Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak rozbroić pole minowe, tzn znaleźć na nim miny?

w opisie pisze coś o psie, ale skąd go wziąć?

 

platyna w Maxie to jakieś 150h gry pewnie, ja sobie odpuszczam, bo nie mam aż tyle czasu :)

 

 

 

  • Po tym jak twierdza mechanika wyleci w powietrze będzie quest w którym wracasz po jego Buggy i Psa.
  • Wiec jak już zabierzesz buggy do swojego garażu to w opcjach będzie można wybrać inne Auto niż Opus wciskasz  :square18x18: wybierasz Buggy i grzejesz tam gdzie są miny.
  • Pies szczeka w odpowiednim kierunku gdy podjedziesz dostatecznie blisko mina się pojawi, wysiadasz a auta i rozbrajasz kombinerkami.

 

 

 

U mnie platyna sama wpadnie :D Tak się wciągnąłem. Zmiana Lokacji bardzo pomaga jak już się Wyeliminuje zagrożenie na danym obszarze. 

 

Na PS4 touch pad to mapa, a light bar czy zmienia światło nie zauważyłem. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Przecież tam platyna/calak powinna wpaść po wyczyszczeniu mapy. ;)

 

Dzisiaj obejrzałem z godzinę streamu Forumogadki i powiem, że bardzo mi się podobało. Miałem naprawdę na grę wyrąbane, a bardzo fajnie to wygląda. Po ograniu MGS-a na pewno wezmę MM. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

12h na liczniku i jest coraz lepiej, ruszyłem z fabułą dalej, po drodze robie co spotkam jak jest blisko

nadal trudno dość o złom, upy coraz więcej kosztują i niektóre obozy stawiają już opór, trzeba chyba postać podpakować

używacie jakichś spotów do farmienia złomu czy tylko na bierząco co znajdziecie?

 

dziś w jakimś menu znalzłem auta, których jest chyab ze 30 ? :blink:

ktoś rozkminiał to głebiej, upy raz kupione można przekładać do innych aut tak?

auta różnią sie czymś od siebie czy tylko wyglądem?

Odnośnik do komentarza

W grze nie ma farmienia, jeśli odwiedzisz jakąś lokację i wyczyścisz ją w 100% nawet wodę to nie odwiedzisz jej ponownie. To mi się podoba bo nie odwiedzam cały czas tego samego miejsca. Parts można dostać za zniszczone auta, za znalezione skrzynie o których dowiadujemy się od Wastelanersów. Dostajemy też parts za wyzwolenie obozów. Świetny i realistyczny motyw z amunicją do Snajperki jest taki że naboje dostajemy po zabiciu Snajpera :D Znów niesamowity realizm. Widać że twórcy to dokładnie przemyśleli. :good2:  Naprawdę polecam rozkminianie jak wejść bo niektórych balonów bo to samo w sobie jest zagadką. A potem mamy wgląd co i gdzie dokładnie znajduje się w danym rejonie. I można czyścić ten rejon to po zejściu do poziomu 1 mamy grubo ponad 3000 parts na koncie. Trzeba tylko wymienić Tokeny za znajdowanie większej ilości Parts, co najmniej 3 level. 

 

Jest co robić w grze, jak już siadam to nie odchodzę przez kilka godzin. Oby Fallout 4 wessał mnie tak samo. Do listopada powinienem zdążyć z platyną.  ^_^

 

Wgrałem sobie Motyw na PS4 z Maxa :) 

Odnośnik do komentarza

No nabijać tylko da sie chyba na autach an pustyni, bo one chyba same pojawiają sie co jakiś czas, nie są to te z konwojów

 

"I można czyścić ten rejon to po zejściu do poziomu 1 mamy grubo ponad 3000 parts na koncie. Trzeba tylko wymienić Tokeny za znajdowanie większej ilości Parts, co najmniej 3 level."

 

 

 

  - jakie tokeny dokładnie? chyba jeszcze nie miałem żadnych tokenów, troche nie wiem o co tu chodzi

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Za każdym razem jak Max zdobywa nową rangę lub kompletuje jakiś challenge, lub kończy wyścig w czasie legendarnym dostajesz token. Możesz je potem wymienić u Griffy na ulepszenie postaci. U mnie Max już na full ulepszony i np. amunicja nie jest już problemem, trochę szkoda bo na początku słabo było z nabojami i się często zastanawiałem czy zużywać na pierwszego lepszego kierowcę czy schomikować trochę przed atakiem na konwój.

Odnośnik do komentarza

a nie zginąłeś gdzieś pomiedzy wyjściem i powrotem?

zauważyłem, że gdy tłukłem sie troche na pustyni i powybijałem kilka aut, pozniej zginąłem gdzieś w walce, zacząłem od najbliższego obozu i straciłem zarobiony złom i range która mi wcześniej wpadła, troche dziwne

 

Czerwone insgynie nie mogą sie respawnować, jedyny myśl z tym save

Odnośnik do komentarza

Teraz Insygni już nie ma, ponownie zestrzeliłem 2 które znalazłem pomimo tego że mam je zaliczone. Tylko jeden Scraps mi został żebym zeszedł z 1 do 0 i odblokował ostatni Harpoon.

 

Szukam jakiegoś Gameplay na YT ale nie mogę znaleźć z tej lokacji. 

 

Ta lokacja na mapie jest nawet podświetlona na biało a inne które mam na 100% są na żółto więc podejrzewam że muszę znaleść to jedno qrestwo i mi zejdzie z 1 do 0

 

Mad_Max_20150905161849.jpg

 

Chodzi konkretnie o te miejscówkę

 

Mad_Max_20150905162145.jpg

 

Nawet gdy wchodzę do środka to pokazuje mi brak jednego Scrap parts. 

 

Mad_Max_20150905162226.jpg

 

Próbowałem nawet podpowiedzi od Wastelanders'ów. I nawet nie wiele mi to pomogło. Macie te lokacje zaliczoną na 100% ??

 

Mad_Max_20150905162210.jpg

Odnośnik do komentarza

ja nie pomoge bo jeszcze tam nie byłem

co za wersje masz, że bez polskich napisów?

 

edit: Wredny - ale tłumaczenie właśnie jest bardzo dobre, przez 12h gry na razie nie znalazłem żadnego babola, ang audio + pl napisy

w znajdowanych zapiskach padają też słowa na ch, k, s itp :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wersja Polska, ale jak w menu konsoli ustawisz język na Angielski to wówczas każda gra będzie uruchamiana po Angielsku. 

 

OK Nie mam glitcha, uploaduje filmik z tego gdzie jest ukryta ta feralna część. Tyle że zagrożenie nadal nie zeszło z 1 do 0, no może coś innego trzeba jeszcze zrobić. Ważne że przede mną kolejny rejon Mapy  :greeting:Może chodzi o wyścigi, zostały mi dwa w tym rejonie to spróbuje wygrać i może zejdzie do 0. 

 

 

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Też mam dwa obozy w których brakuje mi po jednej rzeczy i za nic nie mogę tego znaleźć, po długim szukaniu odpuściłem. Zostawię to chyba na koniec jak już pojawi się jakiś pomocny guide na YT.

 

Spotkałem się z bugiem z używaniem snajperki, jakby ktoś trafił też to wystarczy zmienić karoserię auta z the ripper na jakąś inną.

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

na zbieranie większej ilości złomu jest tylko ta 1 zdolność Maxa czy jeszcze coś można dodać?

mam to na razie na maksimum wzg lvl postaci, dodaje dodatkowo 1-2 sztuki więcje przy zbieraniu

ale nadal strasznie wolno sie zbiera, pomyślałem aby zrobić najpierw trophy 5k i 10k złomu, przy większych autach na mapce z ikonką zebatego koła dostaje za nie ok 60 złomu

Darkoś w dalszych lokacjach więcej tego żelastwa sie zbiera?

kurde wczoraj miałem już 3k złomu i przypadkiem kupiłem ulepszenie twierdzy za połowe tego :P

 

ja podobnie wczoraj troche w dzień, pozniej od północy do 3.30 i zaraz dalej siadam :P

Max konkret!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...