Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Multi (co-op) dla wszystkich jest dostępne. Be the Zombie (gracz staje się zombiakiem polującym na graczy) tylko do preorderów dodają.

 

Edit: I zupełnie nie rozumiem dlaczego tylko w preorderze to dostajemy - pewnie można będzie potem to dokupić ale mimo wszystko ten tryb powinien być od początku w grze dostępny dla wszystkich.

Ten dodatek przecież będzie za darmo dla wszystkich za to, że przesunęli premierę w niektórych regionach.

Odnośnik do komentarza

Jedna bardzo wazna rzecz jest in plus wzgledem dead island, jak bron ci sie zepsuje, mozesz ja bardzo szybko naprawic trzymajac :Triangle18x18: pod warunkiem ze posiadasz "1x metal parts", co nie jest problemem bo przez 10 minut znalazlem jakies 15 takich partow a teraz mam chyba z 40 :D

 

Edit: Niestety kazda bron ma ograniczona ilosc napraw, ale tak czy siak, dobra rzecz.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Gameplay nie bedzie ciekawy, ale chcialem o czyms wspomniec, jednak doszedlem do wniosku ze lepiej bedzie to pokazac niz napisac, mianowicie chodzi o to jak krew fajnie bryzga na otoczenie:

 

 

Filmik jeszcze sie wgrywa wiec 720p bedzie niedlugo, nie wiem jak to bedzie wygladac na kijowej nagrywarce w pleju, ale w grze jest to sliczne, rozne plamy, krew czasem sie zsuwa po powierzchni, oczywiscie sliczne na swoj "chory" sposob :D

 

Wczesniej mialem akcje w mieszkaniu, uderzylem zombiaka w leb, sru krew prysnela na lodowke, zaczela opadac tak fajnie pomalutku, otwieram lodowke, patrze, krew dalej reaguje i nie znika, fajny detal <3

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teren jest duży? Zainteresowała mnie ta gra, czy jest fajniejsza od DR3?

Nie ma co porównywać tych gier.DR to czysty głupkowaty fun z pojechanymi broniami jak np. karabin strzelający dildosami(potem zombie biegają z (pipi)em w głowie xD),a DL to takie zachodnie podejście do zombie,czyli bardziej poważne.

Odnośnik do komentarza

 

Teren jest duży? Zainteresowała mnie ta gra, czy jest fajniejsza od DR3?

 

 

 

To jedna z dwóch map. Mniej więcej od połowy gry masz drugie tyle, a miejscówka jest bardziej soczysta jeśli chodzi o parkour (lepsze zagęszczenie budynków, skowyrniej się lata po dachach).

Odnośnik do komentarza

To jedna z dwóch map. Mniej więcej od połowy gry masz drugie tyle, a miejscówka jest bardziej soczysta jeśli chodzi o parkour (lepsze zagęszczenie budynków, skowyrniej się lata po dachach).

Serio? Nie wiedzialem :) (zaraz dam Ci warna za spoiler :kaz:), dla mnie ten teren i tak jest spory bioac pod uwage wielopoziomowosc, sa tez jeszcze kanaly jakies chyba.

 

Wrzucam ostatni filmik, troche gameplayu, parkour, walka, przykladowe dzialanie jednej z pulapek (jest wiecej rodzajow) oraz lockpicking. Warto tez dodac ze nie mam zadnych umiejetnosci jeszcze odblokowanych, w grze sa 3 drzewka skilli, dosc spore do rozwiniecia. Akcja w 1:10 najlepiej mi sie podobala :P

 

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

 

Kanały to właśnie łącznik między dwoma lokacjami. Na moje gra rozkręca się dopiero w tej 'drugiej' połowie.

 

A ze skilli polecam ogarnięcie sobie haka do podciągania się na dachy.

 

 

A gra nie staje się wtedy za prosta? Bo z tego co widziałem to hak bardzo ułatwia poruszanie się. Nie zabija to trochę przyjemności z parkuru?

Odnośnik do komentarza

Panowie jawnie ostrzegam - preload na PSNie jest z(pipi)@#y. Nie można pobrać gry. Wiem, że licznik u nad odblokuje się dopiero o północy, ale z tego co piszą na oficjalnym forum playstation australijczycy to u nich odliczanie się już skończyło a nadal nie mogą pobrać gry. Więc jest niezła z(pipi)a - szczerze odradzam zakupu przez PSN, bo nie wiadomo kiedy się pogra niestety ;( . Sam się tak wkopałem i czekam teraz na rozwój wydarzeń.  

 

UPDATE: Na szczęście SONY ogarnęło się i już można zrobić preload'a z PSNu.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...