Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemu zrobisz to wybierając lokację.

dodam, ze trzeba to zrobić za jednym podejściem, czyli wysłuchać wszystkich tych żartów w jednym posiedzeniu. w innym wypadku trofik nie wpadnie. mi dokładnie w ten sposób wpadło - albo jakis kolejny glitch :/

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

http://m.youtube.com/#/playlist?list=PLWtd0ISBZPcOWHPKrYrmVtvemvyOwrdns&desktop_uri=%2Fplaylist%3Flist%3DPLWtd0ISBZPcOWHPKrYrmVtvemvyOwrdns

 

To link do listy filmikow, na ktorych sa zbiorczo wszystkie znajdki. Ktos o to prosil, so onjoy ;)

 

W razie gdyby link nie banglal, to autor filmiku na yt ma nick gamingsincegaming.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam kilkunastu dni. Trzeba mieć platynę przed GTA :) Bardzo podoba mi się poziom trudności Survivor, jest idealnie wyważony pod moje umiejętności. Boję się co prawda co będzie dalej (burza śnieżna i końcowy level) ale jest git. Jest za mało ammo i to irytuje. Stanąłem w miejscu, gdzie snajper z Samem i Henrym nas ostrzeliwał i miałem w tym miejscu 1 nabój w Shotgunie, bo wcześniej straciłem 5 na zestrzelenie nieśmiertelnika z drzewa :/ Wiecie ilu tam przeciwników. Gdyby nie jeden filmik na YT, gdzie pokazane były tipsy do S+ z użyciem bomby dymnej w tym miejscu, to bym poległ. To samo później, na tamie i w miejscu, gdzie jest zasadzka gdy na koniu szukamy Ellie. Po jednym naboju z każdej broni miałem, a z NPCy nie ma żadnego pożytku, nie potrafią trafić z metra do przeciwnika a muszą z 5 razy ustrzelić przeciwnika ze strzelby, żeby klęknął. Gra powinna podsuwać nam ammo, w krytycznych sytuacjach, chociaż po 2 naboje. Przejść grę to ja przejdę, z tym nie ma problemu, ale jak mi się poglit(pipi)ą wszystkie osiągnięcia (na S+ teraz wpadnie mi WSZYSTKO) to się wku.rwię.

Odnośnik do komentarza

Dobra zaliczyłem grę na Survival + i wszystkie poziomy trudności wpadły, ale konwersacje mi się zglitchowały. Jakiejś mi nie zaliczyło, bo mam 36/37. Mogę przelecieć raz jeszcze wszystkie po kolei i w końcu zaskoczy, czy już dupa i permanentny glitch? Poza tym nie dałem rady upgradeować wszystkich broni częściami. Brakuje mi ze 300 części, żeby wszystko doposażyć. Jest na to jakiś szybki sposób, żeby pofarmić te części? Bo rozpoczynanie NG+ nie ma sensu, bo na początku nie mamy wszystkich broni przecież. 

Odnośnik do komentarza

Na hardzie zrobiłem i bawiłem się idealnie, czasem mając nawet delikatny nadmiar ammo, ale z drugiej strony burza śnieżna, niektóre kill roomy, czy końcówka ostro mnie przetestowała. Brać się za jakiś czas za Surival, czy szkoda nerwów?

Odnośnik do komentarza

Survial ogólnie nie jest trudny, ma tylko parę trudnych momentów, aczkolwiek jak ja wcześniej przeszedłem grę 3 razy to na Survivalu grało mi się o wiele łatwiej, bo znałem wszystko na pamięć, wiedziałem co mi się przyda w późniejszych etapach i jak tego użyć. Najlepsze było to, że momenty, których się bałem, że sobie nie poradzę przeszedłem bez zbędnych problemów, a momenty, które wydawały mi się łatwe napsuły trochę krwi, aczkolwiek bez zbędnych nerwów. 

Najważniejsze to omijać wrogów, którzy nie przeszkadzają nam w wędrówce i zmaksymalizować granie stealth. Jeżeli do tego się zastosujesz, Survial pyknie bez problemu w 11h. ;) Przynajmniej mi tyle zajął, krócej niż Normal, ale znałem grę. :)

Odnośnik do komentarza

Dobra zaliczyłem grę na Survival + i wszystkie poziomy trudności wpadły, ale konwersacje mi się zglitchowały. Jakiejś mi nie zaliczyło, bo mam 36/37. Mogę przelecieć raz jeszcze wszystkie po kolei i w końcu zaskoczy, czy już dupa i permanentny glitch? Poza tym nie dałem rady upgradeować wszystkich broni częściami. Brakuje mi ze 300 części, żeby wszystko doposażyć. Jest na to jakiś szybki sposób, żeby pofarmić te części? Bo rozpoczynanie NG+ nie ma sensu, bo na początku nie mamy wszystkich broni przecież.

 

A czy na easy leży więcej części, niż na Survivalu? Może bym zaczął grać od Uniwersytetu na easy i dozbierał wtedy brakujących.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Powiedziałbym, że na Survivalu jest więcej części niż na niższych poziomach. Pisałem nawet, w którymś poście, że strasznie mnie wkurza zły balans itemów gdzie większość stanowią części, a nie itemy do craftu. ;)

Więcej części niż na niższych poziomach? Co prawda jestem dopiero w Miasteczku Billa (Survivor+), ale nie powiedziałbym że części jest więcej, raczej zdecydowanie mniej. Zresztą zależy o jakich itemsach mówimy, bo jeśli chodzi o ammo, to na 100% jest mniej.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi, że części jest za dużo w przeciwieństwie do itemów do craftu czy ammo, zdecydowanie za dużo i dlatego może miałem wrażenie, że jest ich więcej niż na niższych poziomach. Aczkolwiek przez Survival nie narzekałem w ogóle na ilość części, natomiast na itemy czy ammo bardzo. Zły balans.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi, że części jest za dużo w przeciwieństwie do itemów do craftu czy ammo, zdecydowanie za dużo i dlatego może miałem wrażenie, że jest ich więcej niż na niższych poziomach. Aczkolwiek przez Survival nie narzekałem w ogóle na ilość części, natomiast na itemy czy ammo bardzo. Zły balans.

Rozumiem. Faktycznie, w stosunku do ammo czy craftu, o brak części do upgradeu narzekać nie można. 

Odnośnik do komentarza

Panowie, zaciąłem się w grze, mianowicie w Pitsburgu - Financial District. Mam 1 strzałę w łuku, 2 naboje w rewolwerze, bodajże 2 w karabinie myśliwskim, dwa mołotowy i jedną bombę z narzędzi, typów jest 10+ i trzeba wszystkich wyeliminować. Dodam, bo to istone, że gram na poziomie Survival. Pytanie do tych co przeszli grę na tym poziomie trudności: jak sobie poradziliście z tym momentem? 


Do tej pory nie narzekałem, przechodziło się w miarę gładko, ale tutaj, z przykrością stwierdzam, że utknąłem... :confused:


Odnośnik do komentarza

 

Panowie, zaciąłem się w grze, mianowicie w Pitsburgu - Financial District. Mam 1 strzałę w łuku, 2 naboje w rewolwerze, bodajże 2 w karabinie myśliwskim, dwa mołotowy i jedną bombę z narzędzi, typów jest 10+ i trzeba wszystkich wyeliminować. Dodam, bo to istone, że gram na poziomie Survival. Pytanie do tych co przeszli grę na tym poziomie trudności: jak sobie poradziliście z tym momentem? 

Do tej pory nie narzekałem, przechodziło się w miarę gładko, ale tutaj, z przykrością stwierdzam, że utknąłem... :confused:

 

Najpierw jak najwięcej po cichu wyeliminuj, a potem idź na 2 piętro i w jednym pomieszczeniu są takie biurka itd. Tam można ich zabijać w miarę łatwo z tego co pamiętam.

Może ktoś inny da jeszcze jakąś lepsza poradę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skonczylem w czerwcu na hardzie I zabieram sie wlasnie za survival. Rozumiem, ze na S+ bedzie juz prosciej, bo bede grac z zebranymi itemkami, ale poki co startuje ze zwyklym survivalem.

 

Pytanko - na survival zaczyna sie od nowa z itemami I ulepszeniami, czy zostaja moze po hardzie? no I oczywiscie nie mozna podsluchiwac itd? I ostatnia sprawa - idzie przejsc te killroomy jak jeden pod koniec gry w zamknietym pomieszczeniu, gdzie gralo sie bodajze razem z Davidem przeciwko masie przeciwnikow, czy tez drugi moment w domku jako Ellie z Davidem? Na hardzie strasznie sie nameczylem z tymi momentami I martwie sie co to bedzie na survivalu tam wlasnie, albo w tej sniezycy tez przykladowo, przede wszystkim pod wzgledem broni. Ogolnie jak raczej bez wiekszego problem skonczylem harda, to survival powienien spokojnie peknac? Podbudujcie, koledzy ;)

 

PS. Trofiki za multi wpadaja szybko? nie lubie wieloosobowej rozgrywki jakos szczegolnie bardzo, chociaz ta z Uncharted byla calkiem miodna, a tu chyba jest podobnie z tego co mi sie wydaje.

 

PS2. Za przejscie S+, wpada od razu hard+, no i S+ zaczynamy z ulepszeniami z survival, dobrze slyszalem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wszystko idzie przejść. Ten moment, który wspomniałeś to raczej strategia i umiejętne rozkładanie bomb. Trzeba również się nabiegać. Niektórzy walczą tylko w korytarzu, ale w moim przypadku to nie skutkowało. Poza tym niemal całą grę przeszedłem stealth'em więc amunicji miałem opór pod koniec. Do tego stopnia, że w ogóle jej nie szczędziłem w ostatnich etapach.

Przejście S+ zalicza trofki za niższe poziomy.

Jeśli chodzi o multi to tylko ogrom gier nie pozwala mi na rozwałkę w TLoU. Nie wiem jak inni, ale moim zdaniem jest bardziej miodne niż w U2/U3. Czy trofki wpadają szybko? Trzeba trochę pograć zanim zdobędziesz te trudniejsze.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się, że na multi trzeba w granicach 20-30h. Nie wiem, jak mawiają - szczęśliwi czasu nie liczą, a ja - jako niechętny do onlinowych batalii - siedziałem przy TLoU online bardzo, ale to bardzo uśmiechnięty :)

 

Dobra ekipa, headset, pogaduchy u (pipi)e marynie, a trofiki same się sypią jak gimbazistki na wiejskiej dyskotece.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...