Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek88

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-dying-light

 

To kupiłem. W środku nie było zupełnie nic, jedynie na zewnętrznej folii ponaklejane kody na jakieś ebooki i chyba nocnego łowcę. Notabene prawdopodobnie wyje... to z folią od razu do śmieci myśląc, że w środku będzie jakaś papierowa zawartość, a tam poza płytą pusto.

 

I tak się zastanawiam czy jestem w tym przypadku wyjątkowy i powinienem był zrobić awanturę ;) czy to obecnie normalne, że nie dodają tych książeczek.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe że nic nie było, wersja premierowa miała kod na dodatek "Be the Zombie" (który swoją drogą i tak wszyscy dostali za darmoszkę chyba za lekkie opóźnienie premiery) i reklamę seasson passa. twoja kopia jest z późniejszego rzutu, jak teraz sobie przypominam to chyba Wolfenstein Old Blood też nic w pudełku oprócz płyty nie miał.

 

Było się wstrzymać, dołożyć 50zł i we wtorek grać w kompletną edycję :P

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Spoko, przyjdzie pora i na to. DL kupiłem już kilka tyg temu więc trochę czekania by było licząc od tamtego czasu, no way :) Nim ukończę podstawkę minie chyba z miesiąc albo i dłużej bo łoić nie ma kiedy, a giera warta jest liźnięcia każdej oblepionej zainfekowaną krwią ściany. Dla miłośników zombie gra marzeń. Dosłownie.

 

Btw, dzięki za odp. Nie czuję się w takim razie wyru... na książeczkę :)

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza

Gry teraz tak mają niestety. Kupiłem Metro Redux ostatnio i też w środku nic poza płytą - przez takie wydania kojarzą mi się z piratami normalnie - ciulowy plastik, z którego zrobione pudełko, brak instrukcji, jeszcze tylko nadruk na płycie ratuje sytuację, choć nie takie cuda od ruskich się kupowało :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A dajcie spokój - ja jak rozfoliowałem Rise of the Tomb Raider i zobaczyłem ten odrobinę spikselowany nadruk na okładce to mnie zemdliło - w dobie jakości hd i 4k, profesjonalnych drukarni taka okładka? Do tego jakość plastiku w pudełku z XO - ząbek mi się złamał po drugim zamknięciu pudełka, plastik jak tektura - wygina się pod lekkim naciskiem a w wewnątrz żadnych wkładek. Biedne to wszystko - zastanawiałem się przez moment czy nie kupiłem podrobionej gry. :-|

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś kupi edycję Following poproszę o info, czy wszystko jest na płycie, czy są kody DLC do dodatków.

Wszystko jest na plycie. Napisalem specjalnie do gram.pl Sam zastanawiam sie nad kupnem. Jest za 175zl z przesylka na konsoleigry, chyba warto?! Na gram.pl jest za 199zl ale dodaja "gratis" koszulke. Calkiem fajnie wyglada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś kupi edycję Following poproszę o info, czy wszystko jest na płycie, czy są kody DLC do dodatków.

Wszystko jest na plycie. Napisalem specjalnie do gram.pl Sam zastanawiam sie nad kupnem. Jest za 175zl z przesylka na konsoleigry, chyba warto?! Na gram.pl jest za 199zl ale dodaja "gratis" koszulke. Calkiem fajnie wyglada.

 

 

 

Tutaj jest trochę taniej:

http://www.neo24.pl/?p=techland_xbox_one_dying_light_enhanced_edition_premiera_09_02_2016

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...