Jump to content

Fable: Anniversary


Guest Soul

Recommended Posts

Warto zaznaczyc ze F:A bedzie zawieral The Lost Chapters

W jedynke nie gralem wiec pewnie sie skusze :)

Na fotkach wyglada nad wyraz dobrze a do tego:

"The graphics are substantially updated with new lighting, textures, models, facial and cut scene animations, and more, all in 1080p HD resolution"

Link to comment

Heh pamiętam "Project Ego" był o wiele lepszą grą od Fable :D

 

A propo tych obietnic, coś znalazłem :)

http://games.slashdot.org/story/04/10/01/1651219/peter-molyneux-apologizes-for-fable

 

Najlepsze:

 

 

I have come to realise that I should not talk about features too early so I am considering not talking about games as early as I do. This will mean that the Lionhead games will not be known about as early as they are, but I think this is the more industry standard.
Link to comment

Taka zapowiedź prawie na pewno zwiastuje przygotowywanie sobie gruntu pod Fable IV na Xbone. Trochę lipa, chyba większość z Was wolałaby nowe, bardziej dorosłe RPG.

 

Co do Fable 1 to bardzo miło wspominam, kilka razy przeszedłem, ale w sumie już niewiele pamiętam to może kiedyś zagram w ten rimejk.

Link to comment

Nie wiem czy grałeś w jedyneczkę, ale tu nie chodzi o robienie z gry "gears of war na insane". Po prostu w tej grze nie da się zginąć. Jak padniemy to automatycznie za nas używa się miksturka wskrzeszająca, których jest od (pipi)ia. Jak nie masz miksturki to postać pada i zaraz wstaje, tyle że nabywa bliznę gdzieś na ciele (o ile dobrze pamiętam).

 

Tu się po prostu nie da przegrać.

 

Ja bym chciał, żeby ciuszki Jacka były do kupienia ;)

Edited by estel
Link to comment

Taka zapowiedź prawie na pewno zwiastuje przygotowywanie sobie gruntu pod Fable IV na Xbone. Trochę lipa, chyba większość z Was wolałaby nowe, bardziej dorosłe RPG.

lol, takie pisanie to jak proszenie o jeszcze więcej klonów CODa w świecie fpsów.

 

Fajnie że MS obok Halo1 robi kolejnego prawdziwego rimejka a nie tylko podbicie do HD i dymanie graczy jak to robi takie $ony. Z drugiej strony F1 aż tak mocno jak H1 się nie zestarzało, ciekawe czy będzie taka sama opcja przełączania się między starą a nową wersją podczas gry.

  • Upvote 1
Link to comment

Nie wiem czy grałeś w jedyneczkę, ale tu nie chodzi o robienie z gry "gears of war na insane". Po prostu w tej grze nie da się zginąć. 

Grałem we wszystkie trzy części (w dwie ostatnie kilkukrotnie) i w każdej raczej trudno zginąć  :good2:  I to jest jeden z uroków tej gry. Nie mam zamiaru prowadzić walk biegnąc od osłony do osłony lecz zwiedzać Albion ...

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.