Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Wiedzmin 3 ma pierwszenstwo zakupu przed The Order, ale... my god... ta gra wyglada nieziemsko.

 

Mam nadzieje, ze gra bedzie korytarzowa na poziomie Uncharted, gdzie droga do celu jest jedna, ale w tym "korytarzu" bedzie choc troche przestrzeni zeby sie przemieszczac z dopakowanymi skryptami i.... fabula na poziomie. Szczerze, to przy takiej grze, tym na co zapowiada sie The Order, licze, ze fabularnie gra zablysnie.

Odnośnik do komentarza

kurde fajna sprawa że pojawia sie nikola tesla, mój ulubiony naukowiec przez większość zapomniany ponieważ był tak bardzo oderwany od swoich czasów że poległ w biznesowej walce z edisonem który dziś jest każdemu znany, i jest znany jako prekursor elektryczności, gdy tymczasem większość pomysłów ukradł od Tesli. gdyby tesla potrafił przekuć swoje wynalazki w biznes i zyskać pieniądze na dalsze kombinowanie to steampunk mógłby stać się rzeczywistością

 

 

chociaż tak jak pare osób powyżej też mam lekkie obawy co do gameplayu, bo klimat gry, umiejscowienie i grafika są świetne, oby tylko strzelanie też sprawiało przyjemność

 

 

btw mimo że jakoś nie widać tego na filmikach to przypominam że twórcy obiecywali dużą obecność fizyki w grze, łącznie ze zniszczalnym otoczeniem odbywającym się za sprawą fizyki a nie skryptów

 

btw2 grafika i klimat są tak dobre że w wielu momentach ma się wrażenie oglądania CGI gdy tymczasem wszystko jest na silniku albo wręcz jest czystym gameplayem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ten tytuł był mi prawie obojętny (głównie przez strzelankę na sznurku), chociaż graficznie i światem przypadł do gustu. Teraz jak widzę motyw z Teslą, na bank w to zagram, tylko pewnie przez cenę, nie na premierze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wreszcie obejrzałem ten trailer i graficznie robi ogromne wrażenie. Widać różnicę pomiędzy czystym gameplayem, a cut-scenkami (coś jak w Uncharted), niemniej ten moment z katedrą - wooow.

 

Dalej jednak mam wrażenie, że to będzie za(pipi)iście zamknięty shooter z większą ilością przerywników niż faktycznego gameplayu. Ale klimat ma :)

Odnośnik do komentarza

Ręka kolesia po prawo :)

Biorąc pod uwagę, że takie rzeczy były już w Soldier of Fortune 2 z 2002 i FEAR z 2005, to jest sie czym jarać.

Ale generalnie liczyłem bardzo na jeden aspekt w tej grze. Fizykę otoczenia, która miała prezentować imponujący poziom. To było zapowiadane, tego nie ma i mam nadzieje, sie gracze rozliczą kłamstwa Sony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...