Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tak mnie wessalo że skonczylem całą fabułę w dodatku plus kilka questow pobocznych. Podlevelowalem sobie postać, kilka upgradow broni i pojazdu i byla istna PETARDA :obama: co za giera :fsg: Aż mam chęć powrotu do podstawki i tam robienia pobocznych questow bo mało co ruszylem.

 

Fabuła jest całkiem ciekawa i przyjemna, wkurza trochę rozrzucenie misji po całej mapie ale jazda samochodem (zwłaszcza z częściami lvl 4 i 5) jest zayebista, a jeszcze jak wpadniesz w grupę zombii na nitro to :banderas: :banderas: :banderas:

 

Ciekawe co tam Techland wymyśli w następnych DLC ale już przelewam im pieniążki i czekam na następną część :fsg:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny ale ale na XO! Jeżeli wy gracie na PS4 to ja w tym miejscu poszukuję osób do tego samego trofeum ale na XO. Zgłaszajcie się tłumnie! :-)

 

Ja dla odmiany szukam kogoś kto mi pomoże wyczyścić gniazda w trybie fabularnym The Following na XO.

Czwartek i piatek mam wolne, a po weekendzie poniedzialek i wtorek jak cos to pisze sie na robienie aczikow w dodatku i podstawce :lapka:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ja też chętnie porobię achiki w coopie.

Grasz na XO? Jeżeli tak to jest nas już dwóch - szukajmy dalej to się dogadamy i to zrobimy! Najłatwiej będzie chyba zacząć grę od nowa pod kątem tych osiągnięć, każdy na własną rękę zrobi pięć pierwszych i ustalonych misji pobocznych a na samą kooperację umówimy się żeby je zdać u NPC - wtedy wpadają te wszystkie trofea związane z kooperacją. Problem w tym, że potrzebujemy jeszcze trzech ogarniętych zawodników na XO.

 

Edycja - byłoby nas już trzech. Nie zauważyłem, że stronę wcześniej chęci na udział zgłasza jeszcze hav7n - rozumiem, że też na XO?

 

Jeżeli tak to potrzebujemy jeszcze dwóch zawodników Panowie i opracowania solidnego systemu zdobycia tych wymaganych osiągnięć.

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

 

 

Pany jeszcze raz potrzebna pomoc przy trofiku za 5 zadań coopie, brakuje jednej osoby, ktoś chętny? :lapka:

Jak PS4 to chetnie pomoge, z tym, ze bede dopiero ok 22:30-23 dzis i jutro.

UU troche późno, a w późniejszym terminie dasz radę trochę wcześniej?

Tak. Od piatku do niedzieli bede po poludniu juz w razie czego :)

Odnośnik do komentarza

Czyli jak zakładam - wszyscy jesteśmy wiarygodni i na ustaloną godzinę w ustalonym dniu stawimy się do gry - brakuje nam jeszcze jednego gracza na XO i opracowania systemu co zrobić żeby te osiągnięcia odpowiadające za kooperację wpadły z jak najmniejszym nakładem sił. Mi się wydaje, że każdy z nas będzie musiał rozpocząć grę od nowa i zrobić pięć pierwszych misji pobocznych nie zdając ich. Bo jeżeli jeden może je zrobić a reszta ma je już wykonane to chyba osiągnięcia nie wpadną - nie wiem, musimy gdzieś tego poszukać, ewentualnie niech się wypowie ktoś kto to wykonał. :-)

Poszukujemy jeszcze jednego gracza na XO! Ewentualnie dwóch - dla pewności, gdyby ktoś wypadł ze składu lub nie było z nim kontaktu. :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...