Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykański Gamestop się pomylił i zamiast Season Pass za 20$ sprzedaje kod na fulla. Zaryzykowałem, kupiłem na Amazonie Gift Card GS 25$ za 99 zł, wziąłem Season Pass i... mam kod na grę :)

 

Tyle wygrać :banderas:

 

Gdyby ktos byl ciekaw oto sposob dla ludzi z EU:

 

1. Purchased the 25$ Gamestop EMAIL Gift Card (make sure you don't purchase the physical one!) from Amazon

2. Waited 3 minutes for the code to arrive

3. Went on the Season Pass page for the game, added to cart and checkout as guest (don't use the code on the "promotional code" before the payment step)

4. Entered all the details and then the code on the payment step (if you're copy-pasting the code, it may end up truncated and you need to manually enter the last 3 digits)

5. Purchase

6. PSN code should appear IN THE SAME PAGE (on the left) after the purchase goes through. If you checkout as guest they won't send it in the email.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Oglądam właśnie stream i muszę przyznać, że gra wygląda bardzo fajnie i zapowiada się, że w dniu premiery pójdę po swoją kopię, mimo że obiecałem sobie, że do czasu Order 1886 nie kupie żadnej gry, bo mam dwa inne tytuły rozpoczęte, a jeszcze nie ukończone.

 

Są jakieś przecieki co do długości kampanii?

 

PS. Bansai, gdzie dorwałeś swoją wersje?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Kyo, ja to biore bankowo więc spoko :)

 

wziąłeś cyfrówke? ja czekam na pudełko

 

edit: ciekawy tip ale dla casuali:

 

 

After you finish the prologue and it tells you that co-op is enabled, it will never be full night time until you do the next main story mission. It stays the exact same time forever.
That mission introduces you to the fucked up hellscape that is Dying Light at night, but before you do it, you can wander the whole city and capture all the safehouses, loot everything, make a ton of cash and level up all 3 skill trees, and never have to worry about nightfall until you're ready.

 

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

No u mnie hype podskoczył do bardzo wysokiego poziomu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wyglądem i działaniem gry na konsolach (czyli jednak można jak się człowiek nie spieszy z premierą, dlatego zawsze powtarzam, że opóźnienie gry to jest tylko i wyłącznie dobra wiadomość).

Ktoś zakupił może wersję cyfrową z PSNa? Jest preload? Normalnie brał bym fizyczną kopię, żeby mieć taki tytuł w kolekcji, ale nie chce czekać do piątku skoro już dziś w nocy będzie można zagrać w cyfrówkę.

Odnośnik do komentarza

No u mnie hype podskoczył do bardzo wysokiego poziomu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wyglądem i działaniem gry na konsolach (czyli jednak można jak się człowiek nie spieszy z premierą, dlatego zawsze powtarzam, że opóźnienie gry to jest tylko i wyłącznie dobra wiadomość).

Ktoś zakupił może wersję cyfrową z PSNa? Jest preload? Normalnie brał bym fizyczną kopię, żeby mieć taki tytuł w kolekcji, ale nie chce czekać do piątku skoro już dziś w nocy będzie można zagrać w cyfrówkę.

ale wiesz, że opóznienie gry nie wynikalo z tego tylko, że dopracowywali działnie tej gry?

Odnośnik do komentarza

Multi (co-op) dla wszystkich jest dostępne. Be the Zombie (gracz staje się zombiakiem polującym na graczy) tylko do preorderów dodają.

 

Edit: I zupełnie nie rozumiem dlaczego tylko w preorderze to dostajemy - pewnie można będzie potem to dokupić ale mimo wszystko ten tryb powinien być od początku w grze dostępny dla wszystkich.

 

Edit 2:

Z powodu tego opóźnienia autorzy do wszystkich pudełek (w krajach, gdzie pojawiło się opóźnienie) dodają dwie paczki DLC – Cuisine & Cargo i Ultimate Survivor Bundle. Jednocześnie wszyscy zainteresowani, którzy kupią grę otrzymają za darmo tryb Be The Zombie.

http://www.ppe.pl/news-33496-techland_gra_w_dying_light___znamy_daty_premier__a_tryb_be_the_zombie_za_darmo_.html

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...