Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, toz to wyglada jak CGI. Boje sie pomyslec jak bedzie wygladac na PS4 Uncharted albo TLoU 2. Brawa dla Ready at Dawn!

 

Gameplayowo jakie Gearsy Xymek? Kazda gra ktora ma cover system musi byc od razu nazywana Gearsami? Pod wzgledem gameplayu to wyglada jak kalka TLoU.

 

Graficznie zapowiada sie najlepsza gra tej generacji, gameplayowo powtorka z TLoU. Jezeli bedzie taki klimat przez caly czas i swietna fabula to dla The Order trzeba bedzie miec juz PS4.

No Ja widzę zwykły cover shooter których do wyrzygania miałem na poprzedniej generacji. Sory ale od twórców gier na nowe konsole wymagam troche wiecej niż tylko wyczesanej oprawy i powielania tego co już było.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się drugi raz pisać co o tym myślę więc skopiuje to co napisałem na portalu.

 

Klimatu tej grze się nie da odmówić. Graficznie jest ok szczególnie jeśli chodzi o postacie. Tekstury ścian może nie są jakieś ładne ale wszystko jest sprytnie ukryte przez tą mgłę. Bardzo fajnie wygląda za to oświetlenie.
Gameplayowo tak jak się spodziewałem. Kolejny shooter tpp z kamerą z nad ramienia i cover systemem z GoW. Niektórzy pewnie uznają to na plus, mi się już powoli zaczyna tym odbijać.
No i nie da się nie zwrócić uwagi na te pasy które wg mnie są zupełnie nietrafionym i wręcz durnym pomysłem.

 

Powerem tej gry i tak będzie pewnie klimat i fabuła a nie grafika. Jest dobrze wg mnie ale przez te pasy jakieś OCD mi się aż włącza i mam ochotę zmienić aspect ratio filmiku :D

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Zwiastun klimatyczny, ale oczekiwałem czegoś lepszego po samym trailerze. Niemniej urywki gameplayu prezentują się dla mnie oszałamiająco nie tylko ze względu na grafikę, ale też fantastyczny klimat i dodatkowo ta walka wręcz... Świetnie, można wybrać w jaki sposób dobić przeciwnika, rewelacyjne ujęcie.

 

The Order 1886 wkręciło mnie kompozycją steampunku i Epoki Wiktoriańskiej, dlatego liczę mocno na to, że gra niejednokrotnie pokaże pazurki i udowodni, że to ambitny i cholernie grywalny projekt. Póki co nic nie zapowiada, zeby miało być inaczej. Nakręcony jestem niesamowicie.

 

Szkoda tego trailera kurcze, ledwo końcówka jest jako tako, a to pieprzenie całe przeplatane z jakimiś gównianymi bohomazami mogli sobie darować i wrzucić urywki gameplaya.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

aleco to ma byc? hindus (pipi)io 5 minut ze jeden gracz bedzie mial wzwód bo w qte zabil typa inaczej niż drugi? to ma byc to wow? dodatkowo w  tle leca ciagle t same w kolko powtarzane gameplaye, nie na to czekalem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko dla mnie to wygląda jakoś biednie? Niby grafika wszystko ok, ale jakoś te strzelanie, te ruchy takie drętwe - nie wiem niby to dopiero urywek gameplayu, gdzie jakis turas gada co chwile o jakichs bezsensownych rzeczach. Poczekamy, zobaczymy - narazie podchodze chłodno do tej produkcji :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Mając tak dobra gre w  zanadrzu RAD pokazuje nam zbitki nudnych urywek powtarzanych   w kolko, tak sie teraz sprzedaje gre? ja pie,rdole, czekam na rozumiem normalny gameplay, bo to wyglada jak smierc w  wenecji. Jak mozna tak spie,rdolic reveala?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...