Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, 20inchDT napisał:

Te gry nie są gotowe, to co maja ci pokazać.


Że coś się robi, jakis fragment gameplayu, zamiast ekranu tytułowego i gównianego CGI.
 

21 minut temu, Square napisał:

W którym kurwa miejscu mój post odnosił się do twojej osoby?


ASX każdy komentarz o grach usługach odbiera osobiście - nie przejmuj się :reggie:
 

7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

@Wredny Z Halo to by mogli akurat coś pokazać aby zmyć hańbę po zeszłorocznej prezentacji.


No może i tak, ale ja wierzę, że będzie OK, a nawet jakby graficznie wygladało, jak wtedy to i tak bym grał, skoro niedawno przeszedłem jedynkę i dwójkę :lapka:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Wredny napisał:


Tak jak napisałem - co jeszcze chcesz wiedzieć na temat FH5 np? Kompletną listę samochodów, wszystkie rodzaje eventów, w jakich będziemy brali udział?
Ja rozumiem, że to nie jest tytuł typu The Last of Us, gdzie lepiej nie oglądać niczego przed premierą, bo można się wbić na spoilery, ale nadal - pokazywanie całych gier miesiące przed premierą to zmora naszych czasów, a Ty jeszcze piszesz o jakimś "zostawianiu z niczym" - w sieci jest już mnóstwo informacji i oficjalnych materiałów, a premiera tuż tuż, więc nie widze problemu.
Nie wolałbyś, gdyby zamiast tych dwóch doskonale już znanych tytułów, pokazali np jakieś konkrety z Hellblade II, w końcu jakiś gameplay może, albo to samo z Perfect Dark czy innego State of Decay III? Bo ja bym wolał - o FH5 i H:I wiem już wystarczająco dużo i reszty chcę się dowiedzieć sam, grając.

O Halo wiemy przecież naprawdę mało, mamy jedynie strzępki informacji dotyczące singla i 7 minutowy gameplay,  do dziś nie wiadomo jaką dokładnie strukturę kampania, jak działa i na ile starcza, nie znamy zarysu fabularnego, głównych bohaterów, nie widzieliśmy nowych przeciwników, nie wiemy kto będzie głównym antagonistą. Podsumowując wiemy naprawdę niewiele, a fani  (w tym ja) są tak wygłodniali, że przeszukują nawet pliki bety multiplayera w poszukiwaniu nowych informacji.

 

 

O Forzie natomiast wiadomo o wiele więcej bo twórcy co miesiąc robią 2 godzinny stream gdzie pokazują gameplay i dzielą się nowymi informacjami na temat gry i każdy taki pokaz łykam bez popity, bo interesuje mnie ta gra i jeśli zdecydują się coś pokazać na Gamescom (co nie jest potwierdzone) to także nie będę narzekać bo czekam mocno na ten tytuł.

 

Szanuje twoje podejście, że ty nie musisz nic oglądać i wystarczą ci już te informacje które już znamy. Ale pozwól innym cieszyć się i ekscytować nowymi informacjami, ty przecież nie musisz ich oglądać ;)

 

I na pytanie czy wolę pokaz Forzy i Halo od Hellblade 2 i SoD3 odpowiem że zdecydowanie to pierwsze, bo wolę kiedy prezentacje skupiają się na grach w które będę mógł zagrać już niedługo zamiast na odległych produkcjach,  które zobaczę  za kilka lat . Na gameplaye z  Hellblade 2 i State of Decay 2 jeszcze przyjdzie pora ;)

Odnośnik do komentarza

Jak tam wolisz, ale dla mnie właśnie bez sensu jest oglądanie kolejnych materiałów z gier, w które mogę zagrać za chwilę.
Mam wrażenie, że w poprzednich generacjach dużo lepiej to się rozkładało w czasie i można było odpowiednio wcześnie dostać sporo konkretów, a nie jak teraz, że jakieś nic nie mówiące CGI i parę lat ciszy, aż do dwóch miechów przed premierą, kiedy następuje wysyp informacji i grą zaczynamy rzygać jeszcze przed własnoręcznym zagraniem.

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czy usłyszymy w końcu coś o Crossfire X - fakt, że Remedy odpowiada za kampanię spodziewam się świetnej narracji, więc jeśli dostarczy też gameplay to będziemy mieli kolejną petardę. Serio, jakby ktoś mi powiedział w listopadzie, że po tak fatalnym półroczu MS zrehabilituje się z nawiązką to bym nie uwierzył.

 

Kurcze, branżunia z mocną Wielką Trójcą to jednak cudowna kobieta. <3

Odnośnik do komentarza

No chyba nawet w tym oświadczeniu dla inwestorów Remedy napisało że kampania dalej jest planowana na koniec tego roku ale od roku kompletna cisza w tej sprawie. Szkoda bo zagrałbym w tę kampanię, trailer wyglądał obiecująco. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...