Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja złom zbieram wszędzie. Autka zacząłem odstawiać dopiero teraz. 

 

Udało mi się zejść do 0 w Jeets Territory, okazało się że brakowało mi rozbrojonych min a te na mapie się nie pokazują. Dopiero pies je wywęszy ale można to sprawdzić włączając mapę i przelatując nad lokacjami jest lista rzeczy które zostały do zrobienia w danym rejonie. 

 

Fanek ja na razie nie jestem aż tak daleko oczyszczam Gutlash Territory, a Fabułę robię jako ostatnią, wzmacniam fort i dopiero potem idę dalej. Myślę że jak już będę miał na 0 to dojdę do 10.000, na razie mam 6000 więc jestem blisko. 

 

Tak chodzi o te auta które znajdujesz w niektórych lokacjach. Tym autem dojeżdżam do fortu któremu obecnie pomagam. Te auta też wchodzą do trofeum więc trzeba je dostarczać. 

 

Raz dla zabawy wysadziłem jedno w powietrze, potem wróciłem i ono nadal stało. Więc zacząłem dostarczać sobie do garażu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

edit: Wredny - ale tłumaczenie właśnie jest bardzo dobre, przez 12h gry na razie nie znalazłem żadnego babola, ang audio + pl napisy

w znajdowanych zapiskach padają też słowa na ch, k, s itp :)

Wiesz, tu już nawet nie chodzi o to, ale jak ktoś zbiera trofea to zdecydowanie łatwiej w sieci znaleźć poszukiwaną rzecz, wpisując po angielsku nazwy miejscówek itp. Odczułem to kilka razy w przypadku Wieśka, bo grać tam po angielsku to grzech, a na YouTube ciężko coś znaleźć :)

Odnośnik do komentarza

Polecam poczytać komentarze pod recką na ppe  :sorcerer:

 

Nie chce sobie już ciśnienia podnosić, skoro dla mnie to mocna 10/10 w każdym aspekcie. Nawet jak piszą przychylnie to dobrze a negatywnie to mojego zdania nie zmienię i w debaty się nie wdaje. Liczy się tylko dobra zabawa, to trochę samolubne bo można polecić grę ludziom bo jest za(pipi)ista. Ale czasu na to nie ma, trzeba wyzwalać zabijać, tankować, wysadzać.  ^_^

Odnośnik do komentarza

 

Polecam poczytać komentarze pod recką na ppe  :sorcerer:

 

Nie chce sobie już ciśnienia podnosić, skoro dla mnie to mocna 10/10 w każdym aspekcie. Nawet jak piszą przychylnie to dobrze a negatywnie to mojego zdania nie zmienię i w debaty się nie wdaje. Liczy się tylko dobra zabawa, to trochę samolubne bo można polecić grę ludziom bo jest za(pipi)ista. Ale czasu na to nie ma, trzeba wyzwalać zabijać, tankować, wysadzać.  ^_^

 

gra dostałą 7,5 - wada powtarzalność misji.

Ciekawe, że w MGSie jest 5 baz na krzyż w afganie a każda misja polega na tym samym - spoko 9/10. 

Odnośnik do komentarza

Tak są zaparkowane w niektórych obozach i można nimi później wyjechać ale też spotykam je randomowo gdzieś na drogach - ikonka koła zębatego na mapce. Wystarczy zlikwidować kierowcę i po odstawieniu 500 złomu wpada.

 

ohhh lol a ja je niszczyłem i dostawałem tylko 60 złomu za nie xD

dobrze wiedzieć :)

 

 

Ze skrzynek po burzach wpada po 300 złomu, z ulepszeniem tej zdolności do odzysku na full wpada bonusowo po 150 z każdej. :) Właśnie sprawdziłem. Zazwyczaj są 3 takie skrzynie po każdej burzy więc można się nieźle wzbogacić. :)

 

jak są oznaczone na mapie? nie widziałem chyba jeszcze skrzyńpo burzy albo nie zwróciłem na to uwagi

 

Dla mnie gra też jest sporym zaskoczeniem, po nudnym Batmanie, którego też brałem na premiere do Maxa podchodziłem sceptycznie, a tu takie miłe zaskoczenie :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Pojawiają się w trakcie burzy na minimapie takie same ikonki pomarańczowe jak w przypadku miejsc poszukiwań. Jak włączysz całą mapę to tam ich już nie pokazuje. Ja sobie czekam gdzieś skitrany aż burza minie i później zbieram każdą, zazwyczaj wszystkie 3 są niedaleko siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok problem ze złomem rozwiązany, dzięki za tipy

W lokacji Czarna Topiel brakuje mi 1 pola minowego i 1 "straszaki" (wierza) na mapce nie mam tego wiedocznego

i tak widze w kilku lokacjach bede tak miał, gdzie tego szukać/ jak to odkryć gdzie sie znajduje?

wydaje mi sie, że byłem już w każdym miejscu w lokacji, wam pewnie też czasem tak sie zdarza, że czegoś brakuje?

 

Darkos - jak te brakujące pole minowe znalazłeś, które nie było oznaczone na mapie?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Straszaki i inne rzeczy najlepiej wykryć z balonu, miejsca poszukiwań załatwia ogarnięcie ekipy rozpoznawczej w twierdzy. Na miny tylko pies, powóź się trochę łazikiem aż wyniucha a węch ma całkiem niezły :) Zauważyłem że w jednej lokacji gdzie miałem już miny wyczyszczone pies znowu zaczął szczekać przy miejscu gdzie można było uzupełnić wodę. :)

Odnośnik do komentarza

Mi chyba na PS4 sejw padł (2 dni grania w d...) - ściągnąłem dodatek z pudełka + połączyłem konto z WB play i od teraz przy próbie wczytania progresu mam: - "Poczekaj na zakończenie procesu instalacji: postęp 42 procent" - i tak stoi już pół godziny.... :(

 

Nie masz save w chmurze ?? Jeśli tak to ściągnij i powinno pomóc.  

 

Nagrałem akcje w Burzy która trwała lekko ponad 5 minut. Na małej mapie widać jak pojawiają się Skrzynie które przywiewa burza :D

 

Trzeba te skrzynki zbierać oraz jak najwięcej innych Scrap bo Silnik V8 z ulepszeniami kosztuje 16.000 

 

Druga sprawa jest taka że chyba mam Australijską wersję Mad Maxa, ponieważ kierownica w samochodzie jest po prawej stronie. Myślicie że jeśli kupię Europejską wersje to kierownica będzie po lewej stronie ?? 

 

 

comment_Yr8MJNvJqjV5md4SmY5pnF60ZATz1mTU

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę mi to przeszkadza podczas wsiadania do auta  :facepalmz: ileż razy podszedłem do Manum Opus'ka z prawej strony. 

 

Btw Filmik burza. I trzy skrzynki. Tak to wygląda, długo trzeba czekać aż przejdzie ale chyba warto 1350 na samych skrzynkach o ile ma się max Looting w umiejętnościach. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj od 7:30 do 4:30, wyczyściłem drugi rejon i pchnąłem fabułę do przodu.  

 

Wchodząc do nowej twierdzy należy pochodzić w środku i podejść do projektów które musimy wykonać, trzeba zebrać na mapie Parts i w twierdzy zbudować projekt. Są dwa specyficzne które pomagają w szybszym zbieraniu parts. Aby zobaczyć gdzie znajdują się Parts wystarczy wcisnąć X i na mapie pokazują się lokalizacje, jedziemy tam znajdujemy odpowiednie parts i wracamy do twierdzy, budujemy projekt i życie staje się łatwiejsze. :D

 

1. Scrap Crew - gdy my śmigamy po mapie, a twierdza w której akurat jesteśmy zostanie zaatakowana to dostajemy 500 parts. 

2. Clean up Crew - to jest bardzo przydane ponieważ pozwala nie zatrzymywać się za każdym razem gdy wysadzimy w powietrze auto wroga. Parts są dodawane automatycznie a my oszczędzamy czas i możemy pędzić dalej. 

3. Survey Crew - odkrywa na mapie wszystkie lokalizacje gdzie znajdziemy parts. 

 

Myślę że dwie Scrap i Clean up bardzo ułatwiają życie. A Survey gdy celujemy we wszystkie Znajdźki, wówczas nie potrzeba żadnego poradnika.

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

@ussr bierzesz się za splatynowanie Maxa? Wygląda na to że wszystko powinno powpadać w sumie samo jak się zagląda gdzie tylko można i wszystko zbiera, ale zostaje pucharek Up to the Task. No i przykładowo ostatnio jechałem zdobycznym autem i skompletowałem challenge za zniszczenie takiego samego wozu. I teraz zastanawiam się czy czyścić nowy obszar do końca byle jak czy skupiać się na challengach, bo później jak będę miał terytoria na 0 to skąd brać auta do niszczenia na różne sposoby. Wiadomo że są wyścigi ale tam to chyba nie wygląda tak lajtowo już - na przykład zniszcz ileś tam aut zderzeniem czołowym. 

Odnośnik do komentarza

Uff sejw się naprawił - dwie godziny coś instalowało ale jest.

 

W sumie ja też nastawiam się na platynę w Maxie - z tego co czytałem na http://www.playstationtrophies.org- lepiej nie czyścić wszystkiego na zero jeśli się nie zwraca uwagi na challenge. One wcale takie samo wpadające nie są. Część z tych początkowych owszem ale jakaś połowa z nich jest dość mocno upierdliwa. Jeśli wyczyścimy wszystko na to zrobienie kilku z nich może być mega upierdliwe. O skali problemu mówi troszeczkę statystyka na psnprofiles - do tej pory tylko jedna osoba ma platynę :O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...