Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A co z wiralami w dodatku jest nie tak? Tylko mi nie mów, że tak jak w podstawce nieskończenie się respią w każdym miejscu i powodują ciągłe wkurzenie?

 

Problem z nimi polega na tym że jadąc autem, a musisz nim jeździć bo mapa duża i misje często, gęsto pojawiają się z jednego końca mapy na drugi, to te wirale atakują z częstotliwością co dwie minuty. Po pierwsze niszczą auto, po drugie zabierają zdrowie, a po trzecie wku.rwiają bo musisz wysiadać co chwilę i je ciachać. Byłoby to spoko gdyby nie ta częstotliwość ich pojawiania :sick:

Odnośnik do komentarza

 

A co z wiralami w dodatku jest nie tak? Tylko mi nie mów, że tak jak w podstawce nieskończenie się respią w każdym miejscu i powodują ciągłe wkurzenie?

Problem z nimi polega na tym że jadąc autem, a musisz nim jeździć bo mapa duża i misje często, gęsto pojawiają się z jednego końca mapy na drugi, to te wirale atakują z częstotliwością co dwie minuty. Po pierwsze niszczą auto, po drugie zabierają zdrowie, a po trzecie wku.rwiają bo musisz wysiadać co chwilę i je ciachać. Byłoby to spoko gdyby nie ta częstotliwość ich pojawiania :sick:

Jak uzywasz nitro to stracasz Virale.

 

Moj zarzut to rozrzucenie misji po calej mapie bez ladu i skladu. Myslalem ze bede odkrywac mape po kawalku, a tu z jednej strony na druga latam. Poza tym wkurza mnie, ze nie moge przewinac czasu. Dotarlem do jakiejs chatki w gorach pod koniec nocy, nagle jest dzien a pod chatka gniazdo potworow. Poszedlbym i oczyscil gniazdo, ale musze czekac na noc bezczynnie...

Odnośnik do komentarza

Jakos mnie również ten dodatek nie urzekl.Te virale to tak jak w podstawce, są takie momenty, że dosłownie oblegaja Cię te biegające małpy w ilościach hurtowych, że nie wspomne o akcjach teleportacyjnych zombiakow. Pozostał jeden?Nic nie szkodzi,obróć sie i masz ich 10.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Co do poziomu trudności w dodatku to rzeczywiście jest trochę irytujacy. Wkurzajaca jest jazda autem, a na drodze te wybuchające i zaraz zlatuje się armia zombi i cię goni XD. Do tego dochodzi przerzucenie misji po całej mapie i czasami denerwujace bugi jak po śmierci respawnujesz się nie w safe hausie tylko chuy wie gdzie XD. Ale ogólnie dodatek zayebisty.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zrobiłem wszystkie misje fabularne w podstawce do momentu przejścia do Starego Miasta i wszystkie misje poboczne w Slumsach i rozpocząłem dodatek The Following i powiem wam szczerze, że ja jak na razie jestem zachwycony! Lokacja jest wykonana z niesamowitym pietyzmem i dbałością o szczegóły - w ogóle klimat wiejski szalenie mi odpowiada, bardzo mi się podobają niekończące się pola, wnętrza budynków i widać tutaj dobrą rękę grafików, gra mi się przyjemnie choć strasznie szybko - ledwo zacząłem z fabułą a kiedy kończyłem "partyjkę" to na liczniku ledwo półtora godziny a już 18% fabuły po trzech pierwszych misjach. Niemniej jak na razie ja wyczuwam duży progres w stosunku do podstawki. Wydaje mi się, że moja postać z poziomami 13/11/15 odpowiednio przetrwania, zwinności i siły również jest wystarczająca na dodatek.

 

Teraz mam jeszcze pytanie odnośnie znajdziek zarówno w podstawce jak i w dodatku - czy z dalszym postępem w grze istnieje jakiś sposób, że znajdźki w postaci figurek czy flag zostają zaznaczone na mapie? Czy jeżeli zebrałem np. 80% wszystkich figurek w slumsach to chcąc zebrać 100% i tak będę musiał korzystać z jakiegoś poradnika i odwiedzać każde miejsce, nawet te w którym takie figurki zebrałem? A jak to wygląda w dodatku?

Odnośnik do komentarza

Chyba złapałem pierwszego buga... w sumie sam początek gry...

 

chodzi o lewe leki które odkupywał od kolesi z apteki typek co siedzi na dachu... poszedłem tam pogadać z nimi i jest "zabij bandytów", raz mnie zabili, odrodziłem sie i zabiłem 2... reszta znikneła, pokazuje tylko na minimapie równo stojące trójkąty odwrócone w jedną stroną... Ktoś coś?

Edytowane przez Stillo116
Odnośnik do komentarza

Chyba złapałem pierwszego buga... w sumie sam początek gry...

 

chodzi o lewe leki które odkupywał od kolesi z apteki typek co siedzi na dachu... poszedłem tam pogadać z nimi i jest "zabij bandytów", raz mnie zabili, odrodziłem sie i zabiłem 2... reszta znikneła, pokazuje tylko na minimapie równo stojące trójkąty odwrócone w jedną stroną... Ktoś coś?

Mam to samo, rozwiązania Buga jeszcze nie znalazłem, oby nie bylo tego wiecej bo troche psuje zabawę z gra

Odnośnik do komentarza

Hmmm graliśmy dziś copa z kolegą ked_tomem i chcieliśmy zrobić parę stref kwarantann.

Np hotel ognisty smok, znaleźliśmy 5 zrzutów wszytko ładnie pięknie, wyszliśmy ze strefy i znów pokazało nam że możemy do niej wrócić?

Traktować to jako buga ? Czy coś robimy nie tak ?

Strefy kwarantanny są misjami powtarzalnymi, ale często jest bug że wchodzisz drugi raz a tam pusto

Odnośnik do komentarza

W każdej lokacji z podstawki masz po 4 strefy które zaliczają się do platyny, plus chyba trzy z DLC, w statystykach można sprawdzić ile zrobiłeś, zlicza tylko te z podstawki wymagane do platyny i nie dodaje jak zrobiłeś którąś drugi raz.

 

Trofiki które były zglitchowane na premierę są naprawione i normalnie wpadają :) dzisiaj platynka wpadła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...