio grałem z 10 lat temu :D

Filtrowanie anizotropowe tekstur: http://www.gry-online.pl/galeria/slownik/html/179501015.jpg(w DL jest chyba bilinear)

Aberracja chromatyczna: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/66/Chromatic_aberration_%28comparison%29.jpg/250px-Chromatic_aberration_%28comparison%29.jpg(zdecydowanie przesadzili z tym efektem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...