Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

ocenianie gierki ze wzgledu na aborcje monotematyczna xddd znowu beka z typa

 

Napisałem długą opinię dlaczego gierka mi się nie podoba (a nie podoba mi się w niej prawie wszystko) i jest największym tegorocznym rozczarowaniem, ale barany będą się czepiać w mojej wypowiedzi jakiejś aberracji chromatycznej. Co z tego, że niemal w co drugiej recenzji w sieci pisze, że efekt jest przesadzony. Ale poszydzić można cnie? Jak brakuje kontrargumentów to jest jedyna rzecz którą można zrobić.

Edytowane przez amsterdream
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyjaśni mi jeszcze ktoś dlaczego z większością osób można na tym forum pogadać normalnie na różne tematy nawet się z nimi nie zgadzając, ale boty jak heav7n, kermit, cooper, figuś, daddy i wielu innych jedyne co potrafią to szydzić i prowokować? Podobno system wars poza betoniarnią miało być karane?

czuję się doceniony :ohboy::banderas::czezky: :exact:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dobra, dajcie mu spokój.

 

Pograłem więcej w DL i gra mi się coraz lepiej.

 

Chyba po prostu ta początkowa niemoc w stosunku do zombiaków mnie trochę odepchnęła, bo nie ma tutaj od razu wesołej jatki z zombiakami.

 

Ale parkour mega mi się podoba. Do tego kupno Season Passa wydaje się być tak opłacalne jak SP do Wiedźmina.

 

Polacy wiedzą jak szanować graczy. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje na to, że już w ten weekend posmakuję krwii zakażonych na PS4. Także jakby ktoś szukał kompana do kooperacji, będę najprawdopodobniej obecny. Skorzystałem z fajnej oferty gdzie za 149zł, dostajemy dodatkowo zniżkę 50zł na jedną z paru gier w pewnym znanym sklepie (ja biorę Battlefront). No i ten dodatek zapowiada się wyśmienicie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Panowie ograniczcie troche ten trolling, wyrazil swoja opinie i nie ma co tego ciagnac w ten sposob przez cala strone.

Śmichy hihy, ale ta jego aborcja do spółki z flirtowaniem, rozruszały ten skostniały temat :P

 

@Magellan - ja też mam zamiar skosztować krwi zakażonych, więc oprócz Dying Light zakupiłem dziś ZOMBI - tam to dopiero są efekty graficzne, ale ich nazw nie przytoczę, bo nie siedzę na neogafie :P

Odnośnik do komentarza

dlc ma mieć minimum 10h gameplayu, mapa tego samego rozmiaru co podstawka  :obama: za 15 dolców

 

http://www.gamezone.com/news/dying-light-the-following-offers-at-least-10-hours-of-playtime-3423625

 

Since the announcement of Dying Light: The Following, Techland has teased the massiveness of the expansion. With a number of bold game-changers, a new map that's the same size as all previous maps combined, and more -- we asked the developer what kind of playtime we can expect from the expansion.

"I would say it's ten hours minimum," Dying Light producer Tymon Smektala estimated, "but I think it might go even bigger than that because the expansion got the whole studio so excited that everyone in our studio and our team wants to leave their mark on the expansion."

"So we had a couple level designers that weren't involved in The Following at the beginning, but they really wanted to do something, so they are creating quests for that," he continued. "We had artists that weren't involved in The Following at all, but they really wanted to add something from their field of specialization like new weapons, new stuff, so we kept adding and adding and adding."

"I think it will be bigger," he added.

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

No, teraz fabularnie gdzieś na wysokości zadania Siblings gra zaczęła się robić taka jaka być powinna od początku. Jest flow, przeciwników się zabija łatwiej i ogólnie przyjemność z grania znacznie wzrosła. Od samego początku odpaliłem harda ze względu na doświadczenia z Dead Island, Mirror's Edge i Far Cry bo ta gra to jak połączenie tych 3 serii w jedną.

 

Minus dla Techlandu za to, że początkowo gra wcale nie jest przyjazna, ale duży plus za całą resztę. W końcu się rozegrałem a główne misje są piekielnie długie i złożone. Gra wciąga...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedziałem, że są dwie mapy :mellow: Zacząłem dopiero wczoraj swoją przygodę ale od początku mi się spodobała. Ciężko tylko w nocy uciec do wieży. Jak dopakuje postać i bronie to też czeka mnie tylko ucieczka czy można śmiało stawić czoła zakażonym? 

 

Skoro im dalej tym lepiej to już doczekać się nie mogę.

 

Jeśli Ktoś jest chętny na co-opa kiedykolwiek (w celu wbicia trofeów i nie tylko) to zapraszam: Ked_Tom

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...