Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie zombie reagują jak je się trafi w butlę na plecach:

 

 

:)

Fajna giera, kiedyś sobie ja sprawie, tymczasem oglądam tylko i ciesze michę z waszych wydziwień.

W 2 sekundzie widać nie do końca poprawioną animacje wspinania sie - ręce zapierają sie o nicość, tak jakby to był dach, kładka, ale nie murek  :facepalmz:  Jedna animacja wspinania sie to trochę mało, jak na tak wielki i różnorodny parkour.  Powinni to udoskonalić.

Odnośnik do komentarza

 

W media ekspert za 189 zl i wysylka kurierem gratis. Po zapisaniu do newslettera kod na 10zl wysylaja. Dla nowych klientow, ale wiadomo mozna na zone mame itd ;)

Czyli 179 i kurier gratis quwa. Najniższa cena w sieci. Potem agito za 199.

 

Shieet, dzięki - 30zł w kieszeni zostaje patrząc na ofertę komputronika gdzie miałem zamówione. Zaklepane w Factory, już nie pierwszy raz mediaexpert ma najlepszą ofertę

 

EDIT: Pierwsza recka - 4,7/5

 

http://www.cheatcc.com/ps4/rev/dyinglightreview.html

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest bardzo slaba pod wzgledem fabularnym. Swiat jeszcze calkiem ciekawy, zwlaszcza co sie dzieje w nocy. Ale po 15 minutach biegasz przy tych zombie, jakby nigdy nie istnialy, od punktu do punktu w misjach "przynies, podaj, pozamiataj". Duze rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest bardzo slaba pod wzgledem fabularnym. Swiat jeszcze calkiem ciekawy, zwlaszcza co sie dzieje w nocy. Ale po 15 minutach biegasz przy tych zombie, jakby nigdy nie istnialy, od punktu do punktu w misjach "przynies, podaj, pozamiataj". Duze rozczarowanie.

 

Mam takie same odczucia niestety, zbyt dużo biegania i parkura a zbyt mało survivalu 

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest bardzo slaba pod wzgledem fabularnym. Swiat jeszcze calkiem ciekawy, zwlaszcza co sie dzieje w nocy. Ale po 15 minutach biegasz przy tych zombie, jakby nigdy nie istnialy, od punktu do punktu w misjach "przynies, podaj, pozamiataj". Duze rozczarowanie.

 

Thx, to olewam.

Odnośnik do komentarza

 

Ta gra jest bardzo slaba pod wzgledem fabularnym. Swiat jeszcze calkiem ciekawy, zwlaszcza co sie dzieje w nocy. Ale po 15 minutach biegasz przy tych zombie, jakby nigdy nie istnialy, od punktu do punktu w misjach "przynies, podaj, pozamiataj". Duze rozczarowanie.

 

Mam takie same odczucia niestety, zbyt dużo biegania i parkura a zbyt mało survivalu 

 

A ja mam całkiem inne przemyślenia, już sam prolog był bardzo fajny, i mega się wkręciłem. Historia jest oczywiście typową opowiastką o apokalipsie zombie, ale przecież o to w tej grze chodzi. A co do tego, że za dużo jest biegania, to uważam ten argument za mega z pupy, przecież od początku wiadomo było, że to będzie gra o zombie z parkurem jako głównym ficzerem. A elementów survivalowych jak na razie było całkiem sporo i całkiem fajnych, przecież od gracza tylko zależy jak się chce w tej grze bawić, bo równie dobrze może korzystać z pułapek, bomb, otoczenia itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ciekawe w PL da się nawet grać, bez krzywienia co chwilę. Ale trzeba pamiętać żeby nie przełączyć się na wersję angielskąbo wtedy czar pryska i nie chce się wracać. Jak się tego nie zrobi człowiek sobie spokojnie gra i żyje w błogiej nieświadomości.

 

A można strzelić sobie wersję kinową? ang + polskie napisy czy trzeba trzymać się pełnej polskiej wersji? Poza tym język zmienia się w opcjach czy trzeba zmienic język systemowy w konsoli, aby przejść na ang?

Odnośnik do komentarza

 

Co ciekawe w PL da się nawet grać, bez krzywienia co chwilę. Ale trzeba pamiętać żeby nie przełączyć się na wersję angielskąbo wtedy czar pryska i nie chce się wracać. Jak się tego nie zrobi człowiek sobie spokojnie gra i żyje w błogiej nieświadomości.

A można strzelić sobie wersję kinową? ang + polskie napisy czy trzeba trzymać się pełnej polskiej wersji? Poza tym język zmienia się w opcjach czy trzeba zmienic język systemowy w konsoli, aby przejść na ang?

Niestety nie, jak masz język konsoli ustawiony na PL, grasz PL, jak masz ustawiony EN, grasz EN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...