Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

@balon, nie musze analizować swojego tekstu. Tobie za to przydałyby się lekcje z czytania ze zrozumieniem.

ps: czyli hejterzy WD mogą oceniać grę na podstawie filmików, a ja nie :wallbash::mocking:

O WD pisałem w kontekście twojego twierdzenia, że posiadacze PS4 ślepo jarają się każdą nową grą.

 

No nieeeeeee naprawdę nie widzisz różnicy oceniania gry w oparciu o kilkudziesięcio minutowe streamy czy długaśne gameplaye wypożyczonych całych wersji z 1 min urywkiem?

 

Niech te zdanie będzie końcem tej dyskusji ok? Ja już nic nie odp. obiecuję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, niech tak będzie, nasz mini spór ogłaszam za zamknięty ^^. Choć nadal uważam, ze każdy ma prawo oceniać co chce i jak chce. Nie każdy natomiast musi się z tym zgadzać. Ale właśnie po to są forumki, żeby prowadzić takie czy inne rozmowy. Jednocześnie mam nadzieje, że The Order pokaże klasę i zaskoczy nas  miodną rozgrywką w ciekawym świecie z niebanalnymi postaciami na czele. No ale na to jeszcze poczekamy, bo rzeczywiście na podstawie tak krótkiego materiału można odnieść mylne wrażenie. Pozdro ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś uważa The Order 1886 za g**no - ma do tego prawo

 

Po krótkim, bo minutowym fragmencie rozgrywki z The Order 1886 (PS4), Ready at Dawn otrzymało masę pozytywnych opinii, jak i również poznali smak fali krytyki. Andrea Pessino pozytywnie wypowiada się o obu formach komentarzy i nie zniechęca się jeśli ktoś ma negatywne zdanie o jego produkcji.

 

Po przejrzeniu forum dyskusyjnych, portali i twittera, postanowił się wypowiedzieć:

 

Gwoli wyjaśnienia - nie piszę tego by zaburzać dyskusję lub wpływać na czyjeś zdanie. Jeśli ktoś myśli, że nasza gra to rzadkie g**no - nie mam nic przeciwko. Oczywiście inne opinie nas cieszą i jest nam przykro, że nie zdołaliśmy kogoś zainteresować naszą produkcją, ale nie jesteśmy źli, obrażeni lub pogniewani. Opinia to opinia - a mówimy tutaj o branży rozrywkowej - nie jest to sprawa życia lub śmierci.

Robimy to co potrafimy najlepiej i sporo osób to lubie, ale głupotą byłoby myślenie, że każdy będzie tak miał. Przy dzisiejszych kosztach i mniejszych szansach na stworzenie czegoś unikalnego, ważne jest by projekty miały charakter i zmuszały do wyboru. Niektórym te decyzje się spodobają, inni będą bez zdania, a pozostali będą je nienawidzić - i to całkowicie zrozumiałe.

 

Zdrowe podejście do tematu, jednak ciekaw jestem jak będzie wyglądała sprawa ze sprzedażą ich gry, kiedy ta trafi już na półki sklepowe. Oby grywalność dorównała grafice.

Źródło: Dualshockers.com

http://www.pssite.com/news-33316-jesli_ktos_uwaza_the_order_1886_za_g__no___ma_do_tego_prawo.html

Odnośnik do komentarza

Ja bym się wstrzymał do e3. Jeśli na kolejnym materiale znowu będzie to samo = będzie można domniemywać, że korytarzowy pifpaf. Jednak póki co, jeszcze nic nie wiemy na pewno. Wiele razy grałem w gry, które na trailerach nie oddawały np. rozbudowania i w ogólnie budowy/założeń/prowadzenia gry i mnożna było je mylnie zaszufladkować.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, niech se produkują do woli, tylko najsam.wpierw niech nie podniecają wrzucanymi filmikami i innymi bzdurami 5 lat przed premierą w dodatku ze stacji Silicon Graphics.
Najdłużej trwająca poprzednia generacja a ONI nie potrafią się przygotować. Sorry ale tak sobie mogą przekładać do 2016 z magicznym: 

"poprawiamy jakość końcową produktu". Poza tym trzeba być naiwniakiem wierząc, ze nie będzie bugów, glitchy.

To kwestia w 90% marketingu a w 10% techinkaliów.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

The Order na początku 2015 już oficjalnie - http://blog.eu.playstation.com/2014/05/27/new-order-1886-video-behind-scenes-ready-dawn/

 

As we look to bring this experience to the players, we have decided to spend some extra time to deliver on the promise we made when we first introduced the game. As such, you can expect The Order: 1886 to come exclusively to the PlayStation 4 in early 2015.

 

 

Na pocieszenie... oficjalna okładka:

 

Untitled-2(1).jpg

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...