Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nic jeszcze nie pokazali, ale oczywiście wszyscy jęczą ;/ Ja czekam na gierę, bo uwielbiam zarówno to uniwersum jak i multiplayer.

 

Ale, że co pokażą gameplay i nagle single playerowe misje się magicznie pojawią a spaceship battles będą nie w dlc?

 

Battlefield 3 nie był dobrą grą? Albo Bad Company 1 i 2? Mirror's Edge?

 

Może i BF4 miał pełno bugów, ale to studio dalej może pocisnąć z prawdziwą perełką ;)

 

Battfield 3 to było gó.wno w porównaniu do BC 2, które i tak było zbugowane mimo, że miało mniejsze mapy i 24 graczy na konsolach. ME to co innego.

I nie, to studio nie pocisnie żadnej perełki bo są wyrobnikami na usługach EA żeby konkurować z call of duty sprzedażowo i żeby wyru.chać graczy na jeszcze więcej premiumów.

 

 

11150345_10153270781113464_1914317702987

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

http://www.gamespot.com/videos/star-wars-battlefront-how-does-the-gameplay-look-t/2300-6424532/

 

Rozmowa o gameplayu za zamknietymi drzwiami. Troche o rozgrywce i grafice, ktora nie wygalda tak dobrze jak na trailerze :reggie: Ogolnie po rozmowie tych kolesi mozna sie spodziewac ladnej padaki IMO.

Odnośnik do komentarza

A co jeśli mimo braku tych elementów (walki w kosmosie, misje single player) samo multi będzie za(pipi)iście dobre ? No, ale dobra, ja tutaj chyba nie mam o co się kłócić, bo w poprzednie gry dice przegrałem po kilkaset godzin i się dobrze bawiłem, a wy uważacie je za crapy :P

 

I żeby nie było ja nie mówię, że ta gra to będzie największe dzieło 21 wieku. Po prostu nie lubię, jak wszyscy narzekają w momencie, gdy nie dostaliśmy nawet sekundy gameplayu.

Edytowane przez JJeday
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, a może warto poczekać, aż gra zostanie wydana i wtedy stwierdzić, czy to średniak, GOTY, czy gó.wno obes.rane? Gorzej, ze nawet wtedy będzie trzeba jakoś odsiać opinie internetowych pieniaczy, którym coś się nie spodoba (na przykład brak walk w kosmosie - co to za du.pny argument?) i będą na każdym kroku przekonywać wszystkich, że to najgorsza gra wszech czasów.

 

Na mnie zrobili wrażenie oddaniem w najmniejszych detalach lasu na Endorze. Z całą pewnością udało im się uchwycić magię Star Wars, teraz pozostaje poczekać i zobaczyć, czy zrobili dobrą grę.

 

A jak ktoś czeka na singleplayerową grę o walkach w kosmosie, to po prostu czeka na inną grę.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

EA dało im pewnie mało czasu i albo robią całość, czyli to co pokazali + walki w kosmosie i wszystko jest średniej jakości i zabugowane albo robią tylko to co teraz, ale końcowy produkt jest tip top (taką mam chociaż nadzieję). Poczekamy, zobaczymy.

 

Czy jest w ogóle jakakolwiek w miarę nowa gra na którą byście nie narzekali ?

Odnośnik do komentarza

EA dało im pewnie mało czasu i albo robią całość, czyli to co pokazali + walki w kosmosie i wszystko jest średniej jakości i zabugowane albo robią tylko to co teraz, ale końcowy produkt jest tip top (taką mam chociaż nadzieję). Poczekamy, zobaczymy.

 

Czy jest w ogóle jakakolwiek w miarę nowa gra na którą byście nie narzekali ?

 

Nikt tutaj nie narzeka. Po prostu EA już od kilku lat wydaje niedokończone produkcje. Pompują kasę w hajp a efekt końcowy pozostawia do życzenia. Tak było z MoH: Warfighter, Army of Two: Devil's Cartel. Ja im nie ufam już od kilku lat. Kibicuję Battlefront ale tym dopakowanym na high-endowym PC zwiastunem jeszcze mnie nie kupili.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, a może warto poczekać, aż gra zostanie wydana i wtedy stwierdzić, czy to średniak, GOTY, czy gó.wno obes.rane? Gorzej, ze nawet wtedy będzie trzeba jakoś odsiać opinie internetowych pieniaczy, którym coś się nie spodoba (na przykład brak walk w kosmosie - co to za du.pny argument?) i będą na każdym kroku przekonywać wszystkich, że to najgorsza gra wszech czasów.

 

Na mnie zrobili wrażenie oddaniem w najmniejszych detalach lasu na Endorze. Z całą pewnością udało im się uchwycić magię Star Wars, teraz pozostaje poczekać i zobaczyć, czy zrobili dobrą grę.

 

A jak ktoś czeka na singleplayerową grę o walkach w kosmosie, to po prostu czeka na inną grę.

 

XD

 

No to czekamy.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

ale końcowy produkt jest tip top (taką mam chociaż nadzieję).

illK6U.gif

 

BF4 mial podobny czas prodkukcji +/- 2,5 roku i to bylo zabugowane (pipi) na premiere. Ze Star Wars bedzie identycznie plus z SW wycieli duzo czesc contentu z poprzednich gier.

Odnośnik do komentarza

na przykład brak walk w kosmosie - co to za du.pny argument?

 

 

 

Może dlatego, że w poprzednich częściach to było cos normalnego i jako fan poprzedniczek czuje sie niepocieszony. Poprzednie Battlefronty były bogate w opcje dlatego takie podejście twórcow mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza

 

 

EA dało im pewnie mało czasu i albo robią całość, czyli to co pokazali + walki w kosmosie i wszystko jest średniej jakości i zabugowane albo robią tylko to co teraz, ale końcowy produkt jest tip top (taką mam chociaż nadzieję). Poczekamy, zobaczymy.

 

Czy jest w ogóle jakakolwiek w miarę nowa gra na którą byście nie narzekali ?

Nikt tutaj nie narzeka. Po prostu EA już od kilku lat wydaje niedokończone produkcje. Pompują kasę w hajp a efekt końcowy pozostawia do życzenia. Tak było z MoH: Warfighter, Army of Two: Devil's Cartel. Ja im nie ufam już od kilku lat. Kibicuję Battlefront ale tym dopakowanym na high-endowym PC zwiastunem jeszcze mnie nie kupili.

 

EA dało im pewnie mało czasu i albo robią całość, czyli to co pokazali + walki w kosmosie i wszystko jest średniej jakości i zabugowane albo robią tylko to co teraz, ale końcowy produkt jest tip top (taką mam chociaż nadzieję). Poczekamy, zobaczymy.

Czy jest w ogóle jakakolwiek w miarę nowa gra na którą byście nie narzekali ?

 

Nikt tutaj nie narzeka. Po prostu EA już od kilku lat wydaje niedokończone produkcje. Pompują kasę w hajp a efekt końcowy pozostawia do życzenia. Tak było z MoH: Warfighter, Army of Two: Devil's Cartel. Ja im nie ufam już od kilku lat. Kibicuję Battlefront ale tym dopakowanym na high-endowym PC zwiastunem jeszcze mnie nie kupili.

Zwłaszcza, że w w moh warfighter i devil's cartel nawet nie grałeś, nie mówiąc o skończeniu ich. Narzekanie nie tylko na ea ale i wszystkie nowości stało się modne czy jak? A najlepsze, że oceniają to ludzie, którzy widzieli i widzą (po premierze) tylko zwiastun i na tym poprzestają! Nigdy EA Cię nie kupi bo choć są jakieś bugi nie liczne to gry sprzedają się w milionach i nie dlatego, że marka ale faktycznie przyciągają swoim multi. BF3 nie schodził z list w PL w sprzedaży a BF4 do tej pory ludzie tłuką z listy psn friend.

 

Wracając do Army of Two, trzecia część crap ale jedynka wyższych not nie zbierała a była świetna co sam zresztą przyznawałeś. moh Warfighter fabułę miał ciekawą a i gameplay urozmaicony co plansze ;) a największym plusem soundtrack, posłuchaj na Youtubie jak już tak wszystko z nowej generacji tam patrzysz i oceniasz.

 

Ps. Bf4 był zabugowany na ps3, polecam wersję ps4 (chyba jedyna godna bo na starej gen. Pocięta graficznie)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

xD weź ziomek sobie łyknij coś na uspokojenie, zamów pre-odera battlefronta najlepiej od razu z premium i ochłoń

Po co mi pre order? A co to na premierę nie starczy kopii w PL czy jak? Wyjdzie to kupię, poczekam jeszcze czy w tym samym terminie innej gry nie będzie co by dylematów nie było i tyle. A odnośnie premium to w bf3 kupiłem pod sam koniec i miałem dodatkowe 50h gry :) w bf4 jeszcze nie kupiłem bo jeszcze do niego wrócę, zaś do battlefronta nie mam jesCze parcia, żeby premium kupować. Ja nie muszę się uspokajać bo to Ty "ziomek" masz ból dupy sądząc po Twoim wcześniejszym poście, czyżbyś czuł się wydymany? Naprawdę mi Ciebie szkoda hehe.

 

Także widzisz, Ty jesteś dymany, ba, tracisz jeszcze czas, żeby tu wejść do tematu o tej grze i pisać :D

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Jakoś mnie nie zaskoczył brak normalnego singla , w końcu Visceral dłubie nad swoim tytułem w uniwersum SW który pewnie będzie skupiony na singlu ;)

Skąd to info, że Visceral coś robi w tym uniwersum ?

 

 

 

Amy Hennig joins visceral games......Amy’s a huge fan. We happen to be making a Star Wars game. Just thinking about the possibilities made both of us even more excited about having her join the team.

 

http://www.ea.com/news/amy-hennig-joins-visceral-games

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...