Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Da się grac od razu w dodatek ? ( jakaś opcja wyboru ) bo nie wiem, czy sejva nie wywaliłem z konso po skonczeniu podstawki.

Bardziej mnie obchodzi czy sejwy z podstawowej wersji będą działać z edycją rozszerzoną.

 

Sprawdź w chmurze czy Ci nie zostały, skoro tylko z konsoli wyrzuciłeś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Eurogamer napisał w recenzji, że aby odpalić The Following, trzeba posiadać podstawkę. Ale wszędzie indziej dodatek opisywany jest jako "standalone". To jak to w końcu jest?

Za każdym razem była mowa ze potrzebna jest podstawka. Może pomyliło Ci się z tym, ze mówiono także ze to mógłby być dodatek "standalone" albo nawet sequel.
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się. Czy jak rozpocznę The Following i odblokuje mi się wieś to czy będę mógł cały czas wrócić do miasta i wykonywać misje poboczne, które tam jeszcze mam itd. Mam nadzieję, że chłopaki z Techlandu to przewidzieli. :)

 

Edit: Sprawa wygląda tak, że przez menu główne możemy sobie skakać między podstawką a The Following. Między wsią a Harran nie da się co prawda skakać jak pomiędzy Starym Miastem a Slumsami ale jest ok. Ten sam save, ta sama postać rozwijana jakby w dwóch kampaniach.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po reckach tego dodatku naprawde nabrałem ochoty na zaliczenie DL. I teraz pytanie, drodzy ekoledzy. Czy podstawkę da sie przejść  w stylu na Rambo, strzelając siekając etc. Czy jednak trzeba pamiętać o skradaniu się, unikaniu  i parkourze. Bo co innego mówią mi recki, które sobie odświeżyłem a troche co innego jednak opinie graczy w necie. Jak to jest? Bo skradania się i unikania walki to ja w grach za bardzo nie lubię.

Odnośnik do komentarza

Zależy. Sama kampania stara się wykorzystać całą mechanikę jaką DL ma do zaoferowania ale skradania się nie musisz się obawiać. Jak będziesz miał amunicję i nie przeszkadza Ci, że strzelając z broni palnej przywołujesz zainfekowanych biegaczy (najbardziej irytujące skurczybyki w grze) to spoko, dasz radę zagrać Rambo style. Ale parkouru to nie unikniesz, to 90% gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...