Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ło mamuniu, to się nazywa POLSKA SZKOŁA! I nie mam na myśli tego szitu z TVNu. Polska szkoła dewelopingu. Tak się robi dodatki, moi drodzy.

 

Na razie pograłem raptem 2 godziny, porobiłem pierwsze zadania, wdrożyłem się w kampanię i pozwiedzałem ułamek mapy. Fabula wydaje się być ciekawsza niż w podstawce, szczególnie, że w recenzjach bardzo często nadmieniane jest, że zakończenie powoduje opad szczeny.

 

Wszystko jest takie jakie było w podstawce z tym, że buggy tutaj dużo zmienia. Prowadzi się go doskonale i od samego początku można miażdżyć nim zombiaki, które rozpadają się aż miło. Będzie dużo grania... :banderas:

 

Ale wiecie w gameplayu co jest dla mnie najmilszą nowością? Łuk i kusza. Doskonałe narzędzie mordu. Ciche, subtelne i śmiertelne. Choć mam nadzieję, że wraz z rozwojem napotkam silniejsze strzały bo te z dmg 250 nie zabijają headshotem.

 

Pozwolę sobie przywołać kilka ocen (średnia 85%):

 

Destructoid - 90
TheSixthAxis - 90
IGN - 88
WCCFtech - 84
GamingBolt - 80
Cheat Code Central - 80

 

I komentarzy z YouTube pod recenzją IGN

 

e88180f489e23.png

b752e0910a006.png

d81d062b6a52d.png

 

Techland spisał się doskonale.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Voytec- gdzie znalazłeś kuszę? łuk można kupić, ale choć buszowałem po mapie, kuszy nie znalazłem. 

 

Pierwsza, druga, czwarta próba odbicia bezpiecznej strefy zakończyła się fiaskiem. Troszku bandytów przekoksowali, ale o tym ostrzegali. Trzech pruje z automatów, inni rzucają mołotowami, a dwójka rzuca nożami czy innym ostrym badziewiem. Oczywiście wszyscy trafiają, a sami potrafią przyjąć parę kul w klatę, a nawet headshoot z dalsza im nie straszny.  Zombiaki też twardsze, na NG+ w Starym Mieście maczetą siekałem na pół, tutaj skubańce potrzebują już 2-3 ciosów. Od ciacha też padają, ale trzeba dobrze przycelować. No, ale na początku DL też dostawało się łomot :D

 

Buggy fajna rzecz, prowadzi się go ok. Jestem ciekaw jak będzie później z benzyną.  

Odnośnik do komentarza

Podstawka Dying Light, też jest taka fajna? bo właśnie się zastanawiam czy ją kupić :P

Nie kupuj samej podstawki, bo się nie opłaca, a jak chcesz dla fabuły to jest ona mocno średnia, ale już zabawa z zombiaczkami jest świetna :obama:

ed

Dying%20Light%20The%20Movie.jpg

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

 

Podstawka Dying Light, też jest taka fajna? bo właśnie się zastanawiam czy ją kupić :P

Nie kupuj samej podstawki, bo się nie opłaca, a jak chcesz dla fabuły to jest ona mocno średnia, ale już zabawa z zombiaczkami jest świetna :obama:

ed

Dying%20Light%20The%20Movie.jpg

dla fabuły zazwyczaj kupuję książki :D no ewentualnie gry typu Life is Strange.
Odnośnik do komentarza

bardzo podoba mi się silnik stworzony pod tą gierkę, wiadomo - przy większej zadymie dropuje no ale widać że graficzkę do dodatku podrasowali, jesli na scianie wisi jakas karteczka czy na biurku leży książka podchodząc bardzo blisko idzie rozczytać co tam jest napisane małym druczkiem. efekty pogodowe, oświetlenie wiadomo - robią robotę

 

sam patent z samochodami nie potraktowany po macoszemu (benzynka się kończy, naprawy, szukanie części, tuning, perki kierowcy - naprawdę jest tego w chuy)

 

na początek w lesie od nadmiaru roślinności idzie też dostać oczopląsu ;)

 

NEnjKPz.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja musiałem wyłączyć ten (pipi).any efekt ziarna, rok temu jak grałem to mi nie przeszkadzało, wczoraj zaś myślałem że się porzygam. Na premierę chyba nawet nie było tej opcji.

 

Gram z kumplem w coopie, zaczynamy od podstawki bo nie grał wcześniej, dodatku nawet nie ruszyłem. Ogólnie to na normalu już jest dużo ciężej niż na premierę pomimo tego, że postać mam przykoksowaną, broń z dmg na poziomie 1300 to takie minimum, grając rok temu te byki z młotkami były na 3-4 strzały z takiej broni teraz się trzeba trochę pomęczyć :obama: nocą już też się nie pośmiga, Voltaity ładnie zostały przykoksowane wersje pancerne :)

Odnośnik do komentarza

Dodatek miazdzy suty :banderas: Rzeczywiscie grefe do(pipi)ali fest, ta roslinnosc w lesie sprawia ze wyskakujesz z butow :banderas: A pedzenie pojazdem przez polacie trawy jest zachwycajace, niczym rendery motorstorma  :obama: Wlasnie model jazdy jest bardzo spoko, feeling strzelania z kuszy tez. Nawet historia daje rade i to wszystko za 84 zl xddd Kocham cie Polsko!

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mądry ja po zakupie edycji rozszerzonej stwierdziłem, że przejdę od nowa podstawkę i już na wstępnie po zainstalowaniu gry usunąłem swój poprzedni zapis stanu gry. Po jego usunięciu radośnie stwierdzam, że jednak zacznę do The Following - w końcu to nowa historia więc tak będzie lepiej. Próbuję uruchomić dodatek a ten informuje mnie, że muszę ukończyć przynajmniej prolog w podstawowej wersji gry żeby zacząć rozgrywkę w The Following a Wy piszecie, że dodatek jest trudny nawet po przeniesieniu swoich postaci po ukończonej podstawce. No to ja już widzę jak ja rozpocznę tym swoim bohaterem po ukończeniu prologu w podstawce.

 

Brawo ja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...