Skocz do zawartości

Mirror's Edge Catalyst


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to beta sie juz zaczela? Liczylem ze przyjdzie kodzik do mnie na ps4 :/

Nie kody jutro wysylaja. Yeti (pipi)i jak zwykle. Jedynie wybrani streamerzy(jackfrags itp)

O tych 60fps usylasz pewnie na stream jakiegos "pro streamera" a teraz glupoty gada.

 

Mirror’s Edge Catalyst XB1 Beta Screens Show Underwhelming Graphics; Reportedly Running 720P@60

 

 

 

According to xjumper, who also posts on Neogaf, it looks like the game might be running at 720P on Xbox One while the frame rate is “unlocked 60FPS“. This makes sense, since Frostbite powered games like Battlefield 4, Battlefield Hardline and Star Wars Battlefront all ran at 1280×720 and unlocked 60FPS on Microsoft’s console, while PlayStation 4 enjoyed a higher resolution (900P or 1600×900).

If you have applied to be a Mirror’s Edge Catalyst beta tester, check out your inbox and you might find a nice surprise. There will be no NDA (Non-Disclosure Agreement), so you can share everything freely.

 

http://wccftech.com/mirrors-edge-catalyst-xb1-beta-screens-show-underwhelming-graphics-frame-rate-reportedly-over-30/#ixzz46TmVFCrZ

 

 

Całe szczęście z tym opóźnieniem premiery, portfel bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Spędziłem z betą cały wieczór praktycznie. Pierwsze wrażenie było dość negatywne - wszędzie ząbki, rozmazana grafika, słabsze tekstury. Frostbite i Xbox One się nie lubią, wiadomo, ale spodziewałem się, że będzie trochę lepiej. Na szczęście oczy szybko się oswoiły z tymi skazami i rozkoszowałem się gierką. A jest czym. Bieganie to nadal czysta frajda. Niby teoretycznie prosta mechanika, ale jak włączy się czasówkę i trzeba znaleźć dobrą trasę, a potem ją masterować, to robi się fajne wyzwanie. Miłym zaskoczeniem jest też zawartość bety - sporo misji głównych, kilka śmieciowych zadań, duży kawałek miasta do dyspozycji. Szacun dla DICE/EA. Czekam na pełniaka.

Odnośnik do komentarza

Spędziłem z betą cały wieczór praktycznie. Pierwsze wrażenie było dość negatywne - wszędzie ząbki, rozmazana grafika, słabsze tekstury. Frostbite i Xbox One się nie lubią, wiadomo, ale spodziewałem się, że będzie trochę lepiej. 

 

Wiadomo, ze na XOne bedzie tak wygladac. Star Warsy i Hardline tez bylo podobnie. Pamietaj, ze jest jeszcze jedna konsola i PC, jesli dla Ciebie to za malo ;)

 

 

Byly jakies zapisy do bety, czy rozsylaja randomowo do uzytkownikow ? 

Odnośnik do komentarza

Pograłem ok. godzinę w betę i jestem na tak. Poruszanie się jest świetne, dopracowano je niemal do perfekcji. Jest przyjemne, płynne i widowiskowe. Jedynie walka jest zdecydowanie za prosta względem oryginału. Sama nowa Faith mi się jakoś średnio podoba, taka bardziej emo niż oryginał. 

 

Gra działa w 60fps co daje świetne wrażenie aczkolwiek wydaje mi się, że przerywniki filmowe są już w 30fps. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem ponad godzinke na PS4, beta dość długa i końca nie było widać i już mi wystarczy.

Wynudziłem sie przeokropnie, cała beta to symulator biegania i skakania, czasami komuś morde sie obije. Nie grałem w poprzednią część, ale widać że gra osadzona jest w fajnym klimacie, coś ala "Ja Robot".

 

Mapa troche jak z Assasina, punkciki i linia gdzie iść, questy na mapie, menu upgreadu, umiejętności etc.

 

Graficznie wygląda jak zupełnie nowa jakość na tle innych multiplatform, pomimo 900p textury są bardzo ostre + świetne oświetlenie.  60fps wydaje sie bardzo stable, nie czuć żadnych dropów, widać że engine mocno daje rade. Minus taki, że jest bardzo sterylnie, zero brudu i jakoś tak zimno.

 

No ale podsumowując gameplay mnie zupełnie nie porwał, dla mnie jest mega nudno, nie biere :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie jak tak pograłem dłużej gdy już miałem dostępną całą mapę to też mnie zaczęła łapać nuda. Sandbox kompletnie nietrafiony, miasto jest puste i nudne. Aktywności również niezbyt przyciągające do konsoli. 

 

Generalnie zgadzam się z Fankiem jak nigdy, ale co do tekstur to większość jest ok, ale niektóre są ohydne jak np. płaszcz tego typa od gołębi, w sumie cały on wygląda jak z poprzedniej generacji albo i gorzej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...