Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hendrix napisał:

Rozumiem za to, że nie każdy był zachwycony pokazem Halo - tylko, że no... Halo będzie cross-genowym produktem i nadal było robione z uwzględnieniem Xboxa One.

Sam się zawiodlem tym pokazem o czym już pisałem, więc chyba doskonale ich rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Pozwólcie na krótkie porownanie:

 

- sony zapowiada ps5 za pomocą artykulu na Wired gdzie podaje kilka ogólników(https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/), reakcja forum? Bardzo pozytywna, mnóstwo postów w temacie, zachwyty nad wsteczną kompatybilnością i ogólna ekscytacja

- ms robi dokładnie to samo miesiąc później, tylko zamiast artykułu montuje filmik z gadającymi głowami+ pokazuje nextgenową gre, reakcja forum? Mega zawód, rozczarowanie, zmarnowana szansa.

 

Problemem nie jest prezentacja, ale wasze nastawienie. Ale po wielu osobach mogliśmy się tego spodziewać, bo wcale się z tym nie kryją ;)

 

Pozwol rowniez mi na krotkie porownanie:

 

Artykul/wywiad cytujacy Cernego, pojedyncza osobe, architekta ps4 i typa, ktory kojarzony jest w 100% zarowno z marka jak i z technikaliami

 

kontra

 

filmik z... kim? Kim sa ci ludzie? Jakie mieli wklad w proces produkcji? Czemu uzywaja pr'owej nowomowy? Czy to faktycznie ludzie z ms czy podstawieni aktorzy?

 

 

Takze nie nasze nastawienie jest problemem a prezentacja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, _Be_ napisał:

 

xD 

 

 

No i?? Czy ktoś napisał, że Sony jest tutaj mistrzem  prezentacji? Nie, ja jedynie wyraziłem opinię, że konfa M$, którą widziałem była ujowa:) Wzorem jest dla mnie Nintendo, które zawsze potrafi zajawić na swój nowy produkt. To czy konsola ma 8k, ileś tam teraflopów czegoś tam szczerze mnie osobiście pier.. bo liczy się fun i gry:

 

 

Odnośnik do komentarza

Problemem prezentacji nowgo xboxa bylo to, ze wiedzieli co pokazalo albo tam powiedzialo sony o ps5, mieli kupę czasu aby chociaż tą kwestię dobrze przygotować...a i tak zrobili to gorzej. 

Wystarczylo by pokazać coś pisanego juz tylko na nową generację, tech dema graficzne/fizyczne. Cokolwiek nie związanego ze starym boxem, ktory ciągnie całą generację ze wszystkim w dół.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jakim napisał:

Wystarczylo by pokazać coś pisanego juz tylko na nową generację, tech dema graficzne/fizyczne.

 

Podejrzewam że nie ma nic takiego obecnie pisanego. Filmik z Halo chodził tak jak będzie na Scarlett więc masz swe demo graficzne. A że nie było to nic niesamowitego, to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje ,że nowe Halo to będzie powrót do formy ale po E3 spodziewałem się więcej niż nudnej zajawki. 

 

 

Tak zapowiadali Halo 3 :banderas:  No jest różnica trochę w emocjach nie? 

 

 

 

Uwielbiam tą serią chociaż 4 i 5 nie chce się już przechodzić po kilka razy jak poprzednie części które co jakiś czas sobie odpalam. To jednak trzymam za nich kciuki. Najlepsza seria FPSów dla mnie. Te gierki mają wszyszystko czego oczekuje od kosmicznej strzelanki. Pompatyczne i amerykańskie ale mi to tak świetnie siadało. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Pozwólcie na krótkie porownanie:

 

- sony zapowiada ps5 za pomocą artykulu na Wired gdzie podaje kilka ogólników(https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/), reakcja forum? Bardzo pozytywna, mnóstwo postów w temacie, zachwyty nad wsteczną kompatybilnością i ogólna ekscytacja

- ms robi dokładnie to samo miesiąc później, tylko zamiast artykułu montuje filmik z gadającymi głowami+ pokazuje nextgenową gre, reakcja forum? Mega zawód, rozczarowanie, zmarnowana szansa.

 

Problemem nie jest prezentacja, ale wasze nastawienie. Ale po wielu osobach mogliśmy się tego spodziewać, bo wcale się z tym nie kryją ;)

Myślę, że różnica jest taka, że info o PS5 nie było poprzedzone taką zajawką i nikt nie robił z tego wydarzenia i organizował konferencji dla setki ludzi.

Odnośnik do komentarza

 No to ogłosili :reggie:

A tak serio, to przecieki mówiły, że oni tej konsoli jeszcze nie mają, że gierki będą prezentowane na pc o parametrach zbliżonych do tego co chcą mieć w nowym xie. Moim zdaniem taka enigmatyczna forma zapowiedzi jest też spowodowana falstartem z XO. Tutaj pewnie będą przeciągnąć podanie parametrów konsoli do momentu w którym będą pewni, że Sony ich czymś nie zaskoczy. Przynajmniej w kwestii technikaliów. 

 

W moim odczuciu to była dobra konferencja i nie chodzi o zapowiedź nowej konsoli czy gier (chociaż mnie te jelonki itp bardziej grzeją niż halogearsyforza), a złamania kolejnej granicy cyfrowej dystrybucji. Wizja płacenia netflixowych kwot za dostęp do najnowszych produkcji nie wydaje się taka nierealna. Dziwne, że mało kto zwraca uwagę jakie to jest... przełomowe? Przynajmniej potencjalnie. Do tej pory było raczej "sieciówki was tak nie wyruchały, jak was wyrucha cyfra". Dla przyszłości grania to będzie miało większe znaczenie niż plansze z tytułami gierek, które wyjdą jak się zrobią. 

 

Hendrix--tak też mi się wydawało. M$ (w dużej mierze słusznie za tę generację) został chłopcem do bicia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...