Jump to content

Sign in to follow this  
Pryxfus

Mad Max

Recommended Posts

Kurde, w sumie oprócz MGSV i Fallout 4 to jedyny tytuł, który w tym roku w jakimś tam stopniu mnie interesuje (najwyraźniej wraz z wejściem w "nową generację" przeszło mi kupowanie wszystkiego jak leci). Strasznie mnie ten klimat jara, ale chyba poczekam do recenzji - Avalanche nie mają u mnie aż tak dużego kredytu zaufania.

kolejny długi gameplay, jestem ciągle na TAK

• Upvote 3

Byłem na tak ale dziś mam dzień składania pre orderów i obejrzałem sobie troszkę materiałów ... Chyba poczekam na just cause 3 w grudniu. Nie przekonuje mnie ten mad max tak jak jeszcze kilka miesięcy temu.  Chciałbym się mylić i oby to było takie samo pozytywne zaskoczenie jak shadow of mordor rok temu.

Gra ma bardzo fajny wstęp ze świetną muzyką na gitarze akustycznej. Z ciekawostek, to skaczemy L2 jak w Dying Light i mamy tryb nagrywania. Można w grze kręcić filmy i robić zdjęcia a w dodatku może to robić ktoś inny na drugim padzie.

4vHI2wT.jpg

Mapa:

Edited by Emtebe

Za(pipi)iście mi się ta gra podoba, nie wiem czy wpływ na to ma nie granie przeze mnie w jakieś Batmany czy Mordory do których gra jest porównywana. Jeżdżenie po pustkowiach i ataki na konwoje :banderas:

Na razie dotarłem lekko w drugi obszar, postaram się napisać coś więcej po dłuższym graniu. 

Za(pipi)iście mi się ta gra podoba, nie wiem czy wpływ na to ma nie granie przeze mnie w jakieś Batmany czy Mordory do których gra jest porównywana.

To ja podziekuje, za duzo sie nagralem ostatniego batmana a mordora nie dalem rady skonczyc.

gra mi przyjdzie we wtorek, nie chce być kurtyzaną :P ale zapytam jak strona graficzna?

porównywalnie coś do remaster Tomb Raider czy słabiej?

wciąż nie ma recek? no to mówi całkiem sporo ;]

Np to, że gra jest wielgachna i głupotą byłoby ją oceniać po przejściu po łebkach? Ja tam poczekam, aż zejdzie z ceną do 200zł, bo 259 to przeginka w przypadku KAŻDEJ gry - do tej pory będzie sporo recenzji.

Edited by WrednyPL
  • Upvote 1

wciąż nie ma recek? no to mówi całkiem sporo ;]

Np to, że gra jest wielgachna i głupotą byłoby ją oceniać po przejściu po łebkach? Ja tam poczekam, aż zejdzie z ceną do 200zł, bo 259 to przeginka w przypadku KAŻDEJ gry - do tej pory będzie sporo recenzji.

recki wielgachnego mgs v masz już od tygodnia 

Wredny, ale wiesz że nie musisz kupować gry za 259zł, wystarczy poszukać 5min i można kupić za 190zł

edit: wysłałem, aby nie wprowadzać w bład wychodzi 210zł z przsyłką i jeszcze minus kupon zniżkowy

Edited by Fanek

Fanek - 190zł z wysyłką? Za 2 paki + wysyłka znalazłem ale mniej niestety nie (oczywiście pl wersja). Podeślij na priv link jak możesz :) Chętnie skorzystam.

Placenie dwie paki za tego kupsztala to ladny kryminal xd

• Downvote 3

Pierdo.lenie głupot po obejrzeniu na yt i nie zagranie to ładna dysfunkcja mózgowa xd

Tak w ogóle to są jakieś recki tego Mad Maxa czy znowu jest jakieś chore embargo?

No raczej? Ja właśnie tak mam - Mad Maxa kiedyś oglądałem (tego nowego jeszcze nie) i nawet mi się podobał, ale to ze względu na klimat, niż bycie fanem tej postaci. Z tego też względu mam zamiar kupić grę, bo nie dość że uwielbiam sanboxy to jeszcze w takim klimacie... :banderas:

no właśnie obejrzeć film (ten nowy) przed samą grą to chyba dobry pomysł, wczucie sie w klimat

Mad Max to sandbox :P

mad-max-na-drodze-gniewu-2.jpg

Edited by Fanek

Na bank obejrzę ten film jeszcze przed zagraniem w grę... Tym bardziej, że jednak Maxa w okolicach premiery jednak nie nabędę. Za dużo takich Ubisandboxów ostatnio przetrawiłem i raczej wybiorę Metal Gear Solid V, który oferuje ciut inne podejście do tematu :)

• Upvote 1

Emtebe- jak jest w końcu z tą trawą/drobnicą która wystaje spod piasku? Na YT widać, ze dorysowywuje się przed nosem podczas jazdy nosem. Dalej to zostało?