Skocz do zawartości

Mirror's Edge Catalyst


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pograłem trochę i jest ok. Jedna rzecz mi przeszkadza, brak uczucią pędu. W jedynce jak Faith przyspieszała to było to czuć, tutaj absolutnie nic. 

 

 

Też rzuciło mi się to w oczy. Troszkę pomogło zwiększenie sobie field of view. Pasek regulacji FoV dostępny jest w ustawieniach video, nawet na konsolach. Domyślnie jest prawie na minimum, ja dałem go sobie tak mniej więcej na połowę i jakby ten pęd był teraz lepiej widoczny\odczuwalny. Acz nie wiem na ile to może być efekt placebo.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ja dziś pograłem, skończyłem całą betę i na koniec sobie powiedziałem:

 

"Jak będzie za 100 zł na alledrogo to wezmę".

 

W pierwszą część zagrywałem się okrutnie. Powiem nawet, że w mojej ocenie ME jest najlepszym tytułem jakie EA zrodziło od lat pod względem nowego IP. Jedynkę prawie splatynowałem, jednak kilka wyzwań czasowych mnie zwyczajnie zagięło i się poddałem. Tutaj grając w betę czułem się jakiś upośledzony (to co już wspominano - podstawowe ruchy z "jedynki" są zablokowane). Ogólnie fabuła (cząstkowa w tej becie) też mnie nie porwała. Szykuje się typowe 7/10 w ocenach. Zagrać napewno zagram, ale po adekwatnie dużej obniżce.

 

EDIT: I jak słyszę, że ta gra ma stabilne 60fpsów to mogę się takiej osobie zaśmiać prosto w twarz. Wszelkie cut-scenki NA BANK nie trzymają klatek. W samej grze również nie raz doświadczyłem spadków. 

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

No cutscenki chodzą w rwących 30fpsach gra smiga w 55-60 fpsach

 

 

ps4 900p, xo 720p

 

Ale już pal licho to jak ta gra chodzi, gorzej, że gra się w to dużo słabiej niż w jedynke. Jakoś nie czuje podniety jak w jedynce gdzie można było świetny flow złapać, do tego jeszcze te beznadziejne misje z assasyna wyrwane, dołóż do tego fabułe hurr durr złe korporacje kilku wolnych ludzi i wychodzi gierka 6/10.

 

No i jeszcze te drzewko rozwoju :yao:

Odnośnik do komentarza

Cut-scenki celują w 30, ale też nie trzymają, tak jak gra gubi do 60.Trochę szkoda, ale nie psuje to przyjemności z gry, nawet jeśli w pełni stabilne 60 FPS byłoby mile widziane.

 

Fabuła może graczom ogarniającym sterowanie rzeczywiście nie starczyć na długo. Najprawdopodobniej 25 niezbyt długich misji i tyle.

 

Ja kupuję najbardziej dla czasówek, licząc, że twórcy przygotują ich wystarczająco dużo. Te z bety są bardzo fajnie zrobione, chociaż większy nacisk jest moim zdaniem położony na znalezienie optymalnej trasy niż na perfekcję ruchów.

Odnośnik do komentarza

W poprzedniej części jestem do dziś zakochany a po obecnej becie czuję się bardzo zawiedziony. Przez co mój hype spadł prawie do zera..Nie podoba mi się kompletnie drzewko postaci, otwarty świat a nawet graficznie wygląda kiepsko jak i sama nowa Faith do mnie nie przemawiam. Mimo wszystko poczekam na recki ale Day One kompletnie wykluczam...


Dzięki kodzk wprowadzony, długo ta beta będzie jeszcze aktywna?

 

Nie wiem o której godzinie ale wiem że beta kończy się już jutro.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś jeszcze skorzysta z kodu na Xbox One: TKDDH-4XXJ4-JTFQH-2D3YG-MY2RZ

 

Sam pograłem przez ok. 2 godziny w betę i moje odczucia są całkiem pozytywne - może dlatego, że nie miałem większych oczekiwań wobec tej gry. Najbardziej wciągnął mnie parkour, obijanie mord strażników i wyzwania czasowe. Z drugiej strony raczej to nie będzie produkcja na długie godziny, dlatego poczekam na jej wydanie w EA Access.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Karva tyle sie czekalo, modlilo i teraz marudzenie, bo 25% gry i uj wie co jeszcze. No i co z tego? Jedynka tez byla na kilka godzin i jesli o mnie chodzi bylo to jedne z najwspanialszych godzin i oczywiscie gralem kilka razy. Jedna z gier wszech czasow, a fani polaczky cebulaczki teraz beda czekac az do 100zl stanieje. Beczka. Day1.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

subskrybenci EAA mogą już zassać 6h triala. 

 

"During the free-running game’s six hour trial you’ll get access to 10 “action-packed” missions spread across two “vast districts”. Social Play features should be up and running (hurr hurr), so you can compete against your friends.

We couldn’t access the trail via the EA Access hub on Xbox One. Instead we downloaded it via the Game Store page. The trial has technically arrived a day early, which explains the messiness."

 

http://www.xboxachievements.com/news/news-24081-Mirror%E2%80%99s-Edge--Catalyst-EA-Access-Trial-Available-Now.html

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba po ograniu wersji ea access. Nie jest to niestety gra bardzo dobra ale fajny średniak który na pewno kiedyś kupię. Na plus to że mam dość strzelanek i tęskniłem za parkourem na minus że dodali (pipi)one elementy rpg i na początku nie mamy zdolności które mieliśmy od razu w jedynce. Nie wiem po co na siłę w każdej grze muszą być drzewka rozwoju. Fabuła jest miałka ale feeling biegania po mieście nadal mi się podoba. Fajne też są kombosy w biegu . Nie ma strzelania ale można np zrzucić przeciwnika albo zepchnąć jednego na drugiego. Można też robić tylko uniki to też plus.

Graficznie jest sterylnie jak w jedynce. Szczerze gra mogłaby wyjść na 360 i różnicy bym nie widział; ) jak komuś leży ten design świata to będzie zadowolony mi nie przeszkadza. Gra trzyma stałe klatki nawet podczas zadymy a miałem jedną ostrą wymiane z kilkoma przeciwnikami.

Odnośnik do komentarza

Zero zaskoczenia, beta to był balas.


przepowiedziałem to już jakiś czas temu

Ale już pal licho to jak ta gra chodzi, gorzej, że gra się w to dużo słabiej niż w jedynke. Jakoś nie czuje podniety jak w jedynce gdzie można było świetny flow złapać, do tego jeszcze te beznadziejne misje z assasyna wyrwane, dołóż do tego fabułe hurr durr złe korporacje kilku wolnych ludzi i wychodzi gierka 6/10.

No i jeszcze te drzewko rozwoju :yao:

 
a nie mówiłem?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...