Skocz do zawartości

Mirror's Edge Catalyst


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, wszystko się poukrywa jak w pierwszym ME.

 

Ciekawi mnie zestaw trofeów. Czy bedą takie trudne jak na PS3. Jeżeli tu wbije ske platynę to może zmotywuje ona do wymalowania starego klasyka :)

Zrobienie platyny w jedynce sprawilo, że przestałem w ogóle zbierać pucharki. Kosztowało mnie to cholernie dużo nerwów. Od tamtej pory olewam trofea całkowicie. Satysfakcja była ale nie aż taka. Jedynka to geniusz i bardzo licze na dwójkę. Mam nadzieje, że mimo rakowych z(pipi)anych rozwiązań będzie sztos.

Odnośnik do komentarza

Czemu nerwów? Przynajmniej nie było przesadzonego zbieractwa, farmienia expa, ustawek na multi oraz innych atrakcji znanych achievement/trophy hunterom. Tylko trening, liczne próby, doskonalenie skilla i satysfakcja. Liczę na podobne wyzwanie, chociaż nie wiem czy i tym razem znajdę czas i motywację.

Odnośnik do komentarza

Nerwy mialem jak robiłem speed runy. Jeden błąd i cały level od nowa. Strasznie mnie to wkurzało. Satysfakcja po zaliczeniu nie byla aż tak duża. Na samym koncu dotarło do mnie ze jak mam sie tak wkurzac robiąc jakies wirtualne pucharki z których nic nie ma to wole odpuścić. Dwójkę też będę masterował ale juz nie patrząc na listę trofeów. Jak coś bedzie uber hardcorowe to pewnie polegnę. Frustracja mi nie jest potrzebna. Gierki mają mnie bawić.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Hmm pewne jest, ze szykuje sie nam wielce niedoskonaly tytul z wspanialym klimatem. Odnosze wrazenie, ze tworcy nie za bardzo wiedzieli jak sobie poradzic z otwartym swiatem... w swiecie biegania po dachach. Stad te widoczne mazy na scianach tam gdzie mozna wbiec( przypuszczam, ze takiech miejsc bedzie odrobina za malo). Infantylne animacje dalszych postaci( dajacych nam misje poboczne), wielkie ryzyko,ze subquesty beda malo wyszukane... przynies, podaj, pozamiataj. Zamysl na to wszytsko fajny, kupie ta gre chocby dla klimatu i wciaz licze, ze zdola mnie jeszcze wiele razy zaskoczyc, ale jest tyle ale do postawienia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...