Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada to kosmicznie dobrze ale wiemy to juz od pierwszego pokazu, co ciekawe mignely mi fragmenty z gameplayem w jakis juz racjonalnych korytarzach - oby to jednak bylo najwieksze zaskoczenie pierwszej polowy 2015 i nie wyszlo z tego kupsko - ten klimat i stylistyka sa po prostu miazdzace

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja się pytam, dlaczego nie ma multiplayera w tej grze :/

A musi być w każdej gierce ? robią tytuł pod singla i tyle takie ma założenia ten tytuł i tego się trzymają.Już mi się rzygać chce od tego stękania o multi przy każdej gierce mimo że potem wychodzą potworki typu multi TR  ;)

Będą chcieli zrobić multi to pewnie zrobią przy sequelu ale tu raczej bym się spodziewał dodanie co-opa aniżeli tradycyjnego multi.

Odnośnik do komentarza

@Karas

W takim wypadku gra powinna pozwolić na min. 17h kampanii. Nawet bez pvp - który wrzucony na siłę, mógłby być przecież crapem, dedykowany tryb co-op dla choć dwóch graczy byłby doskonałą rekompensatą. Ta gra płaci gameplayowo wysoką cenę za to jak wygląda. Tak samo jak Ryse.

 

@Fanek

A nie lepiej poczekać na opinie graczy i recenzje?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

nobodylikeyou - gdyby sie dało kupiłbym i jutro :)

przy tym tytule jakoś nie chce mi sie specjalnie czekać na recenzje

 

Bartoszku - jak masz pisać takie posty, aby pisać, nie związane zupełnie z tematem to nic nie pisz, to nie CW

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

A musi być w każdej gierce ? robią tytuł pod singla i tyle takie ma założenia ten tytuł i tego się trzymają.Już mi się rzygać chce od tego stękania o multi przy każdej gierce mimo że potem wychodzą potworki typu multi TR  ;)

 

Będą chcieli zrobić multi to pewnie zrobią przy sequelu ale tu raczej bym się spodziewał dodanie co-opa aniżeli tradycyjnego multi.

 

Nie, nie musi być w każdej gierce, i nikt nie stęka i za często nie widzę tego stękania ;), ale już było parę razy tutaj wspominane że ta gra się prosi o tryb multiplayer albo chociaż co-op o którym wspomniałeś. Co do TR to się zgodzę że tam był na siłę wciśnięty tak samo jak do MP3. Ten tytuł na premierę powinien kosztować tyle co remaster Metro a w cenie 60$ powinien być season pass na wszystkie przyszłe dlc (jeżeli w ogóle takowe będą), bo śmiem wątpić że gra starczy na dłużej niż 10-12 godzin ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Właśnie z powodu braku multi wiem, że to będzie zacny tytuł. W 100% skupili się na tworzeniu dobrej gry w singlu i oczekuje, że gra wciągnie mnie na długie godziny :) Po obejrzeniu ostatniego trailera, klimat wylewa się z tej produkcji.

 

 

Ten tytuł na premierę powinien kosztować tyle co remaster Metro a w cenie 60$ powinien być season pass na wszystkie przyszłe dlc (jeżeli w ogóle takowe będą), bo śmiem wątpić że gra starczy na dłużej niż 10-12 godzin ;)

Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego? Bo nie ma multi?

 

Co za bullshit. To, ze gra jest singlowa nie umniejsza jej wartosci w zaden sposob. Kiedys gry byly tylko i wylacznie singlowe. Bardzo mozliwe, ze gra jest dluga, a obcowanie z singlem byc tak samo dlugie jak np w przypadku TLoU, czego nie wykluczam (mowie tu o kolejnych przejsciach, znajdzkach i ogolnym maksowaniu.). The Last of Us gdyby nie mialo multi to jego wartosc bylaby taka sama.

 

Ratchety nie maja multi i co, maja kosztowac na premiere mniej od gier, ktore je maja?

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...