Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

T47 czyli jedna z maszyn rebeliantów? bo widziałem już raz jak ktoś tak związał AT-AT ale nie wiem nawet jak to zrobić.

 

Gdy AT-AT ma ilość życia podlatujesz do niego pojawi ci się być wcisnął L1-R1 i zaczyna się taka mini event ? gdzie po prawej stronie masz pasek i musisz utrzymać punkt w odpowiednim położeniu. Cholernie jest to trudne bo szybko się to dzieje, od razu rozwaliłem pojazd więc trzeba ćwiczyć :)

 

Angry i jego przemyślenia po becie, przewinąć do 10.25

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jedyny fajny patent w całej zaprezentowanej mapie/grze a po 8 godzinach stwierdzam że największym problemem jej jest grywalność.Wychodzi na to że szykuje się bezpłciowy średniak z brakiem feelingu nie wymagającego jakiegokolwiek skilla wystarczy że trzyma się fire i ma szczęście na power upa.

Szkoda... jako że jestem fanem SW i multiplayerowych strzelanek prócz Coda w tym roku niestety wypadnie po raz pierwszy w swojej historii na CoD: BCIII, gdzie po becie bardzo przypadła mi do gustu tak tutaj zniechęciła mnie i to bardzo 

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

W ogóle nie interesowałem się tą grą , ale po becie jestem pozytywnie zaskoczony. Graficznie i muzycznie wymiata, srutu-tutu z laserków oczywiście daje zerowy feeling ze strzelania , ale takie były przecież Gwiezdne Wojny , dziwne by było jakby broń laserowa miała odrzut , trzeba ją było przeładowywać czy miały mieć różne amunicje. Kluczem do gry będzie odpowiednie dobranie sprzętu, mapa Drop Zone z Jet Packami nabiera rumieńców i daje namiastkę strategi. Najważniejsza to będzie liczba mapek i trybów . A na Hoth ciągle rebelianci przegrywają bo ludzie nie grają na zwycięstwo tylko byle sobie postrzelać, jak widzę , że ludzie na aktywują stacji i podczas "okienka" nie strzelają do AT AT to mnie krew zalewa. Ale miła odmiana od stresującego multi w The Last of Us :)

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszych problemach z psn juz wiem,ze na 100% tej gry nie kupie. Nie wiem dlaczego zdecydowali sie na tak kretynski system,ze musze byc ze znajomymi w party bo inaczej nie pogramy razem. Voip w grze tez niema wiec nawet jezeli uda sie dolaczyc na ten sam serwer co znajomy to nawet nie pogadamy. Obecnie ta gra ma wiecej minusow niz plusow. A w sumie jak dla mnie jedyne plusy tej gry to dzwiek i grafika i nic wiecej. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem z rebeliantami na Hoth i chyba na ten jeden moment ludzie skumali o co tam chodzi, bo walka trwała wyłacznie o stacje nadawcze. Pierwszy AT AT padł po kilku minutach, imperium skumało, że misja jest zagrożona i wywiązała się istna wojna okopowa o ostatnie stacje. Udało się przywołać A-Wingi, tarcze walkerów spadły i cała armia skupiła ogień na ostatnim ATAT. Piękny spektakl, takiej nawałnicy na jeden pojazd nie widziałem już dawno :D

Fajna rzecz, a ludzie w końcu nauczą się o co chodzi na mapach i gra nabierze rumieńców. Obawiam się tylko o to, że te objectivy szybko się znudzą, bo ile można walczyć o to samo.

Odnośnik do komentarza

Pogralem dosc sporo i zapodaje co nastepuje. Gra powinna zainteresowac dwojakiego rodzaju graczy:

1. Miłośników SW

2. Lubicieli Battlefielda

 Wszyscy inni powinni sie zastanowic czy warto. Dla mnie ten Battlefront to wręcz mod do Battlefielda 4 tyle tylko ze w klimatach SW w zauwazalnie lepszej niz w B4 grafice. Jesli o grafie jeszcze mowa to przyznac trzeba, ze jest ona bardzo dobra, ale do pierwszej zajawki z E3 nie ma to za bardzo startu, poniewaz tam to pokazywali chyba na blachach rodem z NASA. Dzwiekowo super, muzycznie extra, efekty czasteczkowe swietne, gunplay identyczny jak w BF pomijajac oczywisty fakt, ze strzelamy broniami energetycznymi a nie "kulowymi".

Ja fulla teraz nie kupie z dwoch powodow:

1. Halo 5 jest absolutnie gra pod KAŻDYM względem zdecydowanie lepszą. Po dłuższym zastanowieniu...jedynie w temacie muzyki jest remis ze wskazaniem na H5...

2. Na domiar wszystkiego za moment ukaże się nowy CoD, który zważywszy na ograną wzdłuż i wszerz betę, również lepiej się zapowiada.

 

Zeby więc wcisnąc tu Battlefronta musialbym nauczyc sie kontrolowac czas jak kolesie z Quantum Break :rofl2:

Reasumujac: jak już bede rzygal H5 i CoD-em to za 7-8 miechow wykupie miesiac Accessa i wowczas sobie w tego Battlefronta na spokojnie pogram :yes:

Odnośnik do komentarza

Wolę 12 map w tym Battlefroncie niż robotę odwaloną przy BF2 z mapami copy/paste, zawsze ludzie przywołują zresztą ilość map, ale niespecjalnie chyba pamiętają o ich jakości. Zresztą zarówno BF jak i BF2 zdecydowanie nie trafiły w swój czas. Na PC było mnóstwo lepszych gier (Enemy Territory <3), a na konsolach online dopiero startował.

Map będzie 14, 12 podstawowo + 2 na Jakku. Jedyne czego brakuje to walki w kosmosie, chociaż same dogfighty nad mapami są bardzo ok.

@Up

Dla mnie więcej grę różni niż łączy z Battlefieldem.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...