Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jedynie Halo Infinite i to w singlu. Nie obraziłbym się na JAKIEKOLWIEK fragmenty z remake'u Dead Space'a i w sumie to tyle. Pozostałe gry na które faktycznie czekam bez cienia wątpliwości się na evencie nie pojawią.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ASX napisał:

Już za niecały tydzień Gamescom, nie wiem jak wy ale ja nie mogę się doczekać nowych informacji o Halo Infinite i Forzie Horizon, a wy na co czekacie?

Jakbyś nie napisał to bym nie wiedział że Gamescom jest, taka to ważna impreza.

 

Czy Spencer pokaże po raz kolejny najlepszy line-up w historii Xboxa?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, suteq napisał:

Czy Spencer pokaże po raz kolejny najlepszy line-up w historii Xboxa?

 

:cool: 

 

Fakt jednak, że te imprezy to już po chooyu troszkę. Smutam o tyle, że przez tyle lat brat mieszkał w Kolonii, a ja nigdy na tych targach nie byłem. :smutas: 

Odnośnik do komentarza

Ja czekam przede wszystkim na zapowiedzi gier, których jeszcze nie widzieliśmy. Z realnych rzeczy to przede wszystkim chciałbym zobaczyć co teraz robi Firaxis, bo wg przecieków mają w produkcji dwie gry. Jedna to ponoć jakiś Marvel w stylu X-com, ale liczę, że ta druga to Civilization VII.

 

Mogliby też pokazać plotkowane remastery GTA (3,VC,SA). Reboot Saints Row, który był już teasowany też brzmi w miarę ciekawie.   

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2021 o 07:48, ASX napisał:

Już za niecały tydzień Gamescom, nie wiem jak wy ale ja nie mogę się doczekać nowych informacji o Halo Infinite i Forzie Horizon, a wy na co czekacie?


K#rwa, to już naprawdę trzeba nie mieć wymagań, by dostać JESZCZE WIĘCEJ informacji na temat tych dwóch tytułów, które już przeruchano na milion sposobów w setkach site'ów czy filmików na YouTube.
O tych dwóch tytułach powiedziano już tyle, że w dobrym tonie byłoby zamknąć mordę do czasu premiery.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:


K#rwa, to już naprawdę trzeba nie mieć wymagań, by dostać JESZCZE WIĘCEJ informacji na temat tych dwóch tytułów, które już przeruchano na milion sposobów w setkach site'ów czy filmików na YouTube.
O tych dwóch tytułach powiedziano już tyle, że w dobrym tonie byłoby zamknąć mordę do czasu premiery.

Tak wredny nie "mam żadnych wymagań" bo chciałbym na gamescomie zobaczyć nowe informacje na temat najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier....

 

i jeszcze ten tekst że w "dobrym tonie nie okazywać nic i zamknąć mordę do czasu premiery" i zostawić fanów z niczym, super plan, wszyscy byliby szczesliwi:reggie:

 Serio lubię cię, ale czasami pierdolisz takie głupoty że ręce opadają...

 

Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi? Ja z gejlo też bym z chęcią zobaczył jakiś gameplay z singla, aby faktycznie przekonać się czy coś im ten rok dał, czy gra dalej wygląda jak późny pastngen. 

Forzy to nigdy dość, bo gra jest tak obszerna, że pewnie i tak widzieliśmy tylko procenty tego co będzie miała do zaoferowania. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ASX napisał:

Tak wredny nie "mam żadnych wymagań" bo chciałbym na gamescomie zobaczyć nowe informacje na temat najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier...


Tak jak napisałem - co jeszcze chcesz wiedzieć na temat FH5 np? Kompletną listę samochodów, wszystkie rodzaje eventów, w jakich będziemy brali udział?
Ja rozumiem, że to nie jest tytuł typu The Last of Us, gdzie lepiej nie oglądać niczego przed premierą, bo można się wbić na spoilery, ale nadal - pokazywanie całych gier miesiące przed premierą to zmora naszych czasów, a Ty jeszcze piszesz o jakimś "zostawianiu z niczym" - w sieci jest już mnóstwo informacji i oficjalnych materiałów, a premiera tuż tuż, więc nie widze problemu.
Nie wolałbyś, gdyby zamiast tych dwóch doskonale już znanych tytułów, pokazali np jakieś konkrety z Hellblade II, w końcu jakiś gameplay może, albo to samo z Perfect Dark czy innego State of Decay III? Bo ja bym wolał - o FH5 i H:I wiem już wystarczająco dużo i reszty chcę się dowiedzieć sam, grając.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...