Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze parę godzin za mną. Ale to fajne, ale dobre. Klimat walking dead (unikanie hord) + fallout (opuszczone miasto, ghule, side questy) i rewelacyjna grafika. Naprawdę, widok z wieżowca na otoczenie robi wrażenie. 

 

Mimo że Mirror's Edge nie trawiłem, to tutaj parkour jest pierwsza klasa no i motywujący do przeskakiwania przez każdą barierkę jest rosnący exp za zręczność - model jak w Skyrimie.

Cisnę dalej, dlaczego ja tak długo zwlekałem by to kupić...

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Matulu, jakie Dying Light jest genialne. Prawie zapomnialem o Dead Island i ciesze sie, ze Techland stworzyl to IP, najlepsze w calym ich dorobku. Ostatnio jak mam czas usiasc przy konsoli nie nie na dluzej niz godzine, poltorej, ale wtedy bieganie po Harranie, wykonywanie pobocznych misji (ktore sa zdecydowanie lepsze niz w watku glownym) pokazuja pazur pisarzy, ze maja pomysl na fajne historyjki w miescie zainfekowanym przez zombie.

 

A najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze jeszcze nawet nie odpalilem coopa. Ktos chetny gdzies w drugiej polowie miesiaca przed wyjsciem dodatku na trofea zwiazane z multi? A potem The Following od premiery? :)

 

PS. Jakie sa maksymalne levele Survivor, Agility i Power?

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

No najtaniej znalazłem za 159.90

 

XO http://www.3kropki.pl/p/dying-light-the-following-enhanced-edition-xbox-one.html

 

PS4 http://www.3kropki.pl/p/dying-light-the-following-enhanced-edition-ps4.html

 

i zastanawiam się czy kupować u nich czy brać na muve pl za 179.90 z wysyłką free

Odnośnik do komentarza

 

Techland wiele miesięcy temu zaoferował graczom narzędzia deweloperskie, dzięki którym w Dying Light pojawiło się wiele wyjątkowych map przygotowanych przez społeczność. Dotychczas z nowych elementów mogli korzystać wyłącznie gracze na komputerach osobistych, ale wiele wskazuje na to, że wkrótce mody trafią również na konsole!

 

Twórcy z Wrocławia systematycznie rozwijają przygotowane narzędzia do Dying Light. Od dzisiaj zainteresowani mogą korzystać z trybu kooperacji oraz PVP. Dzięki tej darmowej modyfikacji powstanie wiele wyśmienitych prac, które na pewno zainteresuje szeroką społeczność – śmiałkowie mogą tworzyć różne scenariusze dla współpracy oraz trybu deatmatch.

Aktualizacja wprowadza również mapę PVP „Don’t Drown” przygotowaną przez RabidSquirrela. Twórca stworzył lokację, która jest nieustannie zalewana wodą i zawodnicy, by przetrwać muszą stale wchodzić na wyższy poziom. Podczas zabawy należy również unikać zainfekowanych.

Tymon Smektała – producent gry – potwierdził również, że w niedalekiej przyszłości najlepsze modyfikacje trafią na konsole. Aktualnie zespół koncentruje się na przygotowaniu elementów, ale wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły:

 

Tak jak w przypadku samej gry, już od blisko roku energicznie rozwijamy narzędzia developerskie i doskonale widzimy jak świetnie i kreatywnie są one wykorzystywane przez naszych fanów. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązania dla trybów kooperacji i PvP zapoczątkują prawdziwy wysyp zupełnie nowych map, przynosząc graczom kolejne porcje rozrywki. Chcemy też skoncentrować się na tym, by najlepsze z przygotowywanych map, trafiły także na konsole. Mam nadzieję, że już niebawem będziemy mogli coś zapowiedzieć w tym temacie.

 

http://www.ppe.pl/news/41136/najlepsze-modyfikacje-do-dying-light-trafia-rowniez-na-konsole-tworcy-oferuja-kooperacje-oraz-zmagania-pvp.html

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...