Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież X360 to mega sukces MSu, a na pewno większy niż pierwszy X. Dobra sprzedaż konsoli, hardware który mimo wydania rok wcześniej radził sobie z konkurencją, masa gier, rozrost Xbox Live (a co za tym idzie jak ktoś chciał pograć w multi przez neta to nie przerabiał konsoli). Gdyby w połowie generacji MS pakował by więcej kasy w kolejne duże gry a nie Kinecta to pewnie nie został by wyprzedzony przez PS3.

Odnośnik do komentarza

Sprzedażowo to świetny wynik, ale finansowo obie firmy wolą zapomnieć czasy PS3/X360, prawdę mówiąc, MS w przypadku Xbox One pierwszy raz wyszedł na czysto (X OG i X360 - na obu stracili dużo $$) - pod względem biznesowym to ich najlepsza generacja.

X360 jest za to ważny w kwestii rozpoznawalności marki, wynik finansowy X1 nie byłby możliwy bez wyników sprzedażowych z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Sam miałem (mam nadal) obie konsole i pod koniec (rok czy dwa ostatnie lata) czekałem aż tamta generacja zdechnie już. To wszystko już za bardzo odstawało od pc, za dużo kompromisów było i jeszcze te całe ruchowe badziewia dla casuali. Wiele świetnych gier ale niektóre serie zaczynały wpierdalać własny ogon. Stąd obecnie dużo narzekania na halo, Forza i gearsy, marki za bardzo wyeksploatowane. Ms wtopił potężną kapuchę na rrodach i piratach. 

Wiadomo, że og nie ma co sprzedażowa porównywać ale pamiętam jak premiera była to było he he konsola od ms, pewnie będą zwiechy jak w windzie. Albo po co komu twardy dysk? Memorka wystarczy. W mojej pamięci to og jest, było lepszą konsolą, tylko ten badziewiasty pad. 

Ale wiadomo, że og to raczej ciekawostka u nas była bo tu rządziło i nadal rządzi ps. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
34 minuty temu, Pupcio napisał:

Czy ms miał kiedyś dobrą konfe na e3? 

No ja bardzo lubię konfę z E3 2018. Były gry, gry gry. Exy, third party, indyki. Nie jest to co prawda petarda jak u Sony z E3 2016 no ale oglądało się bez żadnego zgrzytu. I jeszcze ten Cyberpunk na koniec? No panie, internet wybuchł wtedy przecież. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Pupcio napisał:

Czy ms miał kiedyś dobrą konfe na e3? Niby ta z kijano była spoko do oglądania no ale swoich gier to oni tam chyba pokazali tyle co kot napłakał xD

Proszę nie pisać historii na nowo i nie robić fałszywej propagandy Pupcio, Wikipedia mówi że w 2019 pokazali 60 gier w tym 13 było od nich.

 

Cytat

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Daddy napisał:

ASX, połowa tej listy jest do zaorania, gears pop, dlc do forzy i sot2 xD

gears pop to rzeczywiście popierdółka na komórki ale żeby być uczciwym to zacytowałem wszystko z wikipedii.

 

Poza tym dodatki do Godrizona i State of Decay 2 są akurat spoko i nie wiem dlaczego to źle że Xbox długo rozwija i wspiera swoje gry. Nie o wszystkich wydawcach można to powiedzieć

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
8 godzin temu, Pupcio napisał:

Czy ms miał kiedyś dobrą konfe na e3? Niby ta z kijano była spoko do oglądania no ale swoich gier to oni tam chyba pokazali tyle co kot napłakał xD

Ta z metrem exodus była niezła. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnie E3 by MS, była fajne, mało gadania, dużo gier, szkoda, że zawsze brakowało tego czegoś jakiś prawdziwych bomb, takiej wisienki na torcie.

Ostatni konfa Sony na E3 z tym gościem grającym na flecie była tak żenua, że głowa mała...

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...