Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo to juz tylko w cw będzie można pisać bo wszędzie spisek xbotow na exy na konsole sony :teehee: Żeby nie było to sam czekałem mocno na ten gameplay bo setting mnie bierze, ale wypowiedź twórcy że omg będzie można jedną qte przejść na dwa sposoby jest komiczny. Graficznie robi robotę, tak samo design.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Hehe klasyczny xbot. Nie ma multi, nie ma coopa, żaden spasły gimbus ńie będzie krzyczał do słuchaweczki, czyli maks 7/10 kolejny beka ex.

 

A terez bujać wora do CW z tym bólem dupy, hejtem i recenzjami po 15 sek gameplayu, a Mendrka proszę :) o wy.je.ba ie tych gównianych postów i pozostawienie jakiś sensownych ifnormacji o tej grze. THX

Robaczku przestań obrażać, bo jedyny ból dupy jak narazie masz ty

 

Mój post skierowany jest do kolegi któremu marzy sie odpowiednik hordy w multi w The Order 1886

 

Ja na 99% sprawdze Ordera tylko obawiam sie że jedyny co zobaczymy w grze to ciemne zaułki, magazyny, kanały itd mam nadzieje że sie mylę i bedą ciekawsze lokacje i chciałbym akcje za dnia a nie tylko jak jest ciemno

Odnośnik do komentarza

Nie no - najlepszy jest Czezky. teraz hejtuje, a pewnie jak kupi PS4, będzie w co 2 statusie pisal GOTY!

Nie czaje co wam przeszkadza wstawki QTE. Interakcje zamiast filmikow to zawsze swietny pomysl, pokazali 15sec korytarza i oczywiście już wszyscy wiedza, ze od początku gry do końca będzie TYLKO KORYTARZ.

Jakos w Gearsach, Uncharted, TLOU także były mniejsze/większe korytarzyki, w grze od początku do końca jesteśmy prowadzeni za raczke, a nie przeszkadzalo to by były najlepszymi grami na poprzedniej generacji...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Hehe klasyczny xbot. Nie ma multi, nie ma coopa, żaden spasły gimbus ńie będzie krzyczał do słuchaweczki, czyli maks 7/10 kolejny beka ex.

 

A terez bujać wora do CW z tym bólem dupy, hejtem i recenzjami po 15 sek gameplayu, a Mendrka proszę :) o wy.je.ba ie tych gównianych postów i pozostawienie jakiś sensownych ifnormacji o tej grze. THX

Robaczku przestań obrażać, bo jedyny ból dupy jak narazie masz ty

 

Mój post skierowany jest do kolegi któremu marzy sie odpowiednik hordy w multi w The Order 1886

 

Ja na 99% sprawdze Ordera tylko obawiam sie że jedyny co zobaczymy w grze to ciemne zaułki, magazyny, kanały itd mam nadzieje że sie mylę i bedą ciekawsze lokacje i chciałbym akcje za dnia a nie tylko jak jest ciemno

 

 

Staram się nie obrażać userów forum, więc proszę o rozwinięcie czym Ciebie obraziłem ? Bo chyba nie określeniem Xbot jak w grze 10) % singlowej piszesz coś o multi, dodatkowo popatrzyłem na twoją sygnaturę.

 

Ja bólu dupy nie mam bo nie skupiam się do jednej konsoli i dziś odpalam nowe Donkey Kong na U robaczku (zapominając w ogóle o Orderze), a ty dalej tasuj się do wspaniałych doświadczeń masowych dostępnych tylko na konsoli MS!

 

p.s. jak brakuje Tobie też C(K)oopa to polecam

 

 

kupić sobie jakieś Mario i zabić takiego złego, zielonego smoka, będzie Koopa

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie no - najlepszy jest Czezky. teraz hejtuje, a pewnie jak kupi PS4, będzie w co 2 statusie pisal GOTY!

Nie czaje co wam przeszkadza wstawki QTE. Interakcje zamiast filmikow to zawsze swietny pomysl, pokazali 15sec korytarza i oczywiście już wszyscy wiedza, ze od początku gry do końca będzie TYLKO KORYTARZ.

Jakos w Gearsach, Uncharted, TLOU także były mniejsze/większe korytarzyki, w grze od początku do końca jesteśmy prowadzeni za raczke, a nie przeszkadzalo to by były najlepszymi grami na poprzedniej generacji...

 Najlepsze to sa xboty, nickami nie bede rzucal, ale tutaj narzekaja ze qte, ze tylko grafika, ciasne lokacje, a w CW pisza jakie to Ryse dobre.
Odnośnik do komentarza

Luzik, tylko niektórzy nie potrafią zrozumieć tego że ktoś czuje sie zawiedziony prezentacja, miał być pokaz gameplayu to chyba jasne że każdy oczekiwał czegoś wielkiego, a oni pokazali qte i ciasne lokacje wiec odrazu nasuwa sie pytanie, czemu takimi fragmentami reklamują gre i czy przypadkiem cała produkcja tak nie bedzie wyglądać.

Nie wiem, nie znam sie, pracuje w innej branży niż gierkowa ale gdybym robił gre w XIX Londynie i robiłbym pierwszy trailer to pokazalbym jak ten Londyn wyglada, jakas nie wiem walka np na trafalgar square czy coś innego co by zmiotło publikę, a tak mamy bdb wyglądającą gre w której jest qte, cover system i strzelanie

 

Tak jak juz pisałem na 99% sprawdze The Order 1886 i jestem przekonany że będę sie dobrze bawił po tym jak pozytywnie Ryse mnie zaskoczył.

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ci co mają wiedzieć wiedzą ;)

dzięki ci za wyjaśnienie, nie jestem godzien pięt ci całować, bo nie wiem ...  :shok:

 

milekp - byc na forum i nie znac tematu Console Wars ^^

http://www.psxextreme.info/forum/212-graczpospolita/

 

dziękuję za wyjaśnienie - już naprawiam swe niedopatrzenie, chociaż wojenki pomiędzy konsolami nigdy mnie nie podniecały ... 

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

 

 

milekp - byc na forum i nie znac tematu Console Wars ^^

http://www.psxextreme.info/forum/212-graczpospolita/

 

dziękuję za wyjaśnienie - już naprawiam swe niedopatrzenie, chociaż wojenki pomiędzy konsolami nigdy mnie nie podniecały ... 

 

 

No to żałuj, bo kiedyś była tylko www Console Wars i do tego zostało dobudowane te forum, reszta tematów itp.

Odnośnik do komentarza

Podobno w grze ma byc sporo otwartych przestrzeni, a nie korytarze po korytarzu. Np taka miejscówka ma się znalezc w grze:

 

The-Order-2.jpg

 

Na E3 mają pokazac o wiele wiecej aspektów gry, plus dokładniej zademonstrowac zniszczalnosc otoczenia i jak to wpływa na gameplay.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Pokaz nie był publiczny, wszystkie nagrania z rozgrywki, które wypłynęły, były przygotowane tylko dla dziennikarzy (śliśle określonej grupy) i to co widzimy w sieci to elementy nagrane kamerami, aparatami, to nie jest direct video. Oficjalny i publiczny jest jedynie nowy trailer.

 

Natomiast dziennikarze widzieli 40 minut, my z tego zobaczyliśmy raptem dwie. Nie ujawniono większości z tego, co widzieli, bo pewno ograniczają ich umowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...