Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, w sumie oprócz MGSV i Fallout 4 to jedyny tytuł, który w tym roku w jakimś tam stopniu mnie interesuje (najwyraźniej wraz z wejściem w "nową generację" przeszło mi kupowanie wszystkiego jak leci). Strasznie mnie ten klimat jara, ale chyba poczekam do recenzji - Avalanche nie mają u mnie aż tak dużego kredytu zaufania.

Odnośnik do komentarza

Byłem na tak ale dziś mam dzień składania pre orderów i obejrzałem sobie troszkę materiałów ... Chyba poczekam na just cause 3 w grudniu. Nie przekonuje mnie ten mad max tak jak jeszcze kilka miesięcy temu.  Chciałbym się mylić i oby to było takie samo pozytywne zaskoczenie jak shadow of mordor rok temu.

Odnośnik do komentarza

Gra ma bardzo fajny wstęp ze świetną muzyką na gitarze akustycznej. Z ciekawostek, to skaczemy L2 jak w Dying Light i mamy tryb nagrywania. Można w grze kręcić filmy i robić zdjęcia a w dodatku może to robić ktoś inny na drugim padzie.

 

4vHI2wT.jpg

 

Mapa:

 

 

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście mi się ta gra podoba, nie wiem czy wpływ na to ma nie granie przeze mnie w jakieś Batmany czy Mordory do których gra jest porównywana. Jeżdżenie po pustkowiach i ataki na konwoje :banderas:

 

Na razie dotarłem lekko w drugi obszar, postaram się napisać coś więcej po dłuższym graniu. 

Odnośnik do komentarza

wciąż nie ma recek? no to mówi całkiem sporo ;]

Np to, że gra jest wielgachna i głupotą byłoby ją oceniać po przejściu po łebkach? Ja tam poczekam, aż zejdzie z ceną do 200zł, bo 259 to przeginka w przypadku KAŻDEJ gry - do tej pory będzie sporo recenzji.

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

wciąż nie ma recek? no to mówi całkiem sporo ;]

Np to, że gra jest wielgachna i głupotą byłoby ją oceniać po przejściu po łebkach? Ja tam poczekam, aż zejdzie z ceną do 200zł, bo 259 to przeginka w przypadku KAŻDEJ gry - do tej pory będzie sporo recenzji.

 

 

recki wielgachnego mgs v masz już od tygodnia 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...