Skocz do zawartości

Mirror's Edge Catalyst


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Daliby demo to wszystkie wątpliwości zostałby rozwiązane, a tak to pozostaje czekać na pierwsze opinie.

Wersja próbna na pewno trafi do Origin/EA Access (tak jak każda ostatnia gra od EA), więc kto chce będzie mógł przetestować zanim zdecyduje się na pełną wersję. Jedynie trzeba współczuć posiadaczom PS4, którym faktycznie pozostanie czekanie na opinie ;) .

 

P.S. W ogóle teraz sobie przypomniałem, że będzie przecież jeszcze beta (na którą można się jeszcze rejestrować na oficjalnej stronie). Więc to nie będzie tak, że będziemy musieli kupować kota w worku.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

 

Grałem w jedynke ale co to ma do rzeczy? Koleś jawnie na filmiku mówi, że skill nie powinien leżeć w umiejętnościach manualnych, tylko w wyszukiwaniu najbardziej optymalnej drogi, no to jak mam to interpretować? I uwierzyć w to wcale trudno nie jest, bo jedynka za dobrze się nie sprzedała, więc jak najbardziej możliwe jest, że przystosowywali grę do szerszego grona odbiorców.

 

Jarałem się mocno gierką, ale teraz jestem nastawiony sceptycznie. Przynajmniej się nie rozczaruję jakby moje obawy się sprawdziły.

 

Nie wiem, ja zrozumiałem to tak, że nie chcą robić skomplikowanego sterowania wymagającego Bóg wie ile przycisków i kombinacji. Chcą zrobić grę w której od razu siadamy do grania i poczujemy flow parkouru po blokach. Jeśli zrobią z tego samograja na poziomie Asasynów to dołączą do mojej listy producentów od których juz żadnej gry więcej nie kupię. Trochę źle dobrali słowa w tym filmiku mogli się jakoś bardziej odnieść jak ono wygląda w stosunku do jedynki.

Jedynka była świetna, z przyjemnością robiło się time triale i pokonywało coraz lepsze czasy. sama kampania była ciut za krótka i brakowało mi jednak w tym wszystkim jakiejś większej wolności. Liczę, że dwójka sprosta oczekiwaniom i nie spie.przą marki.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Najlepszy parkour w grach aktualnie jest w Dying Light. Jeżeli sterowanie w nowym ME będzie podobne to będę zachwycony.

Serio? Pytam poważnie. Pierwsze ME ograłem na maxa (nawet chyba platyne mam a ogolnie na trofea leję ciepłym moczem) i do dziś uważam poruszanie się za najlepsze w historii FPP. Czy w DL mozna robić więcj i samo poruszanie się jest jeszcze płynniejsze? Do tej pory omijałem DL bo Dead Island mnie zmęczył strasznie a to chyba dosyć podobne gry.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak, poruszanie się w DL jak się wykupi odpowiednie skille jest jeszcze płynniejsze. Jedyna różnica jest taka, że w ME się nie męczysz więc flow jest płynniejszy, natomiast w DL postać się męczy przez co fajne akcje czasem jesteśmy zmuszani przerwać. :/ 

 

Ale jako tako, sam parkour jest zrobiony znakomicie. 

Odnośnik do komentarza

Ten sam dev, poprawiony silnik. Pierwszy ME również trzymał poziom i trzyma nawet do dzisiaj a to też za sprawą futurystycznej dystopijnej czystości miasta co owocuje tym iż nie musza bawić się z latającymi cząsteczkami i innymi efektami na które nie raz przeznacza się bardzo dużo pracy. Dodatkowo ME zawsze robiło wrażenie tą ograniczoną paletą kolorów. Zresztą wyjdzie w praniu ale developer developerowi nie równy a najwięcej na moc konsol narzekają sieroty które z optymalizacją swoich gier lub silnika mają tyle wspólnego co ja z botaniką. 

Odnośnik do komentarza

Watpie,ze bedzie tak to wygladalo na konsolach. Ale kto wie moze uzyli tej samej technologi co w battlefront. 

 

może tak wyglądać bo nie ma tu jakiejs zaawansowanej geometrii tylko szklane wieżowce, wiec spora szansa że gra zniszczy graficznie

 

z resztą nawet oryginalny Mirror's Edge z 2008 roku wygląda dzisiaj dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zamknieta beta 22-26 kwietnia. Kody wysylaja 22 i 23

Today, we want to share more details on what will be the closest look at Mirror’s Edge Catalyst so far. The Closed Beta for Mirror’s Edge Catalyst will begin on April 22nd. It will last for five days, ending on April 26th If you have been selected for the Closed Beta and you are a Frontrunner, you will receive an email with your code on April 22nd. Others who made it into the Closed Beta will receive their code on April 23rd.
Closed Beta parti(pipi)nts will be able to try out several of the main missions in Faith’s story, Side Missions, other optional content, and the Social Play features Mirror’s Edge Catalyst has to offer.


I gameplay

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Ale jaja udalo im sie z(pipi)ac ta czesc. A przynajmniej jesli nie bedzie mozna wylaczyc tego czerwonego czegos ktore prowadzi cie do celu jak po szynach, odbierajac ci cala frajde z koniecznosci wymyslenia drogi samemu i kombinowania. Katastrofa. Ok rozumiem, ze to open world ale czy oni chcieli nam tym zrekompensowac GPS?

No ale poza tym grafika swietna( chociaz deszcz chyba lepszy byl jednak w batmanie), akcja jak dla mnie rozwija sie troche za szybko. Od razu jestesmy ostro wrzuceni w wir wydarzen, spiskow itd. Chociaz z drugiej strony to pewnie poczatek wielkiej afery i na wszystko przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem video z poprzedniej strony. Okens mówi jak jest. Jak tego się nie da wyłączyć to casualowa pyta na maxa. Jakim nidorozwiniętym śmieciem trzeba być zeby zmuszać normalnych graczy do uzywania takiego ułatwiacza jak to czerwone ścierwo pokazujące gdzie i jak dalej iść?

 

Walka wręcz to nadal pierwsza klasa. Animacje odbierania broni z jedynki to do dzis mój nr 1 w grach FPP. Nadal czekam i sie troche jaram, z tym że teraz już mniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie przechodzenia jedyneczki, świetna pozycja

 

 

Niestety drugą część dopadła choroba odblokowania zdolności przez xp xD żenada straszna więcej o tym tutaj

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-04-15-some-people-are-upset-the-new-mirrors-edge-locks-abilities-behind-xp-upgrades

 

CgB_-NSW4AAJqct.jpg

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...