Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

gdzie ten wysyp informacji na temat ordedru 188886 ? dalej mam beke z tych pasów, na 32 calowym TV zostaje mi ile ? 20 cali gry ? beka z kolesi co mają monitory 20 cali hehehe

beka jak wyjdzie na vite, gra dla robocopa

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Poluzujcie porty. ;)

 

Czekalismy na takie gry na PS4, no ale dzieki takip typom jak Pavlis z dolnego slaska sie (pipi)a nie doczekamy, bo lykaja te crapy jak niemki sperme.

 

Pokaż mi, gdzie ja napisałem, że jestem zadowolony z tego, że gra nie wnosi nic do gatunku. Jeżeli nie potrafisz mi tego pokazać w tekście, to znaczy, że nie umiesz racjonalnie myśleć i wyciągasz błędne logicznie wnioski. Żal chłopie, żal, intelektualny brodzik.

 

Stwierdziłem fakt, że branży od kilku lat nic się nie zmieniło i The Order nie jest jakąś jaskółką, która wiosnę uczyni. Ale fakt, że The Order nie wnosi nic do gatunku, kompletnie nie wyróżnia jej negatywnie w zestawieniu z innymi grami i wcale nie musi to oznaczać, że będzie to słaba produkcja.

 

Xymek: Oczywiście nie jest to powód, aby wszystko równać w dół. Martwi mnie, w jakim kierunku branża podąża, ale dajmy tej generacji jakiś kredyt zaufania. Gracze kupią to samo raz, dwa razy, ale za trzecim razem zaczną się zastanawiać, że coś tutaj nie gra. 

 

Też bym sobie życzył, żeby każda nowa gra wprowadzała coś nowego. problem w tym, że od kilku lat żadna gra nie zdefiniowała danego gatunku w nowy sposób, i jeżeli dopiero przy The Order, świta wam w głowie, że coś jest nie tak, to współczuję, bo to o te kilka lat za późno. ;) 

Edytowane przez Pavlis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Też bym sobie życzył, żeby każda nowa gra wprowadzała coś nowego. problem w tym, że od kilku lat żadna gra nie zdefiniowała danego gatunku w nowy sposób, i jeżeli dopiero przy The Order, świta wam w głowie, że coś jest nie tak, to współczuję, bo to o te kilka lat za późno. ;)

 

Zdefiniowala.

Niestety nie znasz sie na grach, nie wychodzisz poza AAA, wiec fail.

 

Jesli ja mam sie nauczyc czytac ze zrozumieniem, to ty sie najpierw naucz pisac ze zrozumieniem, ty GBS.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

COD'a ludzie kupują z roku na rok także myślę, że 2-3 razy to za mało. 

 

Co do samej gry, potwierdzam słowa Magika szału brak, póki co, raczej spodziewałem się większej bomby. 

 

 

Jest bomba! Wracamy do korzeni najlepszych gier ever. Korytarze jak w Crash Bandicoot! QTE jak w Shenmue!

JARAM SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ludzie już dawno zapomnieli o co chodziło kiedyś w grach. Byle zayebać ładną grafikę w mniej przerobionej epoce i już sranie po nogach, jaki powiew swieżości, a to wszystko kalki w nowych okolicznościach przyrody. Samego grania coraz mniej. Kiedyś śmialiśmy się (my konsolowcy) z piececiarzy, że spuszczają się nad zayebistością gier przez pryzmat tego jak owe gry wyglądały, a my hardkorowcy i margines spijaliśmy miód w może brzydszych ale za to głębszych, innowacyjnych i oryginalnych grach. Teraz to już jest jedna komercyjna papka, te wszystkie tytuły AAA z ocenami 10/10, reklamami w tv, nic tylko pawia uwolnić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ludzie już dawno zapomnieli o co chodziło kiedyś w grach. Byle zayebać ładną grafikę w mniej przerobionej epoce i już sranie po nogach, jaki powiew swieżości, a to wszystko kalki w nowych okolicznościach przyrody. Samego grania coraz mniej. Kiedyś śmialiśmy się (my konsolowcy) z piececiarzy, że spuszczają się nad zayebistością gier przez pryzmat tego jak owe gry wyglądały, a my hardkorowcy i margines spijaliśmy miód w może brzydszych ale za to głębszych, innowacyjnych i oryginalnych grach. Teraz to już jest jedna komercyjna papka, te wszystkie tytuły AAA z ocenami 10/10, reklamami w tv, nic tylko pawia uwlonić.

 

Sama prawda, esensja tego, o co w tym całym hejcie chodzi. Pięknie napisane.

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie już dawno zapomnieli o co chodziło kiedyś w grach. Byle zayebać ładną grafikę w mniej przerobionej epoce i już sranie po nogach, jaki powiew swieżości, a to wszystko kalki w nowych okolicznościach przyrody. Samego grania coraz mniej. Kiedyś śmialiśmy się (my konsolowcy) z piececiarzy, że spuszczają się nad zayebistością gier przez pryzmat tego jak owe gry wyglądały, a my hardkorowcy i margines spijaliśmy miód w może brzydszych ale za to głębszych, innowacyjnych i oryginalnych grach. Teraz to już jest jedna komercyjna papka, te wszystkie tytuły AAA z ocenami 10/10, reklamami w tv, nic tylko pawia uwlonić.

 

Sama prawda, esensja tego, o co w tym całym hejcie chodzi. Pięknie napisane.

 

 

A jakoś Uncharted Ci się strasznie podobało? :P

Odnośnik do komentarza

Mało to marudziłem już na Uncharted, mało napisałem, co było w niej złego? Gdzie w ogóle Uncharted, 2007 rok i PS3 a The Order na PS4 w 2014? Figaro, plz. Na dodatek Uncharted było, well... pierwszym Uncharted. Jedno Uncharted to jeszcze nie był problem.

Odnośnik do komentarza

Po prostu poczekajmy na wiecej gameplayu, co? Zrobili błąd pokazując takie urywki gameplayu, zamiast jednego ciągłego filmiku z normalnym dźwiękiem. Teraz ludzie słusznie mają mieszane uczucia.

 

Niemniej nie wiem czego się spodziewaliście? RaD nawet zanim ujawnili The Ordera, jeszcze w 2012 roku mówili, że ich nowy projekt wzoruje się zasadach z Uncharteda. To jest przygodowy shooter z elementami horroru i tyle. Ma byc rollercoaster, strzelanie, śledztwa, eksploracja (taka raczej w stylu Uncharteda w spokojniejszych momentach) i nikt nigdy nie zapowiadał rewolucji gatunku. Ma byc to rzemeślnicza przygoda z zayebistą fizyką soft body (która w sumie dodaje coś do gameplayu, prawda?) i tyle.

 

Z TLOU była podobna beka, że to tylko Uncharted z zombiakami, pamietacie?

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie już dawno zapomnieli o co chodziło kiedyś w grach. Byle zayebać ładną grafikę w mniej przerobionej epoce i już sranie po nogach, jaki powiew swieżości, a to wszystko kalki w nowych okolicznościach przyrody. Samego grania coraz mniej. Kiedyś śmialiśmy się (my konsolowcy) z piececiarzy, że spuszczają się nad zayebistością gier przez pryzmat tego jak owe gry wyglądały, a my hardkorowcy i margines spijaliśmy miód w może brzydszych ale za to głębszych, innowacyjnych i oryginalnych grach. Teraz to już jest jedna komercyjna papka, te wszystkie tytuły AAA z ocenami 10/10, reklamami w tv, nic tylko pawia uwolnić.

 

 

Pięknie to pasi do ludzi którzy mimo średniej grafy w TF wiedzą, że to nie oto tu chodzi i grzeją się tym tytułem bo da się wyczuć powiew świeżości, a Ci którzy to hejtują no cóż ich problem widocznie zapomnieli na czym to polega i wolą się grzać super grafą i 1080p jak by tu qrva było najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Jaram się designem i osadzeniem gry, jak dowalą takie smaczki jak Tesla, czy Kubę Rozpruwacza, to kupuję dla tej gry konsolę. 

Kiedyś pojawiły się informacje, że właśnie można się spodziewać prawdziwych postaci z tamtego okresu, więc niewykluczone, że taki Rozpruwacz pojawi się w grze.

 

Ogólnie dobra beka z ostatnich postów, widzieli 15 sekund gameplayu i już wiadomo, samograj, qte, wąskie korytarzyki, jak bym słyszał formułowych "znafców" po pierwszym pokazie TLoU (Uncharted z zombie, samograj na 8 godzin). W sumie śmiesznie jest. :)

 

ywjtku.gif

Kliknijcie aby powiększyć, to się nazywa nowa generacja. :ninja:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...