Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grając "po łebkach" zrobiłem 100% fabuły i kilka zadań pobocznych w 35 godzin. Tyle, że tak jak mówię - niespecjalnie delektowałem się grą co teraz zamierzam nadrobić.

 

Wie ktoś czym się różni poziom trudności normalny od trudnego? Jest gdzieś opublikowana jakaś lista różnic?

 

Co do mojego save'a w chmurze to mam tylko jeden plik i to jest już pewnie ten nowy także moje 100% przepadło ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde ale mi hajpujecie grę, ale samemu granie w to mija się z celem. :/

Czy ja wiem. Ja kocham Dying Light a jeszcze ani sekundy nie zagrałem w coopie xD

 

Ale ja zawsze fabułę główną zawsze chce grać sam. Ale chętnie w końcu coopa odpalę żeby pośmigać z zadaniami pobocznymi zarówno w podstawce jak i The Following.

 

Mam 90% fabuły, ten dodatek to jest perełka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurde ale mi hajpujecie grę, ale samemu granie w to mija się z celem. :/

suciu ja bym mógł z tobą całą grę przejść ale pod warunkiem że będę mógł mówić o wyższości steama nad xbox live i psn cały czas. Koledzy co ze mną online grają wiedzą o co chodzi. No i dopiero w marcu byśmy zaczęli bo luty napięty mam :)

Odnośnik do komentarza

Czy to prawda, że w Dying Light jest osiągnięcie, które wymaga łącznej gry czterech graczy w trybie kooperacji? Jak długo trzeba grać we czterech, ile misji trzeba wykonać? Przecież to jest niewykonalne!

Jak najbardziej wykonalne. Trzeba podczas jednej sesji zrobić 5 questów w pełnym, czteroosobowym składzie.

Biorąc od uwagę różne przypadki losowe, takie jak disconnecty, zwiechy, czy zwykłe walenie w chooya, najlepiej przygotować sobie grunt samemu i doprowadzić pięć różnych questów do momentu, kiedy zostaje już tylko zameldować się u zleceniodawcy po odbiór nagrody.

Takiego save'a można przenieść w chmurę, lub skopiować na pendrive, żeby był pod ręką, a kiedy znajdziesz trzech ziomków do zrobienia tego aczika/trofeum, będziesz miał praktycznie gotowca, bo tych questów nie trzeba "robić" razem, wystarczy je ZDAĆ - wielokrotnie przerabiane, pomagałem wielu ziomkom na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja już w tym miejscu poszukuję czterech graczy na XO - mam Dying Light w Edycji Rozszerzonej i gram na XO. Przechodzę podstawkę od nowa - na chwilę obecną mam 11% fabuły i tylko dwa zadania poboczne wykonane. Jeżeli Tobie również brakuje osiągnięć w kooperacji - pisz, będziemy szukać dalej i umawiać się na opanowanie tych osiągnięć związanych z kooperacją. :-)

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Do mnie też możecie pisać. Mam podstawke i season passa. Z chęcią porobię achiki. Również z kimś zrobiłbym hordę bozaka bo samemu ciężko. Gram na hardzie i jestem już po fabule,ale mogę te pare zadań zrobić na niższym jakby co.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

To ja już w tym miejscu poszukuję czterech graczy na XO - mam Dying Light w Edycji Rozszerzonej i gram na XO. Przechodzę podstawkę od nowa - na chwilę obecną mam 11% fabuły i tylko dwa zadania poboczne wykonane. Jeżeli Tobie również brakuje osiągnięć w kooperacji - pisz, będziemy szukać dalej i umawiać się na opanowanie tych osiągnięć związanych z kooperacją. :-)

Polecam stronę trueachievements.com będziesz tam mógł założyć sesje pod konkretnego aczika i umówić się z innymi graczami

Odnośnik do komentarza

Prawie caly dzien wyskakuje mi co jakis czas komunikat "Nastapila utrata polaczenia z gra." Net dziala, psn tez. Tez tak moze macie lub mieliscie?

To samo u mnie, nie dało rady grac dzisiaj w coopie, rozłączanie błędy przy próbie połączenia. Wyskakiwały mi też komunikaty że aktualnie trwa konserwacja sieci PSN :rotfl::pawel:

Odnośnik do komentarza

Mam dopiero 15% fabuly. Teraz glownie zajmuje sie pobocznymi zadaniami zeby troche podpakowac postac. Kurde, ciezko jest :/ moze nie caly czas, ale sa momenty jak np podczas misji "Kto zakrecil kurek", musialem zuzyc lacznie z 10-12 apteczek, molotowow, gwiazdek itp nie liczac. Jakies porady dla poczatkujacego?

 

Szukam rewolweru albo karabinu ale nigdzie znalezc nie moge. Zdobywa sie wraz z fabula? Szukam tez lepszych broni, maczet itp chociaz na 100-150 obrazen ale licho z tym. Da sie cos dobrego znalezc czy jedynie kupic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...