Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem bete na XOne, cały singiel i powiem Wam, że ta nowa misja jest całkiem, całkiem ciekawym kawałkiem gameplayu. Bardzo przyjemna, fajna, mroczna momentami lokacja, długa dość, z fajnym pomysłem i mini bossem na końcu. Najgorsze, że wszystko zaliczyłem w 4h (2 misje, encountery i side-questa) i pusto. W 1sek. zorientowałem się, że to już tyle i nie ma nic więcej. Podszedłem do misji w szpitalu na hardzie ale byłem za słaby i padłem kilka razy więc wyłączyłem konsolę :D

 

DarkZone mnie średnio kręci, traktuje to na zasadzie dodatku i chciałbym porządnej kampanii, na co najmniej 10h i jestem w kropce. Misję wygladają ciekawie i jak będzie wystarczająca ilość to na pewno kupię The Division ale właśnie nic nie wiadomo w tej kwestii jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Ale zwykłe misje są tylko po to aby sie dofarmić na Zone, nabić lvl zebrać jakieś graty aby mieć przeżycie. W Zone kolejna farma lepszych iteamów i tak w koło macieju.

Po zrobieniu misji zostanie tylko Zone, tak wygląda zamysł gry.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ale zwykłe misje są tylko po to aby sie dofarmić na Zone, nabić lvl zebrać jakieś graty aby mieć przeżycie. W Zone kolejna farma lepszych iteamów i tak w koło macieju.

Po zrobieniu misji zostanie tylko Zone, tak wygląda zamysł gry.

Oo to chyba to nie jest jednak gra dla mnie a po cichu liczyłem na singla w miarę przyzwoitego. W DZ będą jakieś zadania czy tylko naparzanie ołowiem w siebie nawzajem i szukanie skrzyni z lootem?

Odnośnik do komentarza

Pograłem i ja.

Gra ma potencjał ale strasznie towszystko takie jakieś nijakie brak surviwalu,sztywne postacie,wszystko uproszczone dla każuali,powinni dodac szukanie żarcia wody fajnie by było jakby postac padła z głodu w środku NY. A i jeśli obszar z bety faktycznie stanowi 20-25% całej mapy bez dlc to chyba kogoś powaliło małe to i ciasn strasznie. Mam cichą nadzieje ze przy premierze dostaniemy choć cały Manhatan bo inaczej będzie słabo. 

 

Pierwsze wrażenie takie ze wracam do warframe a jak mnie zaswędzi 200zł to kupie sobie jakieś bzdety dla tenno a Division poczeka jednak z rok czy dwa na edycje ze wszystkimi dlc choć kusi mocno już teraz.

Odnośnik do komentarza
W zamkniętej becie jakoś to chodziło bardziej masywnie. 

 

Tzn ?

Jeśli chodzi o randomowe ekipy w Dark Zones to się da...do czasu jak Cię kolesie nie zastrzelą.Z kaprysu.

 

Jeżeli mechanika gry na to pozwala to czemu mieliby tego nie robić ? W Fallout Online życie też nie było lekkie z randomami robiących piekło żółtodziobom.
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę, gry oczywiście nie kupię. Ładnie toto wygląda, to fakt. Gunplay może być, jakieś perki, levele, zbieranie lootu, no wszystko super, ale po co. Jest tyle ciekawszych gierek, a od zbierania lootu mam Diablo 3 i BL2. No, ale mogło być gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ile ta gra ma bugów, wczoraj to już chyba do granicy absurdu, co 5 minut zdunek w śmiech, już prawie padł z tego powodu.

 

W Dark Zone z kolei kilku graczy już chyba mocno oszukiwało, normalna wymiana ognia, a jak już prawie ginął to teleporty jak w matriksie i nie dało się go zabić.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jak Wy gracie, na PC żadnych krytycznych bugów nie odnotowałem, co najwyżej jakieś bekowe typu animacja postaci zawiesiła się na zbieraniu lootu i postać lata na klęczkach. Sama gra całkiem spoko, podoba mi się idea dark zone, widać, że gra tam stawia na współprace, komunikacja głosowa jest obowiązkowa. Strzelanie jak najbardziej poprawne jak na grę tego typu, odrzut jest w porządku, nie da się siać cały czas celnymi seriami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...