Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

OK rozkminiliśmy temat. 

Info dla tych którzy tak jak ja grali w co-op całą grę. 

 

1. Zgrajcie wszystkie save na chmurę lub pendrive.

2. Z poziomu menu usuńcie wszystkie save (gra zachowuje statystyki).

3. Odpalcie nową grę (zaawansowane) i wybierzcie grę NIE od początku, tylko od rozdziału "W poszukiwaniu żaru". Co ważne - zmieńcie tryb rozgrywki na "tylko dla jednego gracza".

4. Wbijcie po jednym elemencie składowym każdego (dotychczas) zglitchowanego trofika np. jedną kwarantanne, jedną znajdźkę, jedną misje poboczną itd. 

 

Trofiki wpadają, tyle że trzeba to robić samemu. W co-op nic nie wpadnie.

Edytowane przez Lukas.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem wszystkie 36 stron postów w temacie z uwagi na fakt, że ja również kilka dni temu zacząłem swoją przygodę w Harran. Na szczęście nie trafiłem na żaden spoiler, forum działa jak należy. :-) W miarę postępu w grze na pewno i ja wkleję tutaj swoją opinię - na razie jest dobrze, odrobinę irytuje mnie skakanie na RB - gram na XO i pomimo tego, że pad z XO uważam za najlepszy jaki dotychczas miałem w rękach bumpery uważam za nieudane i nietrafione stąd moja irytacja w sprawie skakania. No ale to przecież detal. Druga kwestia, która irytuje - i tutaj nie będę specjalnie odkrywczy - polski dubbing a szczególnie główny bohater. Kto to (pipi)a nagrywał? -.-

Ja o minusach a tu tyle plusów - ale o tych napiszę za kilka dni! Generalnie - tytuł mnie do siebie przyciąga. :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gra akcji Dying Light zmieni się jutro nie do poznania, wraz z wprowadzeniem super-umiejętności dla postaci graczy.

 

Jak ujawnia poniższy materiał wideo, ciosy pięściami i kopniaki staną się dużo potężniejsze, odrzucając zombie i innych wrogów na dalszą odległość.

Efektowne talenty aktywne będą jednak tylko przez 24 godziny, z okazji obchodów Prima Aprilis. 2 kwietnia wszystko wróci do normy.

 

Polskie studio Techland zapewnia, że umiejętności są wynikiem efektów ubocznych, wprowadzonych przez zainfekowaną partię leku Antizin.

„Wszystkie znalezione paczki z lekarstwem zostały już zniszczone i chcemy zapewnić ocalałych, że normalne dostawy zostaną wznowione 2 kwietnia.”

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-03-31-techland-odblokuje-super-moce-w-dying-light-na-prima-aprilis

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź, gra coraz mocniej mnie wciąga - jest kawał dobrej roboty! Zastanawia mnie tylko grafika, mam w stosunku do niej mieszane uczucia - gra mi się doczytuje na horyzoncie, woda nie faluje i jest zbyt bajkowo jak na moje - ale to mniej istotne. Podobnie fabuła - na razie nie powala. O polskich dialogach głównego bohatera nie wspomnę. -.-

To wszystko odchodzi jednak w zapomnienie - bo gra nadrabia grywalnością i mechaniką. Dobry zombiak to martwy zombiak!

Odnośnik do komentarza

Czołem. Potrzebuję z znajomym pomocników do zrobienia trofika Poliamoria. Gdyby ktoś był chętny do pomocy z tym pucharkiem to mój PSN: artur100 i gramy na PS4. Gramy głównie wieczorami. Znajomy przechodzi dopiero wątek fabularny, ja ten etap gry mam już za sobą. 

Edytowane przez art100
Odnośnik do komentarza

Pytanko. Czy ta gra się rozkręca? jestem obecnie na 4 misji głównej (+trochę pobocznych) ok 4 h grania, strasznie się nudzę i nie wiem czy dać sobie spokój.

Inaczej czy osobą którym ta gierka się podobała to od razu im podeszła ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...