Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

No po takim roku gamingowym to aż głupio złorzeczyć. 

Po prostu te eventy są ohujale, napchane guwnogierkami. 

Już mamy Dragons Dogma 2, Ronina, Metaphor od Atlusa, Hellblade2, Fajnala. Myślę że Nintendo dorzuci swoje.

 

Jeszcze jeśli chodzi o MS to przeczuwam w lutym event taki jak w zeszłym roku. Kilka gier które są pewni że wyjdą w tym roku, jakieś konkrety. Rok temu odzew był dobry, tym bardziej że Hi Fi Rush dostarczyło.

Of course mogę się mylić i okaże się że nic nie mają xd

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, drozdu7 napisał:

No po takim roku gamingowym to aż głupio złorzeczyć. 

Po prostu te eventy są ohujale, napchane guwnogierkami. 

Już mamy Dragons Dogma 2, Ronina, Metaphor od Atlusa, Hellblade2, Fajnala. Myślę że Nintendo dorzuci swoje.

 

Jeszcze jeśli chodzi o MS to przeczuwam w lutym event taki jak w zeszłym roku. Kilka gier które są pewni że wyjdą w tym roku, jakieś konkrety. Rok temu odzew był dobry, tym bardziej że Hi Fi Rush dostarczyło.

Of course mogę się mylić i okaże się że nic nie mają xd

Wszystko  z Japonii prócz Hellblade, jebańce. 

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie choć jedna nagroda dla HiFi Rush, ta gra zasługuje na wyróżnienia. No i największą bombą, w tym właśnie klimacie oldschoolowego granka, jest zapowiedź Segi. Pan Kodżimandżi game mi w sumie zwisa, ja z wywieszonym językiem czekam właśnie na nowe JSR i Crazy Taxi. Mam nadzieję, że będzie im się wiodło jak najlepiej i znów ich portfolio będzie pełne tytułów dających czysty fun :drakeyeah:

 

Niech jeszcze dorzucą nowe Sega Rally, to się chyba osram :rayos:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, LukeSpidey napisał:

Przypominam, że Redfall zrobiło Arkane Austin, a oddział z Francji, tj. Arkane Lyon dało nam Deathloop, Dishonored 2 oraz Dishonored; Death of the Outsider, więc nie dzielił bym skóry na żywym niedźwiedziu. Mnie tylko zastanawia, czy ten ich Blade będzie w 1-ej czy 3-ej osobie. 

 

TPP

Odnośnik do komentarza

No obok zapowiedzi gry from Hideo Kojima made by Hideo Kojima in a Hideo Kojima gaming universe, to Ronin i DLC do Ragnaroka, to największa beka tej imprezy.

 

Zrobiliby slashera w stylu Ninja Gaiden.

 

Generalnie to już giereczkowo mogłoby odpuścić te klony i pochodne odnogi soulsopodobnych gier.

 

Dobre mięsiste slashery.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ale FF VII jest w lutym, chyba, że chodzi Ci o "marketing".

 

O tym mówię, że po premierze FF może coś ruszy temat DS2 marketingowo, bo co masz ważnego po tym FF? Sony w 2024 ma bardzo słabe portfolio jeśli chodzi o gierki grubego kalibru, bo takich pierdółek jak Helldivers 2 nie liczę. A poza tym wrzucenie DS2 w 2025 jest samobójstwem, gdy na horyzoncie będzie majaczył GTA VI. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

 

O tym mówię, że po premierze FF może coś ruszy temat DS2 marketingowo, bo co masz ważnego po tym FF? Sony w 2024 ma bardzo słabe portfolio jeśli chodzi o gierki grubego kalibru, bo takich pierdółek jak Helldivers 2 nie liczę. 

Ronin xD. W marcu. Ale to nie wiem jak klasyfikować, to bardziej Wo Long dla Sony, niż coś dużego. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faka napisał:

 

A idź mnie z tym Ronin. Kaliber jakiegoś pokroju pierdzistasia z pierdziszewa. 

Mają u mnie gruby minus za kłamstwa na poprzednim trailerze, olbrzymi downgrade ostatni raz widziany chyba 

 

.....

 

no ok wczoraj przy Days Before czy jak to tam było xD.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...