Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

 

Jaram się designem i osadzeniem gry, jak dowalą takie smaczki jak Tesla, czy Kubę Rozpruwacza, to kupuję dla tej gry konsolę. 

Kiedyś pojawiły się informacje, że właśnie można się spodziewać prawdziwych postaci z tamtego okresu, więc niewykluczone, że taki Rozpruwacz pojawi się w grze.

 

Ogólnie dobra beka z ostatnich postów, widzieli 15 sekund gameplayu i już wiadomo, samograj, qte, wąskie korytarzyki, jak bym słyszał formułowych "znafców"

 

Sedno problemu - zamiast walnąć porządnym gameplayem to same urywki które nie wiele mówią. Tak to by ludzie wiedzieli na czym stoją.

Nie trzeba być forumowym znafcą by tak stwierdzić.

 

Zgoda, grafika wgniata w fotel, klimat jest a co z resztą ? 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Ludzie już dawno zapomnieli o co chodziło kiedyś w grach. Byle zayebać ładną grafikę w mniej przerobionej epoce i już sranie po nogach, jaki powiew swieżości, a to wszystko kalki w nowych okolicznościach przyrody. Samego grania coraz mniej. Kiedyś śmialiśmy się (my konsolowcy) z piececiarzy, że spuszczają się nad zayebistością gier przez pryzmat tego jak owe gry wyglądały, a my hardkorowcy i margines spijaliśmy miód w może brzydszych ale za to głębszych, innowacyjnych i oryginalnych grach. Teraz to już jest jedna komercyjna papka, te wszystkie tytuły AAA z ocenami 10/10, reklamami w tv, nic tylko pawia uwolnić.

Ja bym temu panu medal dał albo wódki nalał.

Co śmieszniejsze w tej chwili świeże podejście i chęć wprowadzenia jakiejkolwiek innowacji wykazują jedynie niezależni twórcy którzy wydają na PC i ewentualnie portują na konsole w razie sukcesu gry huehuehue.

Odnośnik do komentarza

Tak bawcie się w Ubisoft pokazie 90% gry w trailerach.Po tlou tez beka była,że Yeti jara się uncharted z grzybami,z (pipi)owym strzelaniem,a no i gra dla pedofilów.Po premierze,nagle avararki z tlou eksajt omg omg i pocieszanie się xbotow,ze po paru latach wyszła jedyna dobra gra.Z tym będzie to samo,Beka z klapkow cały 2k14 czekali na dobrą grę.

Odnośnik do komentarza

Sami nie wiecie czego chcecie forumowe gwiazdki , a bioshock infinite nie jest liniowe a nasz diament the last of us nie jest , mimo wszystko tam też z punktu a do b trzeba dotrzeć . The order wygląda kozacko a że system strzelania jak z girsów czy uncharted to tylko na plus, gra śmiga w full hd i 30 klatkach ( u konkurencji problemem jest osiągniecie 1080p ) bedzie miód czy twórcy tej gry stworzyli kiedyś crapa ? maja swój pomysł na gre w starym klimatycznym mglistym londynie i za to kolejny mega plus chyba że ktoś woli laserki blasterki z kosmosu.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a gadcie tak jakby to pierwszy twórca pokazał coś podobnego takimi urywkami, nagle wielki lament jak to gry się zmieniły. Butcher niedawno  napisał w PE, że kiedyś gry nie były lepsze, były INNE. Jeśli gra jest dobra to każdy odnajdzie w niej  masę funu. Najpierw narzekają na rozdziałkę, paski czy framerate,a później "o trafiłeś w samo sedno ziomek!" To już nie te czasy co kiedys!" No ja yebie xD Rozdwojenie jaźni.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O (pipi)a gadcie tak jakby to pierwszy twórca pokazał coś podobnego takimi urywkami, nagle wielki lament jak to gry się zmieniły. Butcher niedawno  napisał w PE, że kiedyś gry nie były lepsze, były INNE. Jeśli gra jest dobra to każdy odnajdzie w niej  masę funu. Najpierw narzekają na rozdziałkę, paski czy framerate,a później "o trafiłeś w samo sedno ziomek!" To już nie te czasy co kiedys!" No ja yebie xD Rozdwojenie jaźni.

 

Byly lepsze, Butcher sie nie zna.

Odnośnik do komentarza

Z-a-j-e-b-i-o-z-a. Właśnie na to czekałem (odpowiednik gearsów w klimacie steampunkowo-wiktoriańskiej). Za(pipi)isty klimat. Szkoda mi tylko co-opa. Taka gierka powinna go mieć. Liczę jednak na dobrą kampanie i odpowiednik hordy w multi.

 

xD

Od jak dawna o tym marzyles?

Odnośnik do komentarza

 

Z-a-j-e-b-i-o-z-a. Właśnie na to czekałem (odpowiednik gearsów w klimacie steampunkowo-wiktoriańskiej). Za(pipi)isty klimat. Szkoda mi tylko co-opa. Taka gierka powinna go mieć. Liczę jednak na dobrą kampanie i odpowiednik hordy w multi.

 

xD

Od jak dawna o tym marzyles?

 

Od kilkunastu lat, mówił mi kiedyś jak grałem z nim w Red Dragona.
Odnośnik do komentarza

Hehe klasyczny xbot. Nie ma multi, nie ma coopa, żaden spasły gimbus ńie będzie krzyczał do słuchaweczki, czyli maks 7/10 kolejny beka ex.

 

A terez bujać wora do CW z tym bólem dupy, hejtem i recenzjami po 15 sek gameplayu, a Mendrka proszę :) o wy.je.ba ie tych gównianych postów i pozostawienie jakiś sensownych ifnormacji o tej grze. THX

Odnośnik do komentarza

 

 

Z-a-j-e-b-i-o-z-a. Właśnie na to czekałem (odpowiednik gearsów w klimacie steampunkowo-wiktoriańskiej). Za(pipi)isty klimat. Szkoda mi tylko co-opa. Taka gierka powinna go mieć. Liczę jednak na dobrą kampanie i odpowiednik hordy w multi.

 

xD

Od jak dawna o tym marzyles?

 

Od kilkunastu lat, mówił mi kiedyś jak grałem z nim w Red Dragona.

 

Haha Red Dragon. Gdzie graliśmy razem?

Odnośnik do komentarza

Po prezentacji gameplayu zaczęli udzielać się tutaj niemal tylko Ci, którzy PS4 nawet nie mają. Oni wiedzą najlepiej przecież...

Poza tym oczywiście nie można mieć swojego zdania i gra nie może się podobać, bo wyskoczy kilku takich xbotów i zaczną najeżdżać jaka to gra jest do dupy i nie masz gustu.

 

Rany, czasami mam wrażenie, że niektórzy tutaj już dawno przestali interesować się grami i jarać nimi w ogóle. A nie - nowe Halo, Gearsy i Forza GOTY, zapomniałem.

Odnośnik do komentarza

Po prezentacji gameplayu zaczęli udzielać się tutaj niemal tylko Ci, którzy PS4 nawet nie mają. Oni wiedzą najlepiej przecież...

Poza tym oczywiście nie można mieć swojego zdania i gra nie może się podobać, bo wyskoczy kilku takich xbotów i zaczną najeżdżać jaka to gra jest do dupy i nie masz gustu.

 

Rany, czasami mam wrażenie, że niektórzy tutaj już dawno przestali interesować się grami i jarać nimi w ogóle. A nie - nowe Halo, Gearsy i Forza GOTY, zapomniałem.

Geez czemu ty zawsze widzisz atak xbotow ? Prześladują cię chyba co ? Nie można mieć własnego zdania a ty właśnie starasz się narzucać komuś własne, że wszystkim musi się wszystko podobac oraz dlaczegoooo juz nikt nie jara się grami. Nie wiem moze dlatego, że gdy w planach jest kolejny bardziej film niz gra to ludzie mają prawo być wkur.wieni na to bo nie po to kupują konsole, żeby oglądać cutscenki i qte festy. Jakby mało było tego w grach o tellatale, QD czy cinematic experience w Uncharted albo Call of Duty. Moze wreszcie ludzie chcą pograć w gry a nie tylko oglądac zaje.bistość wylewajaca się z ekranu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...