Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na CDP.pl jest promo na płacenie Paypalem, więc Battlefronta można wyrwać za 195 zł (PS4/Xbox) 135 (PC)

 

Ja się skusiłem  ^_^

 

A skąd mogę wiedzieć że jeszcze się łapię na tą promocję ? 

 

Oferta juz dawno nie jest aktualne, tylko 4500 pierwszych tranzakcji za pomoca paypala dostawalo znizke i ta znikza dotyczyla wszystkiego na cdp.pl.

Odnośnik do komentarza

Mi tam nic nie ucina.

 

A gra się naprawdę bardzo dobrze, tak samo świetnie jak w becie mi się strzela. Do tego gra wygląda naprawdę świetnie, nawet w 720p na klocku. 

Strzela się fajnie, mapy są fajne, klimat jest świetny. Czego chcieć więcej w grze o SW?

 

Jak ogram singlowe gierki to na pewno biorę pełniaka. :cool::lapka: 

Odnośnik do komentarza

Pogralem na xone i tak sobie się gra na tej platformie.

Raz,że po pograniu na ps4 bety wersja xbona,co widać mocno chodzi w mniejszej rozdzielczości.

Na takiej dżungli to aż oczy bolą,i nie idzie nikogo znaleźć pośród tych pikseli.

Podczas grania na klocku miałem cholerne lagi,gra non stop wysietlala informacje o słabym połączeniu

Możliwe,że gram na amerykańskim serwerze i ping skacze jak szalony.

Co do trybów to bardzo fajny jest ten fighter squadron, jak w bf jestem totalnym nobem co nie potrafi odpalić jeta i lecę odrazu w skały to tam nawet masakrowalem co nieco.

Bohaterowie nie tracą hp podczas chodzenia,więc może być tak,że typ jqk się dorwie do Hero to będzie cała mapę tam siedział na respie.Mnóstwo odblokowan,mecze praktycznie znajdowało instant.

Biorę wersję na ps4 co nie znaczy,że ta na xone jest zla,jest płynnie i naprawdę ładnie,ale szkoda ze 720p.

Odnośnik do komentarza

Co do problemów z połączeniem to mam to samo i podejrzewam, że to raczej wina tego że dzisiaj live może być obciążony przez premierę wstecznej kompatybilności na XO wszyscy się dorwali do ściągania gierek w niej dostępnych.

 

Co do trybów gry to na razie najmniej mi się supremacja (chyba tak się to nazywa) podoba, i tak jak wyżej fighter squadron bardzo przypadł mi do gustu.

 

Co by nie mówić gra dla niedzielnych graczy, ale sprawia masę frajdy zwłaszcza fanom uniwersum. Ja swoją kopię już zamówiłem za dwie stówki i raczej nie będę żałował.

Odnośnik do komentarza

Zawartość Season Passa

 

 

 

  • 4 paczki rozszerzające zawartości
  • 4 grywalnych herosów
  • 4 tryby
  • 16 map do rozgrywki wieloosobowej
  • ponad 20 dodatkowych broni, pojazdów i Star Cardów
  • emotka "Shoot First"

http://www.pssite.com/news/45840/poznalismy-zawartosc-przepustki-sezonowej-star-wars-battlefront.html

 

 

To już nawet nie 5 paczek rozszerzających tak jak było w przypadku BF3 i BF4 tylko 4 za tą samą kasę. Omijam z daleka.... no chyba, że sie naprawdę postarają i content będzie bardzo ciekawy to wezmę za rok lub półtora za 100zł

Odnośnik do komentarza

mnie się całkiem podoba, multiplayer kompletnie na odstresowanie, 0 spiny tylko piu piu piu z laserków. Grafika fajna, gra się bezlagowo a balans wydaje się lepszy niż w becie (albo ludzie po prostu przeszli tutoriale).

Dokładnie takie same odczucia, miło szybko i przyjemnie, idealne multi na krótkie posiadówki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...